Jump to content
dzvini

Dzvini & Corolla Toyota Sport

Recommended Posts

@ dzvini sa tim novim zimskim gumama mislim da neces imati potrebe za soknicama, tvoja guma ako je po necemu poznata je da kopa sneg ko blesava, ali ok, treba imati za ne daj boze  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nazad mi je nova Tigar, napred Hankook iz 2011. tako da možda zatreba. Ipak je to 205/45/17, nikako dobra dimenzija za zimu :)

Možda izduvam gume na 1,9-2,0 pred pentranje!?

Izmenjeno od dzvini

Podeli ovaj post


Link to post

Nece da skodi da ih izduvas malo, bolje ce da gazi imas mali kompresor? Ako nemas zovi

p.s- sipaj zimsku tecnost u cantru za pranje soferke

Послато са SM-J500FN

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Ili ako je puna kao kod mene dodaj čist alkohol

 

SM-T705

Podeli ovaj post


Link to post

Promenjeno ulje u menjaču posle nekih 60.000km, sipan Liqui M. Konačno sredjeno grejanje kabine, kupio sam nov bakarni mali hladnjak i uspit zamenio onaj TRD termostat (76 stepeni) fabričkom varijantom na 82 stepena, naravno sipan i nov antifriz sa destilovanom vodom 50/50%. I tako... :)

Podeli ovaj post


Link to post
IMG_0403.jpg IMG_0713.jpg IMG_0715.jpg IMG_0831.jpg
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Au ko ce to da menja.... celi dan sve da se rastura da se taj hladnjak promeni za 10 minuta iskoristi pa ocisti ventilacione kanale i sve ostalo, to ti je jedinstvena prilika

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ma skidanje i stavljanje drugog traje 45-60min, sam sam skinuo i vratio stari jer sam probao samo sa ispiranjem što nije pomoglo puno...pa rešio da kupim novi hladnjak koji je majstor Sava ugradio kada je već bio auto kod njega na zameni menjačkog ulja :) Nije lagano zbog teškog prilaska cevima na požarnom zidu i dole pored papučice gasa ali je ok, najteže je prvi put kao i za sve ostalo :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci ne mora cela tabla da se skida kao kod nekih kola? Odlicno

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ma jok, malo srozaš tepih, skinu se 2 plastike i već mogu da se odvrću 2 mala šrafića na cevima za grejanje, malo treba napraviti mesta da se izvuče hladnjak ali izlazi prema vratima kao i filter vazduha kabinski...staviću i par slika zahvata :)

Podeli ovaj post


Link to post

A ovako moze da se očisti malo baštenskim crevom, mozd dodati i malo vrele vode sa nekim sredstvom za skidanje kamenca i prljavštine...ja sam to radio 2 puta, prvi put pre 5god i pre 2 meseca opet, ali pošto nije pomoglo ipak sam kupio nov hladnjak.

 

I ako se ne ispira hladnjak mora da se ispusti antifriz ovako u motornom prostoru i bukvalno izduva fizički da ne bi sve izašlo na tepih u kabini :) Ne izadje više od litre svakako pa nije problem dosuti posle akcije...

 

IMG_0854.jpg IMG_0855.jpg IMG_0856.jpg

Izmenjeno od dzvini
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Kakvo je vreme takvi su i točkovi, malo zima, malo proleće :D

 

IMG_1230.jpg IMG_1231.jpg IMG_1232.jpg IMG_1233.jpg IMG_1234.jpg

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ono kada nisi ni čovek ni dete nego samo Idijot...

 

IMG_1248.jpg IMG_1249.jpg IMG_1251.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Šta ćeš jb Uvek ima kretena..

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ruke mu se osusile

 

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

I ja sam našao ovog ali na kupujemprodajem pa ću ga zvati, barem nije preskupo

Podeli ovaj post


Link to post

Samo ne znam sta taj ima od toga sto je tebi slomio brisac?  :unsure:  Cimni onog iz Beceja, verovatno ima polovan original.

Podeli ovaj post


Link to post

Stigao brzom poštom, 1700din + poštarina, sreće nije bolno i skupo...

 

IMG_1267.jpg IMG_1268.jpg IMG_1269.jpg

  • Upvote 8

Podeli ovaj post


Link to post

I posle zašto sam alergičan na parkiranje unapred, najlakše dodje do ovoga :( Video sam ko je zakačio, našao ga i dogovorićemo se oko plaćanja i sredjivanja, znam samo da neću farbati cela vrata jer nema šanse da se ne vidi razlika :/

 

IMG_1620.jpg IMG_1625.jpg IMG_1633.jpg

Izmenjeno od dzvini

Podeli ovaj post


Link to post

Al te je krenulo, brisač pa ovo

 

M9

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×