Jump to content

Recommended Posts

Vaistinu se rodi!!! Srećan vam Božić!!!

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Mir Bozji

 15934786_1112318235562042_1625761288_n.j

Izmenjeno od MikSa
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Beograđani, jel zna neko šta o ovome? Piše Filip Živković, Beograd. Čovek izgleda prodaje TS turbo.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdravio te @@mahatma

Salim se, nemam pojma ko je lik niti znam auto. Kupujte to

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

*****(auto recenzija) *****(auto recenzija) :)

Izmenjeno od TcS
Neprimeren rečnik

Podeli ovaj post


Link to post

Lik je stavio to na fb, u neku holandsku grupu . 

Podeli ovaj post


Link to post

Ma daj bre 12000€ , taj je zreo za f odelenje. Nek je sto puta turbo ts ali te pare nek sanja. Da je presao do 70-80 k km pa ajd i da trazi, sa ovom kilometrazom jok.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Realno..

Pitanje je i kolko taj motor sa turbom i 70% vise snage nego fabricki, moze dugo da potraje.

Podeli ovaj post


Link to post

Taj je tih 225k km vozen, pitanje je koliko mu je neko vadio dusu a mazio ga vrlo verovatno nije. Nasviran je taj motor i to dobrano, koliko mu je zivota ostalo pitanje je, posebno za tu cifru

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bi dao 12k pa da se kupam u parama...Kad bi imao taj budžet,ajao...

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

@frank  :)  nevidja se Yare turbo svaki dan,jos Limited E.. ;)  to kad bi kupiio bio bi glavna faca na TcS  :viber14:

Podeli ovaj post


Link to post

Za te pare kupis pravi sportski auto da se sve puši,yaris je ok ali nikad mi se nisu svidjale sportske varijante "obicnih" automobila. Ako hoces sportaka zna se sta se kupuje. Al svako za sebe,nemam nista protiv.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Bio je onaj turbak na mobile.de što sam postavio ovde pre nekih 15-estak dana. Extra stanje , restajling sa 5 vrata. Razgovarao sa burazerom da ga vidimo. Taman nešto dogovorili i ode auto :( . 4800e je traženo za njega. To 12 000 je neka zajebancija. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pregledam i baš pričam sa ženom da zapalimo za Švicu i tamo prodamo Yare i tako se obogatimo. U stanju ko što je moj nema ispod 4500e. Kod nas su Japanci najmanje na ceni , tu nema priče. 

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Ma šalim se, ne bi ga ja dao ni za 12 000e :) . Toliko ga volim da je i žena već ljubomorna ;) . Celo poslepodne sluša o auspuhu i kačketu, crtam joj kako to sve na kraju treba da izgleda . Ćuti i trpi i jedini komentar je : " Tek onda mi nećeš dati daga vozim.", hehehe.

Podeli ovaj post


Link to post

kakav si ti to covek.. kupi zeni auto sta si se stiso :P

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Pregledam i baš pričam sa ženom da zapalimo za Švicu i tamo prodamo Yare i tako se obogatimo. U stanju ko što je moj nema ispod 4500e. Kod nas su Japanci najmanje na ceni , tu nema priče.

E pa kad ti neko kaze ima yaris za 2000€ kazes mu idi pa ga dovezi i uvezi tako mi jedan rece ima corolla ko tvoja za 2600 € ma vazi

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×