Jump to content
pexmachine

Pero i Corolla Verso

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Ja sam Pero iz Banjaluke i od prije pet dana sam ponosti vlasnik Corolle Verso 1.8 vvti. Auto je 2006. god. presao 111.000 km. Uvezen je iz Švicarske. Tri mjeseca sam tražio ovaj auto i dobio sam i više nego što sam očekivao. Auto ima full opremu i da budem iskren još ovakav nisam vidio. Auto posjeduje dve kamere naprijed, jednu nazad, glasovnu navigaciju, parrot uredjaj, full kožni enterijer..Trenutno je na sportskim oprugama i ima nekakav sportski auspuh..da budem iskren slabo se razumijem oko toga. Uz njega sam dobio i njegove originalne nove opruge i auspuh. Ono što sam na prvu uočio da se dosta razlikuje od Toyote koja je kupljena ovdje u BiH. Konkretno zvučna izolacija i kvalitet limarije. Na auto se još navikavam, jer prije njega sam vozio golfa IV karavan 1.9 TDI 2006.god. Jedina mana je što mu moram menjati kvačilo. Ustvari ne moram odmah, jer majstor mi je rekao da mogu da vozim do ljeta najmanje, ali ne želim da kvarim potpun doživljaj ovako divnog automobila. Sve u svemu za sada sam prezadovoljan!

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao . Svaka čast na izboru! Može i neka slika auta za sledeće javljanje.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao i da te dugo i jeftino služi! 

Daj nam koju sličicu da vidimo makinu ;) .

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao,

Kada sam pricao sa mehanicarom o corolla-i verso i njen motor nije ima zamerki a za kvacilo mi je reko da nije skupo...

 

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

×