Jump to content
mrak1312

Petar & Toyota Celica ST182 2.0 GTi

Recommended Posts

Moj je toliko prljav da se pacovi uvek osećaju kao kod kuće :D

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Jednostavnije od ovog ne moze i da oces....

ako treba neka pomoc kukaj i ovde i na pm.

 

3sGTErouting.jpg

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav društvo, jaaaaaako dugo me nije bilo iz raznoraznih razloga, ali šta je tu je  :)  Baš mi je žao što nisam mogao da dođem prije 2 nedjelje, ali druženje se poklopilo sa krsnom slavom, tako da nije postojala opcija dolaska... :viber29:

Samo da zahvalim svima koji su mi pomogli oko vakuma, taj problem se uspješno riješio  :proud: Crijeva iza motora su bila zbrčkana, koja se nisu ni mogla slikati, tako da smo gađajući kombinacije uz pomoć šeme i slika Nesse nekako se snašli i našli pravu formulu za uspjeh  :proud:  Sada auto normalno troši, prilično dobro ide, još bi malo se trebalo poštelati kako na razvodniku, tako na tps senzoru i plin, ali generalno mnogo bolje nego što je bilo..

Na autu sam još dosta stvari riješio, dobila je novo kvačilo (Aisin), sva nova ulja kako knjige kažu, nove prednje i zadnje pločice (da se prebacim do sledeće godine, kada će diskovi doći na red za mijenjanje pa će se preći na keramiku), repariranu letvu volana i još pokoju sitnicu. Ostalo je tu još nekih stvari da se uradi, naročito estetski gledano, ali mehanika je sada na nivou kome bi zavidio vlasnik dosta mlađeg auta ;) Trenutno ne mogu da postavim nijednu novu sliku jer je kod limara, rade se pragovi i rubovi koji su poslije ove hladne i slane zime počeli da pokazuju znake slabosti. Ali nadam se da će za nekoliko dana biti kući, još je nisam kako treba ni provozao sa novim kvačilom... Pa eto, nadam se da ću kad to sve dođe imati vremena malo da uslikam urađeno, da podijelim sa vama svoju radost  :proud:  :proud:  :proud:

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Odlican posao drug! Lepo je znati da i bosni ima reprezentativnih primeraka stare japanske skole

Samo guraj dalje!

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×