Jump to content
cveks87

Dodavanje USB-a Aux-a i bluetooth na radio uredjaju

Recommended Posts

Preneki dan na netu naso sam jedan zanimljiv uredjaj koji se zove YATOUR for Toyota, koji se prikljucuje na radio uredjaj tj na dzeku CD CHANGER.

Uredjaj sluzi da radiu dodate USB, Aux, SD slot i Bluetooth, naravno i slusanje Mp3 fajla,

Prikljucak na CD CHANGER ima i sa onim dzekom (siri) 5+2 pina, a uzi je 6+6 pina,

Evo i slika ,

 

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

9.png

 

Uredjaj moze da se sakrije ispod table, a na mestu gde je ostavljeno za neki prekidac moze da se nabaci panel sa USB-om i AUX-om.

8.png

 

Nadam se da ce nekom ovo pomoci da resi problem sa muzikom, osloboditi ga sa rezanjem audio diska :)

 

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Od 55€ do 70€

 

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Jel ima neko ovaj uredjaj ili da zna gde da nadjem povoljno, vidim po netu ima neki srpski microlink ali on ne radi na istom prikljucku. a ja imam vec kabl povezan, u kaseti, samo mi treba taj adapter :)

Podeli ovaj post


Link to post

Koristim Yatour, ne znam koji model, nemam bluetooth za njega. Prima flash i sd karticu do 8gb, puni telefon, ima aux. Ne pusta FLAC.

 

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

ma samo da nataknem flesku i bice mi dovoljno, zato me i nervira sto ti uredjaji imaju jos milion mogucnosti pa su zato i skuplji, valjda ima neki prost, samo za flesku :)

Podeli ovaj post


Link to post

Imas tih prostih za $15-ak ali su uglavnom aux..

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×