Jump to content
zoxonic

Zamena Akumulatora i Radija

Recommended Posts

Molim za savet..Da li se kod zamene akumulatora mora uraditi paralelno prikljucenje napajanja zbog"koda" radia..ili radio nije kodiran kod skidanja sa napajanja..yaris 1.3 2002g.

I ako ima "kod" kako da dodem do njega..Hvala

Podeli ovaj post


Link to post

Skidao sam akumulator radi zamene, nikakav kod nije izbrisan, radio radi normalno i sve na automobilu. U pitanju je Yaris iz 2001, tako da pretpostavljam da je i kod tebe isti slučaj.

Podeli ovaj post


Link to post

nikakav kod nije izbrisan, radio radi normalno i sve na automobilu. U pitanju je Yaris iz 2001, tako da pretpostavljam da je i kod tebe isti slučaj.???

Podeli ovaj post


Link to post
nikakav kod nije izbrisan, radio radi normalno i sve na automobilu. U pitanju je Yaris iz 2001, tako da pretpostavljam da je i kod tebe isti slučaj.???

 

 

 

You can check out our latest Testking oracle certification and written by our mcsa certification to help you pass passguide.You can also purchase www.stevenson.edu Our Florida Southern College is simply excellent in quality.

Podeli ovaj post


Link to post

NARODE, JEDVA VAS NADJOH.. PISAO SAM NA STAROM SAJTU.. NIGDE ZIVE DUSE

Ajde da malo prozborimo na ovu temu.. zadnji post je od pre skoro 3 godine, a i verovatno se u medjuvremenu nesto i promenilo.
Dakle, Yaris 1.3, 2003 god. akumulator star 4 godine Energizer. Jos uvek pali ok. Na pumpi su mi besplatno proverili akumulator pre neki dan.. kazu "napunjen 100% a kapacitet 60%.
Da li treba da menjam to ili jos uvek ne?

 

 

Na slici je trenutni akumulator u kolima

post-1768-0-10849100-1481497667_thumb.jpg

Izmenjeno od ivo

Podeli ovaj post


Link to post

Prati kako se ponaša, prvi put kad bude imao problem da zavergla menjaj, ali sa mojim iskustvom sa Energizerom miran si do sledeće zime

Podeli ovaj post


Link to post

×