Jump to content

Recommended Posts

Ma šalim se i ja malo :) . Zvaću čoveka sutra pa ću pitati za neke stvari i ako on ima cene van "vinkla" onda stvarno bolje pravimo roštilj . Nema bacanja para ;) . @mahatma - ja sam svoje felne prodao za mislim 140e sa original maticama. 

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je za malu policu za Yarisa 1 gde se najčešće ugradi CD-MP3 player tražio 20 e. Njegova je bila kao nova pre skidanja , tri je oštetio i tražio je pare . Naravno pare nije dobio a onda je počeo da kuka posle scene sa poludivljim kucama, ko će njemu da nadoknadi štetu , on od toga živi itd sve u tom stilu. Pre skidanja ponudio sam mu da sam skinem deo, što on nije prihvatio. Na kraju sam našao tu policu za 500din. Kod njega naravno više nikada.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

U Bg kod Ivana Ledmastersa a za NS ne znam.

Ne radi japanska vozila

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Za pola sata idem da sipam pun. Gde vam se pokazao kao najbolji dizel? Ja uglavnom sipam na molu

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ja dizel sipam na Gasprom i MOL pumpama.

Imam utisak da mi sa G-drive dizelom motor radi najkultivisanije (1.3 multijet je inace prilican galamdzija i to mu je jedina "mana") :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Izmenjeno od laki72

Podeli ovaj post


Link to post

Knačno navatao vremena za ovog lika. Ušao na onaj oglas što je @mahatma stavio pa gledam slike i da ga zovem pa sam skontao da sam se već čuo s njim. Za onaj kačket na zlatnom jaretu mi je tražio 100e , ja mu rekao da nije realan i da ima nov za 75e , kaže, onda kupi nov. To je bilo zimus . Nazvao sada, još uvek ga nije prodao i dalje traži 100e. Što kaže @Piske , obilaziti ga u širokom luku.  

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

@Imperatus Ne radi Japanska vozila? Koja mustra jbt :) Xenon se toliko lako ugradjuje da je sramota ici u servis za to. Malo teze od zamene sijalica, samo pogledas koji ti je tip sijalice (verovatno h11), kupis xenon sijalice tog tipa. Balasti su univerzalni. Spojis 3 dzeka, balast vezes vezicama za nesto cvrsto i to bi bilo to :)

 

Sto se tice skupih prodavaca polovnih delova, cesto mi se desavalo da mi ponude polovan deo skuplji od novog ili npr 70% cene novog. Ali na kraju se ispostavi da takvi uspeju da prodaju nekom naivnom i to im bude pun pogodak.

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Ne radi japanska vozila

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Pre neki dan sam video MR2 kod Ivana 

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg doduse ja sam ga pitao za instrument tablu prvo da li radi diode menjao bi boju on je to rekao sta je rekao tako da ga nisam cimao za ksenon

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Danas sam rezervisao apartman u Sartiju za septembar pa mi treba neka preporuka gde prenociti na pola puta? Dojran mi deluje kao ok varijanta? Bio neko tamo?

Podeli ovaj post


Link to post

Bio u Dojranu. Ja Makedoniju inače obožavam. Najeli se, napili pa išli dalje. Sam si sve rekao , i meni bi to bio odgovor na tvoje pitanje. 

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Super onda. Prenoćim tamo pa onda odmoran dođem na plažu :-)

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Alternativa ako hoces u Srbiji: Motel Papilon Vranje. 1300din po odrasloj osobi. Deca ne placaju. Blizu autoputa, kod Nisove pumpe. Nocio pre 10 dana.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Danas sam rezervisao apartman u Sartiju za septembar pa mi treba neka preporuka gde prenociti na pola puta? Dojran mi deluje kao ok varijanta? Bio neko tamo?

Dan Dar Apartmani . Provereno dobro , u dvorištu bazen. Gazda po odlasku poklonio flašu vina iz svoga podruma . Došlo mi da produžim par dana kod njega i bi samo da mi nije bilo Tasosa .

 

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od Guslar
  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg doduse ja sam ga pitao za instrument tablu prvo da li radi diode menjao bi boju on je to rekao sta je rekao tako da ga nisam cimao za ksenon

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Kolegi je stavljao prstenove u far Mazda 6 , kada pada jača kiša pun far vode . Nije meni ništa radio ali ono što sam video nije bilo ok .

 

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ne deluje lose ?

d620442c59676f343497e6bc2320fbf9.jpg

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Danas sam rezervisao apartman u Sartiju za septembar pa mi treba neka preporuka gde prenociti na pola puta? Dojran mi deluje kao ok varijanta? Bio neko tamo?

Попова Кула винарија... можда ти је сад касно за резервацију и можда је скупље од Дорјана (треба баш раније да се резервише)... ми смо пре две године платили апартман за четворо (било нас је троје) са доручком 40 евра...

Место је за сваку препоруку...

На Дорјану ноћио пре три године (Хотел Романса или Романтик тако нешто) исто је ок

Али је нама мого лепша природа, ужитак био у Поповој кули за класу две је разлика...

Ако се одлучиш за Дорјан имај у виду да тамо ујутру долази много људи на "плаже" и велика је гужва (август месец - требало ми је пола сата до границе уместо 5 минута)... срећом рано ујутру на грани није било гужве...

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ma nama treba samo krevet da prenoćimo, ništa više. Videću šta može da se nađe. Jel ima na Dorjanu granični prelaz ili mora na Đevđeliju?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ima i kod Dojrana, a ni Đevđelija nije daleko. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dojran apsolutno . Mali prelaz gde nema gužve.

 

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nocim u Dojranu na putu za Tasos krajem mesec. Jedino se pitam da li odatle na Seres ili Solun, jel isao neko na tu stranu?

Podeli ovaj post


Link to post

Rezervisao sam apartmane Janev, imaju dobre ocene na bookingu i dosta pohvala.

^Isto pitanje i mene muči :-)

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Par puta na tasos sto preko bugarske sto preko makedonije. Na seres ides ako ides preko bugarske, idi na solun, najbrze i dobar je put, ovo ti je malo dalje ali em sto do seresa imas los put nego i odatle dok se ne spustis do dobrog auto puta imas malte ne jedno parce lokalnog puta sa 40-50 ogranicenjem.

Onaj ap do kavale je fantastican ali ti ne ides valjda na trajekt na kavalu?

Sto ne ides preko bugarske, ako ti je do spavanja negde imas finih hotela, nece biti turaka i guzve na granici a blize ti je pa skoro 100 km, osim toga put je za tri klase bolji nego kroz mk, imas parce magistrale do sofije i posle sve ap, pred gr granicu opet magistralu ali se lepo vozi.

Evo ti u slici oko cega se dvoumis.

0768a3c5c72df85c04c90943d9c969f7.jpg

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Povoljniji a i brži trajekt je iz Keramotija, tu sam ja išao prošle godine. Išao sam preko Soluna.

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×