Jump to content

Recommended Posts

Gde ima polovnih delova za Toyotu,treba mi rucica menjaca

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Otpad na ulazu u sabac, sve ima, salje postom.

https://www.polovniautomobili.com/auto-delovi/5190785/fiat-otpad-maki-sabac

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Pre par godina kupio polovne dizne za 1.3 mjt, izdržale 12000 km, daje garanciju 6 meseci.

Po meni je isplativije uraditi remont dizne i bar znas šta si uradio, sve ostalo je mačka u džaku, može biti dobro, a može biti i krš.

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko si platio te dizne?

Podeli ovaj post


Link to post

misim da su bile 60 eura komad

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da remont dizne u ovom slučaju nije opcija. Auto je prešao preko 500k km. A u njega je sipano sve i svašta, pa i bio dizel.

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da remont dizne u ovom slučaju nije opcija. Auto je prešao preko 500k km. A u njega je sipano sve i svašta, pa i bio dizel.

onda u tom slučaju polovna vrši posao

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sad vidim ovo sve sto je mahatma pisao za note. Bio sam na tom placu nesto skoro i iskreno ne verujem da bih ista tu kupio. Prvo sto smo cekali da se lik pojavi preko sat vremena, drugo sto je auto bio kao i ovaj "nov nov nov" u oglasu, a u realnosti mnogo cudna prica. Necu da pricam sve detalje da ne dovedem u problem coveka koji je na kraju ipak i uzeo tu auto, ali mislim da se prilicno zaleteo.

Trece pogledao sam jednu astru na tom placu, pa ono je bogu plakati sta se prodaje i da zbog takvih ispastaju normalni prodavci jer su ovakvi naravno ultra jeftini i svi se naloze na nisku cenu, a posle kukaju i pricaju da su svi prevaranti.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Drugari moze jedna pomoc...pricao sam sa bratom hvalio sam ovaj forum kako su ljudi opusteni kriticni i pre svega otvoreni.Pa bi vas ja pitao ovako za misljenje.On bi da kupi automobil za sebe i porodicu. On, zena,

dva deteta. Prelazi godisnje oko 10k, 90%grad do sada je vozio Golf 2 benzin,Opel Astru dizel,Golf 4 dizel, budzet mu je 12000e. Registracija preko 300e ne mere. Svaki predlog je dobro dosao.Ps,i dalje mi treba Tojota polovni,delovi da nadjem rucicu za menjac

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Avenisis, Oktavija, Mondeo, Mazda 6, PUG 508 ili V60 naravno u karavan izvedbi. E sad, posto malo prelazi bilo bi dobro da je benzinac jer time eliminise potencijalne skupe popravke-dizne, turbina, zamajac...

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Polovno trazi?

Podeli ovaj post


Link to post

Kupi Civica za te pare da pršti. 1.8 keva neunistiv motor. Najveci gepek u klasi.

Jedino je dizajn stvar ukusa.

Podeli ovaj post


Link to post

Novo,polovno. Taj V60 dodje kao Micubisi croma

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda da se prebaci prepiska u temu kupovine. :) Novo moze gadjati B segment, pooovno moze i D. Ja sam nalazio Avensise 1.6 sa malo kilometrazim za ispod 10hilj. Eto primera. Pitanje koje stavke su njemu od znacaja, kao na pr prostor, komfor, geoek, startnost....

Podeli ovaj post


Link to post

Momak je lagan na gasu,5-ta 90.i te fore

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nekad žalim za prošlim modelima . Nema zamajac problem , dizne dpf , egr. . . . Samo sipaj i vozi.

 

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Tako ja perem motor. Guslar, ja stalno zalim za starim modelima :) . Divim se novim autima, sve je to lepo i moderno, ali da imam uslova uzeo bi sigurno nesto starije i sebi sredio. To sigurno.

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je to lepo Matori, samo je problem sa delovima. Jedini razlog zašto sam prodao stari Bmw što u roku od dve godine od situacije da možeš da nađeš delove na svakom ćošku došlo dotle da se veoma  teško nalaze odeređeni delovi. 

A kada auto postane preveliki problem prodam ga. 

Podeli ovaj post


Link to post

Najveci problem za toyotu su motori, nemaju sta da stave a napravili su auto. Cudi me sad ova izmena jer maskirani model sa bmw motorom se testira vec dve godine, sad ispocetka test sa novim motorom opet test do 2019, taj auto je ako se ne varam trebao da se pojavi 2017 ili 2018. Proci ce tri, cetiri godine od kako se prica o tome i kako ga paparaci slikaju maskiranog dok se ne pojavi, a to je puno vremena, max dve godine je neko vreme da se potencijalni kupci drze u neizvesnosti.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

krenuli su stopama Alfe. Tako su i oni Đuliju najavljivali.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ovde kazu da je 2017 trebala da krene sa prodajom puno je to vremena cekati do 2019, i ko je cekao 2017 izgubio je zivce i kupio nesto drugo, cela prica je krenula 13-14 godine...40-50k $ nije jaka cena za takav auto( ako ostane ta cena koju su najavili)

https://www.google.rs/amp/s/carreleasedates2017.com/2016-toyota-supra/amp/

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×