Jump to content
Skipper

Ključ za Corollu Verso

Recommended Posts

Tast vozi Corollu Verso iz 2009. godine. Za njegov auto ide četvrtasti ključ koji se ubaci u predviđeni slot i auto pali na dugme. E sad na jednom od 2 ključa koliko ima su dotrajali oni gumeni tasteri i tast me zamolio da pokušam da mu pronađem negde u Beogradu kućište da prepakujemo ključ. Prvo smo zvali Toyota centar gde su rekli da nemaju kućišta i nemaju mogućnost nabavke samo kućišta. Nakon toga zvao sam sigurno preko 20 radnji koje rade ključeve i niko nema kućište. Našao sam na PA neko za koje sam mislio da će odgovarati ali se razlikuje unutra u prorezu za bateriju koja nije na dobrom mestu. Imate li ideju gde da tražim to kućište? Ključ je ovakav

post-4572-0-54487400-1477549272_thumb.jpgpost-4572-0-41300600-1477549273_thumb.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

E bay je resenje

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pa najverovatnije će morati to da radi. Plaši me samo da ne naručim kućište a da ono bude neodgovarajuće.

Podeli ovaj post


Link to post

Probaj mozda moze i samo guma da se nadje. Ja sam nasao za yarisa samo gumu

Podeli ovaj post


Link to post

Pa tasteri nisu posebni već su deo poklopca. Zvao sam i otpade ali niko nema. Radiće eBay najverovatnije.

Izmenjeno od Skipper

Podeli ovaj post


Link to post

Naručio sam danas sa eBay-a. Na slikama deluje da će biti odgovarajući, videćemo kad stigne.

Podeli ovaj post


Link to post

Stigao ključ, tj. kućište. Deluje mi da će odgovarati, sutra će kolega da prepakuje.

Izmenjeno od Skipper

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko te izaslo? Interesantno je da kako sam procitao ovo i meni se javio problem da mi treba ovakvo kuciste...

 

Poslato pomocu TT

Podeli ovaj post


Link to post

2700 dinara, uzeo sam od ovog prodavca. Kvalitet plastike nije nešto ali nije ni loše. Svakako će to ubuduće biti rezervni ključ. Mač ne dolazi sa kućištem.

Izmenjeno od Skipper

Podeli ovaj post


Link to post

Bolja ponuda je bila na aliexpress-u, i jeftinija.

A za ovakve stvari prodavci sa ebay-a su samo preprodavci koji robu nabavljaju iz kine i imaju veliku proviziju.

Imam oko 80 porudžbina sa aliexpressa, sve uspješne osim jedne.....pisao sam o tome...poslali su pogrešnu kameru za snimanje, ali refundirali 50% cijene, tako da ne treba bježati od aliexpressa!

Podeli ovaj post


Link to post

Ima jeftinijih kućišta ali su sa 3 tastera i to ne odgovara. Ovo kućište je stiglo iz Bugarske.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni zbog metalnog kljuca i treba kuciste. Puklo mi tamo gde prolazi privezak.

Dado,da li je potreban paypall nalog za aliexpress? Ja u zivotu nista nisam kupio online preko neta i nemam pojima kako to funkcionise...samo zbog ovog mi je glupo da otvaram paypall nalog jer i to sigurno nesto kosta. Imam samo deviznu karticu...to je dovoljno?

 

Poslato pomocu TT

Izmenjeno od stana

Podeli ovaj post


Link to post

Ne podržava Aliexpres plaćanje preko PayPal-a. Plaćaš karticom.

Podeli ovaj post


Link to post

@stana

Nije potrebno registrovati se na paypal da bi izvršio plaćanje sa aliexpressa.  Registracija je baš jednostavna, a za plaćanje je potrebna bilo koja kartica.

@Skipper

Pogledaj još jednom post #4 u ovoj temi, pa ćeš vidjeti da je ključ koji sam postavio sa 2 tastera ;) .  A to što je tvoje kućište stiglo iz Bugarske ne znači da je napravljeno u Bugarskoj ili bilo kojoj drugoj evropskoj zemlji, siguran sam da je Made in China.  Samo što su preprodavci u Bugarskoj, Poljskoj, Madjarskoj...itd...

Podeli ovaj post


Link to post

Znam i ja da je iz Kine. Ali znaš kako, tast plaća a ne veruje jeftinijoj varijanti. Lakše mi da mu uzmem šta želi nego da se raspravljam sa njim :-)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Aliexpres je keva za ovakve sitnice. :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Od tog lika sam prvo uzeo kućište pa nije odgovaralo zbog proreza za bateriju pa sam mu vratio.

Podeli ovaj post


Link to post

Update: Video sam se sa tastom i ključ radi super. Nije bilo potrebno uparivanje.

Podeli ovaj post


Link to post

×