Jump to content
Imperatus

Vw Polo 1.4 TDI Trendline 2008

Recommended Posts

Dobro vece...posle dugog lutanja i na kraju peha tako reci da za malo kupim Corolu od clana Mica izletelo mi vrlo povoljno jedno malo vozilo koje trenutno i u skorijoj buducnosti resava  vecinu mojih potreba. U pitanju je  automobil koji pise u naslovu ovde tebe.  Kupljen nov u Srbiji u Novom Sadu prvi i jedini vlasnik zenska osoba   presao 140000 km. Auto se ponasa lepo u voznji ne trese ne lupka sve na mesto..odveden kod "kucnog"majstora koji servisira oba "moja" golfa  i sa autom je sve uredu sem sto je presao 6000 km vise majstor mi je objasnjavao zasto je to tako ali nisam zapamtio. Uradjen mali servis plus odbojnice i manzetne sve ukupno oko 10000 din. Na auto su bile lepe alu felnice  skinuo sam ih  stavio celicne sa novim Gutric gumama. Iznenadio sam se  kako je menjac hirurski precizan a  auto dosta pregledan i vrlo vrlo lako upravljiv. Presao sam sa njim oko 1500 km i zadovoljan sam jako . DObra je ekipa na ovom forumu pa sam ostao kod vas drustvo . 

Podeli ovaj post


Link to post

Da te dugo, jeftino i srećno služi! Daj sličice da vidimo makinu  :D  :twothumbsup:


Najlepši model Pola  :twothumbsup: , a i boja je elegance :) . Super izgleda autić!

Izmenjeno od matori

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala druze..Mislio sam na gudric gume..ulje sipano Visko 5w40 V   hteo sam castrol edge turbo ali nisam ni sam ne znam zasto..za sl godinu zakazan veliki servis.. i da auto je registrovan do sl godne do  oktobra ..  Hvala sto kazes da je najlepsi model pola stvar ukusa meni je 1.6 tdi 90 konja Comfrotline isto oke autic  no nije ni bitno...sad sam motorizovan licnim autom i dosta sam srecan a i jednu ruku zao mi Micine Role sto mi pobegla ali nema veze ovako ostalo vise para u dzepu hehehehe sala mala :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nek te dobro sluzi.

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×