Jump to content
Sign in to follow this  
Ivan nbgd

Defekt RAV 4 2.2 2009 godiste

Recommended Posts

Dragi svi,

Do juče sam bio presrecna Toyota musterija. U mojoj porodici se bez prestanka vozi Toyota od 1991 godine. Promenili smo 5 Toyota od tada, a sada u vlasnistvu imamo 3 Toyota vozila: corolla iz 2005 (besprekoran auto), auris 2014 (mali obećava) i RAV 4 iz 2009.

RAV je presao 81.000km. Bez problema. Bio na servisu u ovlascenom servisu pre dve nedelje...sednem u kola i odem 800km van beograda. Vratim se kući, podignem haubu KAD antifriz izleteo napolje, kao mala eksplozija. Odem odmah u servis, svi su tuzni i kooperativni. Zaključak: zao nam je imate defekt na motoru verovatno vam je izleteo dihtung na motoru a možda je pukao i blok motora. Mi nismo krivi, a garancija vam je istekla itd. Procena 1.000-1.800eur štete, možda i mnogo vise

I šta sad reci? Hvala toyoti zavrsili smo druzenje.

Ako neko ima neki savet neka javi, mada meni deluje da ovde za moj auto nema mnogo pomoći osim platiti pa ga terati koliko moze...

Podeli ovaj post


Link to post

Tamo se ne moze pisati. Potrebno je da se plati da bi usao na forum? Zasto mi pise da ne mogu da otvorim temu ili da odgovorim na neciji post?

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×