Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. Toyota Verso-S 2015 - Verso - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

Toyota Verso-S 2015

• Molimo vas ulogujte se kako biste odgovorili
3 odgovora na ovaj post

AdminToyota

AdminToyota

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 2337 poruka

Odlikovanja

postavljana slika

Toyotine inovacije u segmentu manjih modela galopirajući napreduju. Posle nove generacije modela Aygo i modernizovanog Yarisa, na red je došao MPV model Verso-S. Pored sličnog naziva, Toyota Verso-S nema ništa zajedničko sa većim modelom Verso. Posle tri godine egzistencije na tržištu, došlo je vreme za unapreðenje izgleda, unutrašnjeg prostora i opreme. Spoljašnje promene za modelsku godinu 2015 su minimalističke i podrazumevaju promene u detaljima. Na prednjem delu automobila uočavamo više hroma, a na mreži hladnjaka više se ne nalazi se samo jedna lajsna sa logom japanske kompanije, već klasična mreža hladnjaka. Istu promenu uočavamo i na braniku.

postavljana slika

Prednje svetlosne grupe imaju LED svetla za dnevno osvetljenje u svim nivoima opreme, što nije slučaj kod aktuelnog modela. Zadnje svetlosne grupe su dobile novu grafiku, a zanimljivo je da su takoðe opremljene LED tehnologijom.

postavljana slika

Fotografije enterijera Toyota nije objavila, ali možemo očekivati decentne promene i bolje materijale.
  • 0

I love what you do for me - Toyota!

Gianni2269

Gianni2269

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 76 poruka

Odlikovanja

A да ли ће се продавати на нашем тржишту или још да маштамо!? :)
  • 0
TODAY TOMORROW FOREVER

AdminToyota

AdminToyota

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 2337 poruka

Odlikovanja

Nažalost, neće biti dostupan na našem tržištu. O razlozima možemo diskutovati.
  • 0

I love what you do for me - Toyota!

popeye

popeye

Stalni član

• 102 poruka

Odlikovanja

Ima ga u belgiji, ako nekom bude trebala pomoc oko gledanja nekog za uvoz nek me iscima. Do oktobra sam u Antwerpu pa izvolte ;)
  • 0

0 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 0 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 2 članova

Srga, Vilenjak
Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji