Jump to content
Vedo

Mazda MX-5 1.6 (NB)

Recommended Posts

Tugu i žal za Yaranom je najbolje liječit s novim "članom" obitelji. Bila mu je isprva namijenjena uloga drugog automobila, ali silom prilika je postao prva i jedina violina. Za sada imam samo jednu svoju fotku, ali će ih biti još. Moram neke stvario ionako riješit i promijenit ulje i filtere za prvu ruku.

 

Bilo je nekih kombinacija s Toyotom MR-2, ali se je zaključilo da je auto preskup za održavat i rega je prilično paprena, Miata je alternativno rješenje. 

 

11m3qcz.jpg

Izmenjeno od Vedo
  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

Fenomenalan auto u najlepsoj boji, british green metalic

Sta je ispod haube? 1.6, 1.8?

Nek je sa srecom

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

1.6 je unutra, 96t km, nadam se da je motor u dobrom stanju. Pokazat će vrijeme. :)

 

Limarija je prilično dobra, malo je jedan prag dobio, ali ništa strašno. Riješit će se kvalitetno.

 

Boja je potpuno crna. :)

 

Hvala najljepša! :)

Izmenjeno od Vedo

Podeli ovaj post


Link to post

Na telefonu mi se ucinila ta zelena

Super je i crna, zapravo tom autu bukvalno svaka boja dobro stoji. Videh u naslovu da je 1.6, mislim da ga ima u dve konjaze, nebitno jer je sasvim ok za tu karoseriju a ako hoces vise ima turbo kitova. Pregledaj ga dobro da li ima korozije odozdo jer je mazda tih godina imala problem, i nabavi hard top za zimu

 

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Super autić. Van vremena. Uvek će biti atraktivan. Koliko vidim ovaj je za Američko tržište pravljen. Ima katadioptere na branicima. 

Podeli ovaj post


Link to post

DA, postoji 1.6 i 1.8, meni je 1.6 sasvim dovoljan te o turbinama i ne razmišljam. Kum me je provozao jednom u njoj bez krova i poželio sam i sam posjedovat tako nešto. :)

 

Mehaničar će pri promjeni ulja sve provjerit, kako ovjes tako o koroziju. :)

 

Znam da se o Mazdi treba nešto više brinut što se korozije tiče, ali neće to biti problem. Ovu zimu će ići u garažu (rega je do kraja godine, a ne ide mi se regat je za Božić), za sljedeću ćemo vidjet. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala! :)

 

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Izmenjeno od Vedo

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala mahatma! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro ti ovo alternativno resenje ;) +1 za hard top :D

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Peca. O hard topu cu razmisljat za sljedecu sezonu. Svakako da ulazi u kalkulacije. :)

 

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Soft top je prošao kišni test ovu noć, kabina je suha. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Nessa! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam na novom vozilu, super je Miata za vožnju

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Milos! Je, sjedi se nisko, mjenjač je odličan. Zbilja gušt, pogotovo kada se spusti krov. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Super auto! Zadnja vuča,lagana karoserija,recept za zajebanciju

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Znači , uzeo si je! Zavidimmmmm  :P   ;) ! Neka te dugo i jeftino služi , uživaj sad ! 

Podeli ovaj post


Link to post

Jesam. Bio sam u dilemi, što napraviti nakon što je Yaris neslavno skončao u Austriji. Nekako nisam želio propustit ovu MX-5icu, možda sam napravio pogrešku, a možda i nisam. Vrijeme će pokazat. :)

 

Hvala najljepša! :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Koje godiste je mazda?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

2001. godište, 96t km, 1.6, 81kW. :)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

Nekako nisam želio propustit ovu MX-5icu, možda sam napravio pogrešku, a možda i nisam. Vrijeme će pokazat. :)

 

 

Nisi nikako, to je klasik za sva vremena cak i da imas nekih radova sve to vredi para, truda i vremena, taj auto ce ti to uzvratiti visestruko.

 

 

 

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala najljepša obojici! :)

 

@Mića

 

Nekih radova će biti, poglavito na limariji. Malo je prag dobio bliže zadnjem kotaču poglavito zato jer ljudi ne znaju da treba pročistit one rupe za odvod vode. Ništa strašno, ali treba to sredit na vrijeme. Uglavnom, ne čini mi se da je auto baš razvaljen. :)

Izmenjeno od Vedo

Podeli ovaj post


Link to post

×