Jump to content
Optimista

Corolla 1.6 2015

Recommended Posts

Zelim da pozdravim sve na forumu i da izrazim nadu da ce mo ovde jedni drugima pomoci oko svega vezano za auto koji vozimo...pozdrav svima.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Još ime, prezime i odakle nam dolaziš

 

M9

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala...i pozdrav svima jos jednom..zovem se Svetozar Markovic i zivim u Ub-u i vozim vec godinu dana Corollu 1.6,luna paket i bas sam prezadovoljan sa svim,posebno potrosnjom bezina,jedino imam problem sa povezivanjem telefona i navigacije sa displeyom, a vidim na forumu niko nema odgovor kako da to resimo.

Podeli ovaj post


Link to post

:toyo: hvala svima na dobrodoslici medju istomisljenike kada je izbor marke auta u pitanju...Toyota uvek najbolja...

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala...i pozdrav svima jos jednom..zovem se Svetozar Markovic i zivim u Ub-u i vozim vec godinu dana Corollu 1.6,luna paket i bas sam prezadovoljan sa svim,posebno potrosnjom bezina,jedino imam problem sa povezivanjem telefona i navigacije sa displeyom, a vidim na forumu niko nema odgovor kako da to resimo.

Nabavi samsung S5 i skini aplikaciju "drive mirror link". Treba biti 4.1 android na.mobitelu i to je to.Radi, provjerio sam!

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da je tojota izgubila kompas po pitanju tehnologija.

Dobro da ne mora da se kupi smartphone sa 2.3 androidom ;)

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da je tojota izgubila kompas po pitanju tehnologija.

Dobro da ne mora da se kupi smartphone sa 2.3 androidom ;)

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Čitao sam na netu da Toyota u Americi uredno daje upgrade tog softwera i servisi su pozvali korisnike da nadograde sustav multimedije. Isto su napravili i ostali azijati ... na Balkanu servisi se smiju na tu pricu , kazu danemaju pojma o tome...

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

I Englezi kukaju još više nego mi... Meni je samo krivo što ne mogu da iskoristim toliki televizor na centralnoj konzoli! Čisto estetski!

Podeli ovaj post


Link to post

I Englezi kukaju još više nego mi... Meni je samo krivo što ne mogu da iskoristim toliki televizor na centralnoj konzoli! Čisto estetski!

Ma moze se iskoristiti. Ja sam gledao na youtube da Korejci imaju windows platformu ispod navidnog TOM TOM sustava pa se bez problema sve moze pretvoriti u super multimediju. Ali kome se das tim zezati...

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×