Jump to content

Recommended Posts

Mahatma odakle je uvežen auto ? Što se tiče bacanja ulja kada podigneš čep sasvim je u redu, tu su ti bregaste , mora da baca. Kod pojedinih kola, uglavnom premium klasa ide plastika preko bregastih pa nema da baca ulje... Da ne širim priču. Što se tiče ponašanja prodavca , jeftine provokacije..

Podeli ovaj post


Link to post

Jel taj plac jos uvek u kumodrazu? Secam se, bilo pre oko dve god, da kada smo gledali auto za ortaka da je auto bio izdat, tj rentiran, covek ima rent a car kreten neopevan, dodjite kroz dva dana ma vazi, pogledali sta ima nabacano u tom dvoristu okrenuli se i otisli

Ne znam sta da ti kazem na ovo.

Podkrila? Pa kod mene na karavanu su fabricka, deset godina stariji. Sta treba da uradis da ih unistis-polomis?

Za ulje ne znam kod nissana, mozda je normalno, dobro je da ne duva gde je sipka.

Na fonu sam i ovako mi na fotkama delyje ok.

@mahatma tvoj utisak, kupovao si yarisa, jazz, jel bi kupio taj note?

 

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mani se tog auta!!

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@piske

auto je iz italije. Inace ne samo da baca nego i pufce. Jel to nesto znaci?

 

@Mica

Da, plac je na kraju kumodraske ulice. Gledao sam okolo, izgleda da je premestio proizvodnju :D

Da li bih kupio Note? Hm. Dobro pitanje. Morao bih da ga provozam da bih ti rekao, ali mislim da bih ipak pre kupio Jazza, iako su po prostoru jako slicni. Mozda Note ima jos malo dublji gepek, ali je uzi od Jazza. Lozim ortaka da pogledamo Yaris 2. Mali mu. Pogotovo gepek. Reko ajd da nadjemo neki sad i da pogledamo. Otisli nasli neki, i covek nije promenio misljenje, a moram priznati da se slazem sa njim. Ako kolica stanu u gepek mesta nema nizasta vise.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Teško je reći za "puftanje" na šta može da ukaže a da se ne vidi auto. Lično batalio bih taj auto , malo bih provocirao , zezao prodavca ako sam raspoložen, zbog takvog njegovog ponašanja čisto da ga ocenim kakav je ...

Koliko se sećam bilo je tih Nissan Note u ponudi do pre par meseci .. Neko je kačio oglase , da li Matori ne mogu tačno da se setim.

Podeli ovaj post


Link to post

Mani se tog auta!!

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

+1

Taman da je sve ok ja na tom placu ne bo kupio ni trotinet. Pazi qrca u slamnatom sesiru, nema probne voznje!?! Pa ne znam sta zamislja i ko ce da mu izbroji 3700€ za to bez probe, ps bar psr stotina metara, tamo ima gde.

Mani se toga.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Onog momenta kada covek kaze da auto koji prodaje ne moze da se provoza,tu vise nema sta gledati. Koliko stvari se samo mogu otkriti pomocu probne voznje ?

Od kocnica,kvacila,amortizera.....

Ljudi,(zemljani :P ) pa to je plovan auto, nije nov.

Ako slucajno pazari auto neka kaze prodavcu : Nemoj slucajno da proveravas jesu li "lazni evri" to ne dozvoljavam. Pa nek se on onda razmislja isto kao i covek koji kupi automobil bez probne voznje ;)

  • Upvote 9

Podeli ovaj post


Link to post

Nissan korektan auto ali za te pare....ima boljih auta

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Fala bogu, da je neka extra cena pa i da se covek razmislja, dtav da nece da ti da auto na probu i da nece da spusti ni za cent mi je krajnje dripacki.

@japanautofan

Genijalno samo sto je posedovanje faldifikovanih para kaznjivo, al tako slatko bi mu zavalio pa nek se cese tamo gde ga ne svrbi

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Mićo,to je kao sa autom.

Mozda je dobar i ispravan ali ne smes da probas.

Tako mu ti kazes i sa parama. Verovatno su ispravne ali ne smes da proveravas.

Moguce cak i da je automobil ok. ali je prodavac "dripac"

Podeli ovaj post


Link to post

Najgore od svega je sto auto stvarno moze da bude dobar, ali mislim da to necemo saznati :)

@imperatus sta ima bolje za te pare? Dajte neke predloge. Imamo opciju c4 2005 100k 1.6 u mint stanju, promenjeno sve zivo sto treba i ne treba jer je gazda(ortak) bolesnik. Cak i amortizere. Trazi 4200. Meni to deluje kao super ponuda.

Misim da ne treba ni tecnost za brisace da se sipa..

Izmenjeno od mahatma

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ne možeš provozati auto batali ga. To je neki degenerik i kreten. Kupuješ auto i ne da ga provozati. Ovo prvi puta čujem. Ima Note-a po oglasima i neka pogleda drugi i sve ok. Ne alžem se sa Imperatusom da ima boljih auta za te pare. Možda atraktivnijih, alo boljih nema sigurno. Pogledajte još koji i naravno, bez probne vožnje nema ni kupovine. Svašta sam čuo , al ovo još nisam, kreten. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam Yarisa kupio bez da sam ga vozio :D

Al sam o auto znao maltene sve.

 

Lik nas je lose procenio i smaralo ga ista ds se cima.

Podeli ovaj post


Link to post

To je neki jazavac mani se,

52bcf6a00df325d85f561fd9d9aef2aa.jpg

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Drugo je kad znas auto. Nisam ni ja moje Yare provozao , al sam znao auto. Ovaj Note je vec dugo na pglasima.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam ga postavio jer je u Futogu blizu Ns pa mogu da ga pogledam ako bude trebalo

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

A sta fali tom autu koji je u futogu?

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Niko ne kaže da mu nešto fali, samo da znam da je dugo u oglasima. Treba ga pogledati. Išao sam kod tog lika u Futog da vidim Yare TS kad ga je imao. Lepo sve bilo slikano, super izgledao u oglasima, a kad sam ga gledao, Truli rubnici, iznutra progoreo na nekoliko mesta cigarom, kočnice u haosu, ... stvarno bio za puno ulaganja. Mislim da ga je još neko išao gledati!?  Treba ovo pogledati, ne mora da je loš.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

R.I.P.

Podeli ovaj post


Link to post

zna li neko dobar otpad za fiate? Riknula dizna.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×