Jump to content
ljudva

Koji polovan Yaris

Recommended Posts

Pozdrav svima

Pocetnik sam,sveze polozen vozacki ispit i zeleo bih kupiti polovan Toyota Yaris.

Godiste,zbog finansijskih tegoba bi bilo 2002 ili 2003.

Interesuje me koji agregat kupiti i generalno misljenje o modelima proizvedenim u ovom godisnjem periodu.

Hvala svima unapred

Podeli ovaj post


Link to post

Da ne ostane bez odgovora.

Automobili proizvedeni u tom periodu su proslavili Yaris.

Dobar izbor.pgotovo za početnike. Mekano kvačilo,lak na volanu.Što se motora tiče

ma dobri su svi.Razlika je u želji vlasnika :wink: nije loše kupiti auto od prvog vlasnika.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala,vec sam mislio da cu ostati bez odgovora :)

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci i 1.0 bi apsolutno zadovoljavao,obzirom da nemam nameru divljati kolima,nego ih sasvim prosecno koristiti i voziti?

Podeli ovaj post


Link to post

Što se mene tiče, to je sasvim dovoljan motor za gradsku upotrebu, ali i za otvoren saobraćaj, ako vozilo nije maksimalno opterećeno.

Podeli ovaj post


Link to post

Нећеш погрешити било који мотор да изабереш, али ти је 1.0 сасвим довољан и јевтин за одржавање и регистрацију.

То годиште се крећу углавном око 2.200-2.600 евра, само обавезно провера код механичара пре куповине да не буде после скупље :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jos samo jednu informaciju molim.Zapravo-dve.Da li su svi benzin motori sa vvti tehnologijom i kako prepoznati da li je Toyota Yaris madi na Japan?

Hvala

Podeli ovaj post


Link to post

Јесу.

Број шасије почиње са JTD, a "француз" са VNK...

Podeli ovaj post


Link to post

Napokon kupio, rec je o modelu sa agregatom 1.3, godiste 2002. Veoma prijatno sam se iznenadio kako ovaj "malisan" vuce,o udobnosti necu trositi reci.

Za sada, veoma veoma zadovoljan. :D

Podeli ovaj post


Link to post

P.S.- Gde bih mogao naci uputstvo za upotrebu u pdf formatu za njega? Googlah, ali ne izgooglah :(

Podeli ovaj post


Link to post

Ako si kupio crnog yarisa sa troja vrata, luna oprema... Kupio si auto koji sam zeleo ja da kupim.... :)

 

Inace, mozda postavljam pitanje na pogresnom mestu.... Ali koje su sve stvari na koje treba obratiti paznju kada se kupuje yaris, bas ovaj 1.0 ili jos bolje 1.3 vvti 2002-2003 godiste....

Podeli ovaj post


Link to post

E sada, trebalo bi mi novo kuciste kljuca (ono sa dva dugmeta) . Gde ima da se kupi? Narucio sam "identicno" kuciste preko oglasa, ali kada mi je stiglo, mac ne odgovara, mnogo je uzi i kraci i nazalost nisam uspeo ni postojeci mac i elektroniku prepakovati u to kuciste jer jednostavno-ne odgovaraju dimenzije :(

Podeli ovaj post


Link to post

O ključu je bilo dosta pisano na ovom forumu. Neverujem da se može nešto

samostalno uraditi,osim zamene baterije.

Podeli ovaj post


Link to post

×