Jump to content
Piske

Piske i Toyota Corolla E170 1.6 Valvematic Style

Recommended Posts

Kada auto preživi napad nosoroga na stereoidima i njegovog pomoćnika hijene8ee9a9a88b0deb2f57a20ca3e6f0b545.jpg9535b18f3c5e88f04a3d845cdec355c2.jpg20018c726b61eee33595240cda511adf.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kome nije jasno da pojasnim Oštećenje je od ljudske šake

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne napali su me dvojica oko 15h kod Djeram pijace. Ne poznajem ih Voze metalik svetlo sivi swift star oko 10 godina .

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nikada mi se ovako nešto nije desilo u životu. Sve se prebrzo odvojilo. Pokušali su dva puta da me udare kroz prozor od vrata Sve uz psovke. Znam samo da sam se izmakao u stranu uz pokrivanje lica . Posle toga pošto se napravila gužva Odustali su da me biju a ovaj jedan je lupio šakom zadnju haubu. Izgledaju kao huligani . Jedan nabildovan na stereoidima istetovirani tribali po rukama drugi ridjokos Imaju između 30-35 godina

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nista me ne cudi u ovoj balkanskoj vuko****(auto recenzija)ni.

Slicno iskustvo je svojevremeno imao moj otac od (tada) 68 godina.

 

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg, kad volovi izađu u grad...

Pre jedno 15ak godina, mog poznanika su tako dva debila jurila kroz saobraćaj, od semafora, do semafora, preteći mu. I na kraju su ga stigli, izašli iz auta i hteli da ga biju. Ono što idioti nisu znali je da je on policajac u penziji i da kod sebe ima pištolj. Posle pogleda u cev pištolja ipak su odlučili da zapale :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mene je isekao ciga i počeo da nešto preti, a potom i da me prati, iako sam zadržao živce i nisam opsovao niti bilo šta nedolično uradio, jer su u njegovim kolima bili žena i dete. Pratio me je u Tempo, valjda očekujući da ću da pop...im i da izađem iz auta. Posle dugog i laganog traženja slobodnog mesta,otperjao je!

Podeli ovaj post


Link to post

Nikada mi se ovako nešto nije desilo u životu. Sve se prebrzo odvojilo. Pokušali su dva puta da me udare kroz prozor od vrata Sve uz psovke. Znam samo da sam se izmakao u stranu uz pokrivanje lica . Posle toga pošto se napravila gužva Odustali su da me biju a ovaj jedan je lupio šakom zadnju haubu. Izgledaju kao huligani . Jedan nabildovan na stereoidima istetovirani tribali po rukama drugi ridjokos Imaju između 30-35 godina

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

koji je bio razlog za sve to?

Podeli ovaj post


Link to post

koji je bio razlog za sve to?

Veruj mi ne znam Prestrojio sam se posle semafora kod Djeram pijace uz dati migavac Niti sam ga isekao niti je kočio Stao je da pritiska sirenu iz sve snage da psuju i ostali repertoar Nisam obraćao pažnju skrenuo prvu desno gde mi žive kumovi I kada sam krenuo da se parkiran Oni su već izleteli iz kola i bili kod mojih kola

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da si kupio kameru sad bi imali uspomenu na taj događaj.

 

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nikako da stignem da je kupim I meni bi koristilo da pogledam šta se sve izdogađalo jer se zaista prebrzo sve odvijalo , ne samo što bi drugima bilo interesantno

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ako imate problema sa kičmom Pomaže.

 

ddeca94ea40e574759523ed044158620.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala, samo nam pliz objasni sta je zapravo ovo, kako radi, gde si uzeo i koliko je kesha.

Tnx

Izmenjeno od darknula

Podeli ovaj post


Link to post

Navlaka za sedište Kupljena u Auto sportu u Žičkoj na Crvenom krstu Plaćena 1600 din.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ima ulogu da masira i odlično popunjava udubljenje gde upadne donji deo leđa. Nažalost Corolla nema vozačko sedište sa lumbalnom podrškom

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Lumbalnu pdršku napraviš sam po uzoru na gejmerske stolice. One imaju u donjem dijelu dodatak na lastiku oko stolice.

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lumbalni deo je rešiv. Dosta pomaže navlaka za sedište. Problem je sa vratnim delom kičme. I kada spustim sedište do kraja vrat je povijen na dole pri pogledu na cajgere. U tom delu kičme imam najveći problem.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sa svojih 202 cm visine nemam nikakvih problema za volanom ni kad vozim 5 sati bez pauze. Naravno, sjedište je spušteno "do daske".

Podeli ovaj post


Link to post

Imam problem sa kičmom od ranije. Kada bi volan mogao da se izvuče još malo po dubini problem bi bio rešen.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ispravljena zadnja hauba metodom masiranja limarije .ec59dff40c5fba6cbca869df6d6729a1.jpgac88d4dfb334da91c55037d37a9bd6eb.jpg3bef454074449fcc46ddb1366d83d78f.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ispravljena zadnja hauba metodom masiranja limarije .ec59dff40c5fba6cbca869df6d6729a1.jpgac88d4dfb334da91c55037d37a9bd6eb.jpg3bef454074449fcc46ddb1366d83d78f.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Jesi li zadovoljan tim masiranjem? Na slici djeluje odlično. Koliko košta i sta spada u to masiranje? ( to je bez farbanja, poliranja i slicno?)

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Zadovoljan sam u potpunosti. "Masiranje" limarije je izvlačenje limarije specijalnim alatima bez grejanja i narušavanja strukture limarije i najbitnije ostaju fabrička farba i lak . Cena zavisi od slučaja do slučaja . 

Jedan dan je morao da radi majstor , Lim je bio prelomljen kod ivice ( odnosno kod duplog falca ) , Cena popravke je iznosila 100e. 

Podeli ovaj post


Link to post

U moje vreme su zene masirali a limariju udarali čekicem (gumenim do duše)

Danas poceli i limariju da masiraju.

Šala naravno,ne zamerite ;)

Auto inace nov,steta prodavati jer bas dobro izgleda :)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Zadovoljan sam u potpunosti. "Masiranje" limarije je izvlačenje limarije specijalnim alatima bez grejanja i narušavanja strukture limarije i najbitnije ostaju fabrička farba i lak . Cena zavisi od slučaja do slučaja .

Jedan dan je morao da radi majstor , Lim je bio prelomljen kod ivice ( odnosno kod duplog falca ) , Cena popravke je iznosila 100e.

Extra!

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×