Jump to content
Piske

Piske i Toyota Corolla E170 1.6 Valvematic Style

Recommended Posts

Sve cestitke i sve najbolje od mene! Jako pametan izbor! ;) 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam Piske i ovde zvanično, ovaj vikend sam na planini pa pijemo piće za auto neki drugi put

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitam druze na kupovini po meni najlepse limuzine srednje klase, pa jos i u najlepsoj boji! :)

Da se lepo vozas sa njom u sreci i zadovoljstvu!

Jos jednom, bravo za

:toyo:

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

em lep, em nov, pa bolje ne moze .

cestitammm

uzivaj u voznji i da te dugo sluzi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

giphy.gif

 

Idemo Piskeeeee!!!!!!

 

 

Aj uzdravlje da ga teras!!!

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala puno svima :) 

@ Matori Bmw za sada ostaje , na njemu su zimske gume i registrovan je sredinom januara ove godine. Na moj zahtev na Corolli su letnje gume. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Zimske gume ti realno vise nece trebati, mozda, mozda dan dva ako zabeli ali male su sanse. To sto je sveze registrovan mu je plus u prodaji, a realno to ti je balast i nepotreban trosak da ga drzis. Daj ga i ispod cene samo da ga se ratosiljas jer ne daj boze nekog kvara ....tones dublje i dublje a svoj novac odavno nema teorije da vratis.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka čast,

I ja se slažem sa Mićom pošto se meni desilo baš to što Mića kaže. Nisam prodao odmah stari auto, i kada je pravi prodavac došao sa dobrom cenom crkao akumulator nisam ga mogao ni upaliti. Onda kupovina novog akumulatora, ode kupac, odoše pare na akumulator, ode cena dole, ...

Podeli ovaj post


Link to post

@Mico,jel ti poznat osecaj kada auto dajes totalno ispod cene bas iz tog razloga koji si naveo, a ono kupci (preprodavci) hoce jos da je spuste misleci da ti gori pod nogama ? Tada bih ga radije zapalio i oterao na otpad nego ga prodao .

PS:U takvim slucajevima ja pocinjem da dizem cenu ;)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Da je samo akumulator, na tom autu je svaki prosecan kvar 500 + € tako da ja ne da ne bi razmisljao nego bi ga udao u roku od odmah po principu cena je daj koliko das, @@Piske veruj mi da ti je to jeftinije nego da cekas kraj registracije, tada si obrao bostan.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

@ Mićo Bmw je više nego dobar s obzirom na godine. E sad što sam ja nešto započeo pa stao na pola, je neka druga priča i za drugu temu . Pričaćemo u nedelju na skupu.

Hvala Gdejan 

Podeli ovaj post


Link to post

U zdravlju ga vozao...cestitke

 

Poslato pomocu TT

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na čestitkama :) 

Podeli ovaj post


Link to post

@Mico,jel ti poznat osecaj kada auto dajes totalno ispod cene bas iz tog razloga koji si naveo, a ono kupci (preprodavci) hoce jos da je spuste misleci da ti gori pod nogama ? Tada bih ga radije zapalio i oterao na otpad nego ga prodao .

PS:U takvim slucajevima ja pocinjem da dizem cenu ;)

Da ne idemo vise u off, jeste, pre mesec dana sam prodao sluzbeni c4, 2005 god. otisao plivajuci, amorti, trosio ulje, izgreban ceo, zreo za farbanje. Ulaganje oko 2500-3000€, otisao za 2k € a realna cena na oglasu oko 4 k€. Da sam ulozio tri pa da dobijem cetiri bilo bi kao da sam ga dao za iljadu, ovako cistih dve i cao jest da boli psihicki ali manje boli dzep

@@Piske ima li jos neka fotka osim one dve?

Послато са SM-J500FN

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Biće fotki . Nova Toyota se kupuje na duži (dug)  vremenski period. Ako vremenski uslovi dozvole doću ću sa njom na skup. 

Podeli ovaj post


Link to post

Biće fotki. Nova Toyota se kupuje na duži (dug) vremenski period. Ako vremenski uslovi dozvole doćiću sa njom na skup (letnje gume ) 

Podeli ovaj post


Link to post

Au, ja se sećam da si gledao neke polovne starije Toyote, pa sam u šoku... (Šta sam noćas propustio!?) :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@ Dzvini :D Mimoišli smo se kolima nedavno u Braničevskoj , Bila gužva u saobraćaju i nismo mogli da stanemo da se ispričamo na kratko

Hvala Dado :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo Piske! Morao sam da ti cestitam!!!! Sa ponosom da je vozis!!!!

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@Piske, ne pitah te, jesu ti nesto rekli oko voznje u prvih nekoliko kilometara? Meni rekose da nema ogranicenja, da vozim slobodno. Sutra idem na prvi duzi put, bice i autoputa pa je lepa prilika da se ozbiljnije proba :)

Podeli ovaj post


Link to post

@Dijenek

Moj ti je savet da ne jurcaš i ne teraš u obrtaje dok malo ne razradiš auto. Nema potrebe za tim, zašto esperimentisati hoće li nešto da se desi ili ne.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Najbolje je prvih 1000km voziti automobil na sledeći način: sa što češćom promenom brzine kretanja vozila (izbegavajući vožnju pri kojoj će se motor vrteti u visokim obrtajima, znači ne prelaziti ~3000-3500obrtaja);sa što češćom promenom kroz sve stepene prenosa, pritom izbegavajući upotrebu viših stepena prenosa pri nižim obrtajima, izbegavati dugotrajniju vožnju u najvišem stepenu prenosa (misli se na vožnju na dužim relacijama po magistralnim i auto-putevima) U prevodu na realnu situaciju: gradska vožnja je u stvari idealna da se postignu ovi ciljevi do privih 1000 km. Kada prođe ovaj period, postepeno podizati broj obrtaja motora pri svakom ubrzanju (u svakom stepenu prenosa), uz povremene izlete do maksimalnog broja obrtaja, kao i krajnju brzinu kojom vozimo vozilo tako da bi posle pređenih 5000km. vozilo moralo sa lakoćom dostići i kretati se (ne predugo) svojom fabrički deklarisanom maksimalnom brzinom.

 

Послато са SM-J500FN

Edit, preduhitrio me @ mr.nebojsa, ali to je sustina, samo polako

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srecom Piske! Konacno u Toyoti  B))

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×