Jump to content
galjega

Zadnja vrata se ne otkljucavaju na dugme na kljucu

Recommended Posts

Yaris '07, kad pritisnem dugme za otkljucavanje na kljucu, prednja vrata se uvek normalno otkljucaju, dok zadnja nekad hoce, nekad nece.

 

Da li neko zna u cemu moze biti problem?

Podeli ovaj post


Link to post

Hmm, kod mene se zadnja otkljucaju posle prvog pritiska, ali evo probao sam i dva puta i opet nekad hoce, nekad nece. Zadnja leva se cesce otkljucaju od zadnjih desnih.

 

Da bih eliminisao kljuc i bateriju, probao sam da ih otkljucam sa prekidacem unutra kod vozaca i opet isti rezultat, znaci nije do kljuca ili baterije.

Podeli ovaj post


Link to post

Yarisi imaju male el. motorcice koji pokrecu sistem za zakljucavanje vozila. Tako je na prednjim vratima, pa verujem da je tako i u zadnjim.

El. motorcici znaju da prave problem, ali srecom popravka nije skupa. Caka je u tome da dodjete do motorcica sto je malo....pa necu reci komplikovanije, ali pipavije. Motorcici izgledaju kao oni klasicni na auticima na daljinski, ali ne verujem da su isti po snazi, tako da je nalbolje odneti kod elektricara, koje Vam sigurno nece naplatiti puno da sredi motorcic.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na odgovoru. Pretpostavljam da mora da se skida tapacirung sa vrata da bi se doslo do motorcica? Gledacu da ipak odem do majstora.

Podeli ovaj post


Link to post

da li neko zna..toyota yaris 2003..moze li se centralno zakljucati i gepek..ili samo na kljuc..

Podeli ovaj post


Link to post

Ако има централну, закључава све браве, на свим бравама има моторић.

Podeli ovaj post


Link to post
da li neko zna..toyota yaris 2003..moze li se centralno zakljucati i gepek..ili samo na kljuc..

 

Sva vrata.

Podeli ovaj post


Link to post

×