Jump to content
dzvini

Dzvini & Corolla Toyota Sport

Recommended Posts

e sad ga i ti pretera, pa nije bas toliko strasno!

xe xe xe...

Podeli ovaj post

Da ne bude zabune, Milosh-Srbin, Vlada-Vam i ja smo bili u test voznji, Milosh je vozio, kako bi uporedio sa svojom Corollom...znao sam i sam za lamelu, ali me interesovalo da li ima josh neki problem. Ono shto mi se deshavalo sa greshkama na instrument tabli josh nisam razreshio. Sledeci put ako se pojavi ici cu u servis neki.

Podeli ovaj post

Sto se tice greski...

Citao sam pomno i na stranim forumima, s' obzirom da se i meni to desavalo i shvatio sam da je to izgleda fabricki problem kod ts-a. Naime, poceo sam da pratim kada se to desava i nekako "slucajno" se uvek desi kada je napolju mokro ili pada kisa a ja vozim laganica, 6. brzina, 80 km/h. Nikada, ali nikada mi se nije desilo po suvom. Isao sam i da mi se ciste citaci abs-a, i menjao ulje ali nista. Na kraju, skinem klemu + i vratim je , sve ponisteno.

E onda sam rekao da kad mi se upali sledeci put, idem odmah na kompijuter da procita gresku koja se pojavila. Zakacimo mi na komp, uradimo test, prijavi gresku i to lose gorivo. Bilo mi je totalno nerazumljivo na koju foru to ima veze sa gorivom, pa sam i drugom prilikom otisao na komp i opet isto.

Sva sreca pa se to desavalo meni 2-3 puta godisnje i to samo u jesenje-zimskom periodu. Eto i mojih iskustava.

Podeli ovaj post

Meni se desilo jednom kada nisam imao podkrilo i uleteo u nekoliko bara. Ali sada u Italiji je bilo suvo non-stop, a upalilo mi se 2 puta kada sam ishao auto-putem 110-120. Sipano je gorivo eurosuper 95 i 98, najverovatnije bolje od nasheg tako da mislim da nije to problem.

Podeli ovaj post

Danas isprobane 18ice... MS Design model "17", dimenzija 8x18, et45, gume su Sunny 225/40/18...

th_IMG_2934_resize.jpg th_IMG_2932_resize.jpg th_IMG_2931_resize.jpg th_IMG_2929_resize.jpg th_IMG_2928_resize.jpg th_IMG_2927_resize.jpg th_IMG_2926_resize.jpg th_IMG_2925_resize.jpg th_IMG_2924_resize.jpg th_IMG_2922_resize.jpg th_18042010353_resize.jpg

Kada zamenim gume za nize i kada spustim josh malo auto, trebalo bi da izgleda slichno ovome:

th_pxm5pkys_resize.jpg th_eqvtx8xe_resize.jpg

A razmishljacu u ovom pravcu shto se tiche farbanja...ako i dodje do toga...

th_9nvwjsxk_resize.jpg

Za sada ce ostati ovakve kakve su...mozda ulete neke druge jer mi ovaj model nije bash omiljen...

Podeli ovaj post

Izvinjavam se, model felne je ipak "MS15 ZT"

Podeli ovaj post

Evo mog chuvenog PS probavanja :)

th_MS18a_resize.jpg th_MS18d_resize.jpg th_MS18crne1_resize.jpg

Podeli ovaj post

au brate pa ti felne menjas kao carape;) svaka cast:))0

Podeli ovaj post

Eh, josh kada bi i charape menjao tako chesto  :D :P

Podeli ovaj post

Necu se falim, ali Vukasin i ja smo danas proshli odlichno na kartingu. Dodushe neka vam on sam napishe shta je uradio i kako, da ga ne hvalim puno :)

Ipak Vukasin i ja ne vozimo istu klasu vishe, on je sada u Sprint-u, mada je trebao da vozi sa mnom Hybrid :)

Ja sam vozio samo 1 trku i pobedio, a drugu je kisha pokvarila i nisam ni startovao...prvom prilikom cemo odvozati i tu zaostalu trku.

Shteta shto verovatno necu voziti sve trke, kao shto nisam ni prvu zbog putovanja u ITA, pa cu teshko biti u vrhu tabele sa bodovima :(

Podeli ovaj post

au Svidja mi se kako su cucnuli valjci !!!

Cestitam za karting.

Podeli ovaj post

pridruzujem se cestitkama :-)

Podeli ovaj post

Ja sam mislio da cu biti najloshiji, ne znam za ostale, ali ja sam prvi put otishao u Autokomerc, nisam imao pojma kakva je staza, plus je pao mrak kada sam ja pocheo da vozim, proshlo je 19.30 uveliko...bio sam na 5. startnom mestu, koje je kao poslednje, mada startujemo svi sa startne linije, moje mesto je bilo skroz desno, uspeo sam da startujem solidno, pravac je oko 20-25m, brza desna krivina u koju sam ushao prvi s unutrashnje strane, nastavio dobro i do kraja ostao na 1. mestu, mislim da mi je u par navrata neko bio za ledjima na 2-3m ali skoro celu trku sam imao prednost oko 5m :)

Extra je zezanje, znam da ne mogu svi da sebi priushte to zadovoljstvo i zao mi je bash zbog toga. Mogu misliti koja bi feshta bila da se celo drushtvo tako voza i zeza u isto vreme, meni je to pre svega i samo dobar nachin da krene adrenalin i da se zabavim, dok se neki nerviraju kada zavrshe npr. drugi :)

Podeli ovaj post

Možda te interesuje da kupiš karting, ja imam jedan  :D

Podeli ovaj post

Ne, ne znam shta bih sa njim, niti gde bih ga drzao...jedva imam mesta za set felni :)

Podeli ovaj post

Ne, ne znam shta bih sa njim, niti gde bih ga drzao...jedva imam mesta za set felni :)

Ok, samo pitam. Šteta, nova stvar, nikada vožena a stoji godinama u kući. Dao si mi ideju, sada ću da ga okačim u "Market" na prodaju

Podeli ovaj post

Problem je shto i kada bih imao svoj karting, nemam svoju stazu, a i to se placa, tako da...

Plus, ne razmishljam o kvarovima, opremi, bilo chemu :) samo platim 10min i ceeeepaaaaaaaaj! :P

Podeli ovaj post

Danas preuzeo neke stvarchice kod majstora-strugara :)

th_IMG_2973_resize.jpg

Centralni prstenovi za MS Design 18" felne:

th_IMG_2979_resize.jpg

Distanceri Tarox od 6mm  ;D , isecheni i obradjeni stari prednji diskovi sa Corolle:

th_IMG_2976_resize.jpg

Distanceri Valeo od 5mm  ;D , isecheni i obradjeni stari prednji diskovi sa Renoa 19:

th_IMG_2975_resize.jpg

Distanceri standardni Yugo od 5mm  ;D :

th_IMG_2977_resize.jpg

Razmishljam se da kod istog majstora odradim i aluminijumske distancere i nove produzene shrafove-brezone...ne znam samo da li i koliko da sumnjam u kvalitet materijala...s obzirom da je aluminijum liven od pretopljenog "djubreta"  :-\

Podeli ovaj post

Ajde da pitam lepo i ovde...

Ima li neko vishak 1kom originalni Toyota shraf-brezon?...Treba mi da bih uzeo mere za pravljenje duzih...

Navoj je 12x1,5...

DSC00016.jpg

Podeli ovaj post

Poslednje slike sa ovim profilom guma...sutra stizu 215/35/18  :rolleeyes:

th_IMG_2935_resize.jpg th_IMG_2936_resize.jpg th_IMG_2938_resize.jpg th_IMG_2937_resize.jpg th_IMG_2939_resize.jpg th_IMG_2940_resize.jpg

Odoh da spushtam auto  :D

Podeli ovaj post

Gost
This topic is now closed to further replies.