Jump to content

Recommended Posts

6ce577a244c2a5b302809d852ab1ba5d.jpg

 

Vozite pazljivo, na saobracajnice je pao mokar sneg koji se zadrzava u sarama i 'lamelicama' na gumama.

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

I koji se topi, pa samim tim večeras očekujte led

 

M9

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Fruska gora danas, nije cisceno a put do gore je KATASTROFA, rupa do rupe, i 20km/h je velika brzina. Od snega se rupe i krateri tesko vide pa je problem jos veci

a4da46f233b204a47fa3e8019abde6e3.jpg

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Kod mene nista snega.Kad sam dosao u NS vidim padalo nesto.

Znaci na Fruskoj Gori bas lepo pao.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sutra idem iz Milanovca za Užice ali mi rekoše da je sve čisto i prohodno.

---

tapatalk@lumia640

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

Znaci na Fruskoj Gori bas lepo pao.

Preko iriskog venca nista, tek od podnozja fruske gore ga ima na putu oko 5-6 cm utaban a kako se topio od sunca vec oko 15h je zaledilo tako da uopste nije naivno. Na ovoj fotki se vidi koliki su krateri na putu kada ih ni sneg nije popunio

3d11b4ff23984c2c99048c6cf49f31d0.jpg

Izbegavanje tih rupa po ledu je bas nezgodno. Osim lovocuvara sa lada nivom i jednim suzuki ignisom nije bilo automobila. Kad ce i da li ce ikada da srede taj put na fg ne znam ali da je sramota jeste i to velika posebno sto naplacuju taxu za ulaz kolima u nacionalni park i sto je turisticka destinacija. Ni put preko iriga nije bolji, asfalt je sirine tri metra i nasuto je tucanikom po metar sa svake strane, mimoilazenje je bas neprijatno

 

 

 

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Da li sam ja rekao da nema snega ?

Izvinjavam se,pada kao blesav :D

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Danas proveravao kako radi tag uređaj na novom autoputu i odradili su kako treba. U Preljini su mi skinuli 140 dinara a kada sam se isključio u Takovu vratili su mi 70 dinara.

---

tapatalk@lumia640

Podeli ovaj post


Link to post

Evo par slicica sa puta Obrenivac>Ub.. snega na putu bas poprilicno i dosta klizavo i  koliko sam video bas se stedelo na posipanju soli.

15875363_1107516789375520_22332679189374

15825753_1107516672708865_82337085455593

15843940_1107516726042193_43379922967128

Podeli ovaj post


Link to post

So ne koriste, ali zato bacaju rizlu i ne zale, u naselju kao po makadamu da se vozis...

Podeli ovaj post


Link to post

Večeras na autoputu kolona od petlje Vrčin do Bubanj potoka, trebalo mi 50 minuta za tih 4 km. Da nisam imao tag zaglavio bih bar još 45 minuta.

---

tapatalk@lumia640

Podeli ovaj post


Link to post

Off topic

skidaj tag sa soferke da ti ne rikne baterija u njemu na ovom minusu

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

јесте да температура "троши" батерије...

али мени стоји у колима 4 године (стари модел) и ради и даље ко сат... додуше ја је скидам са шоферке и држим у оној кутији са алу фолијом... али минус је и у колима исти...

...100% би заборавио кад бих је носио зими кући...

Podeli ovaj post


Link to post

Off topic

skidaj tag sa soferke da ti ne rikne baterija u njemu na ovom minusu

 

Послато са SM-J500FN

Uzet je relativno skoro, valjda mu neće biti ništa.

Podeli ovaj post


Link to post

Aha, jasno. Hvala. Ja u tu traki udjem samo greskom :)

Podeli ovaj post


Link to post

So ne koriste, ali zato bacaju rizlu i ne zale, u naselju kao po makadamu da se vozis...

@@Peca to sam i ja prmetio ali dzaba im rizla kad je ispod ovog gonjeg sloja led  :(  npr od Bg do Obrenovca je put suv kao sto bi mnogi rekli (barut) ali zato od obrenovca kako se priblizavas ubu i lokalnim mestima katastrofa :sad:

Podeli ovaj post


Link to post

Ljudi, rizla pored toga sto pomaze 'grebanje' tockova po podlozi, takodje sluzi da drobi i sitni led (ili sprecava stvaranje ledene ploce).

Iako ne prija karoseriji i podvozju nasih ljubimaca, kameni agregat (rizla) je odlicna, posevno po velikim minusima kada je ucinak soli znacajno umanjen.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste ima i toga... :(

Zato moja stakla od sledece registracije nece proci bez osiguranja, mada je moje stradalo (kako vec opisah u svojoj temi) u sred leta.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja prosle zime popio rizlu po sred stakla...jos stoji uspomena... Za sada se ne siri

Podeli ovaj post


Link to post

@Bauk011  :viber14:  i ja imam isto tako uspomenu od rizle u donjem levom uglu soferke :(

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo danas veselo sa jaretom. Lagan prednji kraj, uzbrdica i sneg. Prolaza dalje nije bilo :(

Srećom postoji i "okolo" pa se nekako vratih kući

Podeli ovaj post


Link to post

×