Jump to content

Recommended Posts

Yaris 1.0 cini mi se 5 vrata 100k full stanje,ciji mi se da Nesa vija yareta pa nek se javi ovo je dobra prilika vrlo dovra

Podeli ovaj post


Link to post

Moram da napisem ovde povodom sinocneg brisanja postova iz Miloseve teme i kaznjavanju. Pisem sada za sebe a ostali neka se sami jave (sem ako nisu pod zabranom pristupa ovom forumu)

 

Ja sam se nadovezao na @Imperatus post kada je okacio sliku da Milos CTS ostavlja poruku nekome da nema potrebe da se citira post iznad. Ja sam to zapamtio i nikad to nisam radio. A Milos CTS je upravo to uradio na moj post.  Ali nisam znao da li njemu da skrenem paznju na to. Ocigledno je i on to primetio pa je hteo da skrene paznju. 

 

Moj post i njegov post je okarakterisam kao spam poruka i posle u onoj guzvi od postova svi su izbrisani. Ja sam hteo da skrenem paznju da moze da se desi i svim moderatorima takva greska, sto je Milos CTS upravo i rekao da je do tehnicke greske to doslo tj zbog telefona. 

 

Ne vidim razlog da se odmah primenjuju "pendreci", kao u filmu "3 karte za Holivud"

 

Druga strana je i ovo kaznjavanje. Nit je ovo autoritarni forum, nit diktatorska drzava, gde za svaki pogled levo desno, rec, drugacije misljenje ide neka kazna. 

Pravila treba da postoje, ako je tako onda i Milos CTS mora da snosi  posledice, a ne kadija te tuzi, kadija ti sudi. Nista licno za njega, sam je lepo rekao da se desila greska, zamislite greska....i zivi ljudi grese. 

 

Pokusavam da ovo napisem u naboljem svetlu, ne kao "spam", ne kao inat sistemu, vec kao savet. Alen je isto lepo napisao kad su izasla nova pravila, da li ce ta pravila da privuku ljude ili oteraju, da li ce neko ovde osecati pozeljnim da dolazi vise od 1-5 puta da nesto napise ili pobeci zauvek??

  • Upvote 11

Podeli ovaj post


Link to post

Zar nije Nessa kupio za celicu u nekoj BG radnji

 

M9 + TT

hoces da mi kupis? dajem pare kada se budemo videli

Podeli ovaj post


Link to post

Ne pazim na nastavi, izvinjavam se.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Za takvu neoprostivu grešku ti sledi bičevanje. Da ne bi bilo protekcionizma sa moje strane ;)post-2090-0-30545200-1510163285_thumb.jpg

A meni dva boda opet,ako sam promasio temu :P

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ovakvo bicevanje ne odbijam.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@laki72 Mirno je može da se chatuje :)  Što se tiče podešavanja parametara ( mogu da stavim slobodno pod znake navoda ) . Najprostije rečeno meri se promena napona senzora u različitim režimima rada motora. Pre toga se potroši kompletno gorivo, ispod 0km i natoći se otprilike pola rezervoara. 

Pre ovog mog servisa skinuo sam filter vazduha i pitao šefa servisa da li je za zamenu ( kod većine Toyota svi filteri su dostupni) 

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ok, hvala na pokusaju pojasnjenja. :)

 

U svakom slucaju, bitno je da si ti zadovoljan sa :toyo: i da te lepo sluzi :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ok Laki, nije bitno. Hvala ti u svakom slučaju :) 

Podeli ovaj post


Link to post

post-2185-0-60618600-1513183820_thumb.jpgpost-2185-0-21027000-1513183885_thumb.jpgBaš tako, za ovo je kriv telefon zazvonio je kad ne treba!

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo blizu Gradske bolnice ? 

Podeli ovaj post


Link to post

Stvarno je Yaris pobedoi povređenih nema a dogodilo se na Novom Beogradu.

Podeli ovaj post


Link to post

Dali neko ima podatak; cena polovnog zadnjeg branika,čelična felna polovna i lim ispod branika.

Podeli ovaj post


Link to post

Felna nije skuplja od 15 eura, komplet branik, gornji i donji deo ne bi trebao da bude više od 50 eura. Ja sam za moj našao bukvalno kao nov u istoj boji za 25 eura (samo donji deo metalni).

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Srecna slava svima koji danas slave.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×