Jump to content
Dijenek

Dijenek i Toyota Corolla E170 1.6 Valvematic Style

Recommended Posts

Evo i nas.

Nakon 50to stranicne rasprave i diskusije sta kupiti, stigosmo odakle smo i krenuli - Corolla u beloj boji, Style paket opreme.

Citao sam @@Piske -tovu temu predstavljanja i kada sam procitao njegovu izjavu da mu je malo neprijatno - tu sam shvatio kakav osecaj i mene prati od juce.

Na zalost, zivimo u vremenu i drzavi gde su ovakve stvari retke.

Zato necu ni ja previse mudrovati vec postaviti par slika pa kako bude vreme prolazilo i skupljali se utisci tako cu se i ja truditi da ih prenosim ovde.

Izvinjavam se zbog slika jer auto nisam stigao oprati od kise i blata pa se nadam da necu preneti los utisak :-)

 

i za kraj - hvala svima na ucestvovanju i sugestijama u pomenutoj temi oko kupovine. Imam utisak kao da je vecina vas isla samnom po salonima :-)

Sa @@pex77 sam cak razmenio i kontakt i ispricao se veselo neko vece...

Hvala jos jednom!

 

WP_20170222_16_55_52_Pro.jpg  WP_20170222_16_56_06_Pro.jpg WP_20170222_16_56_26_Pro.jpg WP_20170222_16_57_30_Pro.jpg WP_20170222_16_58_03_Pro.jpg

 

  • Upvote 10

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke i da te dugo i lepo služi . Uživaj(te) u autu .

I, meni je drago što smo razmenili brojeve, i lepo se ispričali. Nadam se da ćemo se videti i da popijemo piće za čast .

Podeli ovaj post


Link to post

Šta vam ima biti neprijatno. Živimo da si udovoljimo koliko ko može. Nikad nisu bila svima iste mogućnosti, a ko ne zna uživati sa malo taj ne zna ni sa puno i uvek će biti ljubomoran i zavidan drugima pa makar imali i manje. Neka si ti zadovoljan i čestitke prvo na tome što si sebi ispunio želju, a onda i na prinovi i da te dugo i verno služi. ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sezona kupovina novih Corolla već otvorena. :)

Čestitke i puno pređenih kilometara ti želim!

Po mom mišljenju bolju boju za Corollu nisi mogao da odabereš!

Još jednom, sve čestitke!

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Neka ti je sa srecom, sad uzivanje omasio sam za felne, ove joj fenomenalno stoje sta vam je neprijatno, kupili ste sami znate kako, niste ukrali pa da vam je obojci neprijatno

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke, nek je sa srecom :)

Felne su odlicno cucnule, a i ovaj facelift je bas lepo odradjen.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala drugari!

Nakon malo straha kako ce izgledati u beloj boji i sa tim felnama, doziveo sam pozitivno olaksanje :). Prezadovoljan sam kako je to ispalo.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Te felne su mu dale tacno ono sta si hteo, razbile su malo belu boju koja mu btw stoji odlicno i mene bio strah pa reko drz se ti standardne felne, al ovo je bingo

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke jos jednom.

Da ga uz zadovoljstvo koristis dok ti ne sosadi, a onda kupis noviji i bolji! :)

I naravno, opet :toyo:

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ajd uzdravlje da ga teras! 

Novo auto u kuci. Rados'!

:D

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala hvala! Da ne imenujem svakog ponaosob :) ...

Podeli ovaj post


Link to post

@ Dijenek Što imaš lep auto :) Sve čestitke, najbolja moguća kupovina :) 

Da nisi pokrenuo temu možda ne bih ni ja kupio corollu . Hvala ti na tome kao i svima koji su učestvovali u temi. 

@ Mićo Koliko si postavio oglasa u temi , mogao bih da tražiš procenat od prodavaca s obzirom da se većina kola vrlo brzo prodala ! Svaka čast :) 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka čast,

Corolla u toj boji  je i meni bila prvi pick na draftu ali sam se zbog psa preorijentisao na versaćia.

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

@ Mićo Koliko si postavio oglasa u temi , mogao bih da tražiš procenat od prodavaca s obzirom da se većina kola vrlo brzo prodala ! Svaka čast :)

Ajd da teramo bmw na bubanj potok, uzece ga neki preprodavac

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Neka ga dok traje zima 

Podeli ovaj post


Link to post

@ Piske - nema na cemu...svi smo se medjusobno pomogli...Drago mi je da je rezultat teme bio Corolla na kvadrat  :)

Da smo blize pa da uporedimo. Da ne kazem izmerimo... B))

Podeli ovaj post


Link to post

Merite ih kad se vidite

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke i sretno! 

Podeli ovaj post


Link to post

Sa srećom, lepo joj je čučnuo ovaj restyle.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Hideo.

Podeli ovaj post


Link to post

×