Jump to content
dzvini

Dzvini & Corolla Toyota Sport

Recommended Posts

Dzvini, kad ih budes prodavao, tj kad budes kupovao 17" javi se prvo meni... :)

Podeli ovaj post

Dzvini sledeci zadatak ti izgleda eXtra !!!

Podeli ovaj post

Ne kupujem nishta dok ove ne prodam...ako je neko zainteresovan samo neka pita, ja i tako ne umem da se vezem za nijedne felne, izgleda :)

Razmishljam i o drugim 17" ili nekim 18"...

Ovaj sledeci zadatak je 9,5x18 ali ih nema u 4x100...nekih slichnih ima u Americi dok u Evropi ima samo 4x ili 5x114,3 raspon. Mislim da je kretenski jer ogroman broj vozila u Evropi ima 4x100...ali shta je tu je...

Podeli ovaj post

nista Dzvini onda adaptere juri

Podeli ovaj post

Dzaba mi adapteri kada su felne sa offset-om ili et-om max 30, uglavnom et12, et20, et25 i et30...

Uskoro bi trebao da probam sve 4 felne 9x16 et30 sa gumama 215/40, jeste manji dosta prechnik ali cu barem videti koliko shtrche sa tim dimenzijama...posle cu lakshe moci da prorachunam za neke buduce :)

Treba da odradim i rubove svakako...ako nishta "normalno" onda cu gumenim chekicem kao i na proshlom autu :(

A evo i shta sam upravo odneo da mi iseku, "original falsifikata" nalepnice OZ Racing za centralni deo felni :)

th_IMG_9630_resize.jpg th_IMG_9631_resize.jpg th_IMG_9632_resize.jpg th_IMG_9633_resize.jpg

Podeli ovaj post

Da se ne mucis previse, ovde racunaj koliko ce ti biti felna pod blatobranom...

http://www.1010tires.com/WheelOffsetCalculator.asp

A sto se tice toga sto ne mozes da nadjes 18" u 4x100, tu dimenziju nose manja vozila, i sansa da ce neko da trazi u toj velicini je jako malo, zato se fabrici felni ne isplati da pravi toliko velike felne, za taj raspon...

Podeli ovaj post

Imam ja kalkulator u glavi vec 10god...ne treba mi to...a i nishta bez probe...svaki put je tako bilo...bez presedana!

A u Americi tih raspona 4x100 chak i u 19 ima kao pleve!?!?

Npr, Rota felni tamo ima u svim dimenzijama i rasponima, a glupa Evropa ima samo japanske raspone...kretenizam!!!

Nashao sam jedan jedini model 20" 4x100...u Engleskoj...

Podeli ovaj post

Stavljene 2 gume 215/40/17 radi probe...dodushe sobne...ulichna ovih dana...

th_IMG_9635_resize.jpg th_IMG_9634_resize.jpg th_IMG_9636_resize.jpg th_IMG_9638_resize.jpg th_IMG_9642_resize.jpg

A onda i zalepih OZ racing nalepnice...

th_IMG_9643_resize.jpg th_IMG_9647_resize.jpg th_IMG_9650_resize.jpg th_IMG_9654_resize.jpg th_IMG_9655_resize.jpg th_IMG_9656_resize.jpg

Podeli ovaj post

au Dzvini moraces da stavis dobru cenu jer ima bas dosta ljudi zainteresovanih za felnice ;)

Podeli ovaj post

Vec su na prodaju, nisam josh oglas nigde postavio ali uskoro cu...

Trenutno je cena 450 samo za felne, 500 sa 2 polovne da kazem ok i 2 koje dodju kao poklon jer su za neku probu ili voznju dok se ne kupe druge 2...

Smishljam oglas ovih dana pa vi izvol'te...

Prodao ih ili ne, necu plakati u svakom sluchaju :)

Podeli ovaj post

Malo slatkih muka...

215/40/17...OZ Superturismo 8x17 et37

VS.

215/35/18...Tecnomagnesio Detroit F1 7x18 et40

th_IMG_9667_resize.jpg th_IMG_9669_resize.jpg th_IMG_9670_resize.jpg th_IMG_9671_resize.jpg

th_IMG_9694_resize.jpg th_IMG_9691_resize.jpg th_IMG_9690_resize.jpg th_IMG_9692_resize.jpg th_IMG_9681_resize.jpg

th_IMG_9717_resize.jpg th_IMG_9718_resize.jpg th_IMG_9720a_resize.jpg th_IMG_9719a_resize.jpg

th_IMG_9697_resize.jpg th_IMG_9696_resize.jpg th_IMG_9715_resize.jpg th_IMG_9687_resize.jpg th_IMG_9700_resize.jpg

th_IMG_9716_resize.jpg th_IMG_9713_resize.jpg th_IMG_9707_resize.jpg th_IMG_9708_resize.jpg

th_IMG_9706_resize.jpg th_IMG_9710_resize.jpg th_IMG_9705_resize.jpg

Podeli ovaj post

18", 18", 18" Ja navijam za 18" ;)

Podeli ovaj post

17" bre meni daj 18"

Podeli ovaj post

Miloshe ja ti juche blicam dok si stajao na semaforu raskrsnice Bul. Zorana Djindjica / Antifashistichke borbe kod Arene i ne uspeh da ti privuchem paznju. Dodushe bio sam levo od tebe, na semaforu iz pravca Intercontinentala...

Tada sam bash krenuo ka Ushcu da isprobam tochkove...nije ni malo, stavio sam 2 u gepek i 4 na zsdnja sedishta :)

Ako nekome trebaju felne recite, javite, sve ima svoju cenu, i tako imam vishka a ne znam koje da zadrzim...troumim se :)

Podeli ovaj post

Nisi mene video ima jos Corolla TS u gradu ;)

Podeli ovaj post

Auuu...

Podeli ovaj post

Dajte ga na forum, da i njega pridružimo našoj TOYOTA porodici ;)

Podeli ovaj post

Mislim da si mene video, ja skoro svaki dan imam tu rutu a cudi me da te nisam video jer uvek zveram okolo i primecujem automobile.

Podeli ovaj post

Jel si se vozio na 18-icama? Necu te pitati kako lezi, verovatno dobro ali da li je mnogo tvrd? Kako se ponasaju po nasem rupicastom asfaltu? Jel lupa?

Podeli ovaj post

evo da kazem moje misljenje iako volim sto vece felne na kolima :) mislim da  one OZ felne stoje extra na tvom autu daju mu agresivnost i meni se licno barem jako dopadaju na toj coroli, ponavljam to je samo moje misljenje i sto volim kad neko ima tako teske :) muke oko odabira. Pozdrav

Podeli ovaj post

Gost
This topic is now closed to further replies.