Jump to content
MikSa

Prilozi poruka ( attachments ) sa starog sajta

Recommended Posts

-_-   gde li nestale slike <_<

Podeli ovaj post

Na starom forumu

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post

ajd sto su ostale na starom forumu,nego nemogu ponovo ni da ih ubacim,bzv ima tema a nigde slike <_<

Podeli ovaj post

Ne znam zasto slike koje su postavljene na stari forum ne mogu da se vide...Tako je i sa mojom temom,nema nijedne slike...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post

upravo sam i ja sad listao svoju temu Miksa i Toyota 4age i nema bas dosta slika! <_<  nadam se da ovo neko cita pa mozda i vrati slike gde im je i mesto -_-

Podeli ovaj post

@MikSa

@frank

Iz tehničkih razloga slike nisu vidljive. Možete ponoviti slike u vašim temama kako bi premostili ovaj problem.

Podeli ovaj post

:)  to bi moglo da potraje sto se tice ponavljanja slika <_<  ajd da sacekamo da se ti tehnicki problemi rese,a nadam se da hoce u skorije vreme ;)

Podeli ovaj post

Da objasnimo ovde, da ne bi svakome pojedinačno pisali.

Prilozi poruka, tj fajlovi uz poruke koje su korisnici postavljali na stari forum trenutno su zamrznuti na starom serveru, to je i bio jedan od razloga prelaska na novi domen i hosting, usled velikih tehničkih problema.
Aktivno se radi na tome da dobijemo te fajlove ali je proces veoma spor i mukotrpan, stanje je takvo da smo čak i vaše avatare morali mi adminitratori da "peške" ubacujemo.

Za sve korisnike koji žele da pomognu da se ubrza proces možemo da predložimo da svoje priloge skinu ručno sa starog sajta i da ubace ovde ( možemo vam omogućiti da privremeno izmenite svoje poruke sa slikama) kako bi prilozi ponovo bili vidljivi.

Žao nam je što je došlo do problema ove vrste i možemo obećati da ćemo se truditi da ne dodje do istih ili sličnih u budućnosti. Još jednom se izvinjavamo svim korisnicima na neprijatnostima.

Vaš TcS tim.

• Upvote 2

Podeli ovaj post

Pozz admine. Posedujem forum koji takođe radi na IPB-u kao i ovaj pa ako treba pomoć oko osposobljavanja priloga možda bih mogao da pomognem.

Podeli ovaj post

Hvala na pomoći kao prvo, ali problem nije do nas, našeg servera i forua, već je problem na starom serveru i hosting službe kod koje smo bili.

Imaćemo u vidu da imamo još jedno stručno lice za IP Board.

Zahvaljujemo na ponudjenoj pomoći.

Podeli ovaj post