Jump to content
Sign in to follow this  
nikollapopovic

Toyota Yaris - Aftermarket Alarm

Recommended Posts

[attachmattachicon.gifIMG_4922.JPGent=11466:IMG_4924.JPG]Ne skapirah cemu ovo sluzi i sta se radi sa tim?

Na slici tri koliko vidm to je neki priključak koji je neko naknadno stavio. Nemaš tako nešto fabrički na yarisima .

Podeli ovaj post


Link to post

Na slici tri koliko vidm to je neki priključak koji je neko naknadno stavio. Nemaš tako nešto fabrički na yarisima .

Da, kontam. Zato i pitam. Vidim da ima excalibur daljinski i ta crvena dioda je zasigurno od njega. Ali ono sa tri pina i onaj nazovi kljuc za njega, to neznam sta je i cemu sluzi. Nadao sam se da neko mozda zna.

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi Nikola, to je neka vrsta elektronske blokade, ali da me ubijes sad, ne secam se od cega...

Secam se da sam popravljao jedan takav konektor jos pre 15-16 godina, ali... krecana

zaboravo sam gde, kome i na cemu...

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

To ima i kod mene.

Kao sto Laki kaze,elektronska blokada. Nisam je koristio jer mi je predhodni vlasnik rekao da ga je zezala kada su se zaprljali dzekovi.

Koliko sam skontao kada se taj deo ubaci na mesto onda mozes da upalis auto, a kad ga izvadis iz dzeka onda je blokirano paljenje. (bez obzira na kontakt kljuc) Sada je verovatno otklonjena ili premoscena ta blokada tako da se ne koristi. Toliko sam ja skontao ali uzmi sa rezervom jer ga nisam licno koristio.

Izmenjeno od Japanautofan

Podeli ovaj post


Link to post

Najverovatnije stik za alarm. Alfe ga imaju. Koristi se za blokadu i deblokadu alarma.

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×