Jump to content
vlada_ivana

Yaris II - Zvučnici u zadnjim vratima

Recommended Posts

Da li neko zna da li su razvedeni kablovi do zadnjih vrata na Yarisu druge generacije za zvučnike. Prostor za zvučnike je ostavljen, sad pošto je moj u Luna paketu, nema nazad zvučnike.

Podeli ovaj post


Link to post

Moj ima, ne znam kako drugacije da proveris osim da se skine tapacirung ako ti nesto znaci da vidis sta odakle i kako ide organizovacemo se lako.

 

Послато са SM-G360F

Podeli ovaj post


Link to post

Ne moram da skidam, ostavljen je deo za zvučnike, ali zvuka nema, što dovodi do logičkog zaključka.

Kad skinem tapacirung, onda imam da stavim zvučnike, pa makar razvlačio kablove ako ih nema.

Podeli ovaj post


Link to post

Planiras sam to da radis?

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Da li neko zna da li su razvedeni kablovi do zadnjih vrata na Yarisu druge generacije za zvučnike. Prostor za zvučnike je ostavljen, sad pošto je moj u Luna paketu, nema nazad zvučnike.

Ne znam, i ja planiram (vec duze) da odradim na mom Aurisu, al ne stizem.

Bio sam ubedjen da postoji instalacija, a onda nadjem na engleskim forumima da pojedinci tvrde da je nema...

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Auris nema zvucnike u zadnjim vratima??

Podeli ovaj post


Link to post

Osnovni model - jok (turcizam) :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sve zavisi od modela i od opreme, osnovni modeli nemaju. Ja sam dizao tapacir na mom yarisu i nisu sprovedene. Isao sam do te mjere da provjerim da li sam CD/Radio uredjaj ima izlaz za samo 2 ili za 4 zvucnika, i ustanovio sam da ima izlaz za 4 zvucnika i da su zice vec sprovedene u samom dzeku, ali nisam uspio da ih ispratim dokle idu, ustvari iskrsla neka obaveza bas u tom trenutku i morao sam da prekinem sa istragom.

Takodje sam planirao da ih ugradim, ali slobodnog vremena uvjek hvali.

Izmenjeno od Dadomonte888
  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav, evo ja sam ispratio gde su završili kablovi, u stubu između prednjih i zadnjih vrata. Tu je džek do kojeg idu dve žice za daljinsko zaključavanje i dve za zvučnik. Problem je što na spoljnoj strani stuba izlaze samo dve žice za zaključavanje i ulaze u zadnja vrata pa mora malo da se budži ako nemate originalni mulinex džek sa 4 žice. Ako neko bude zainteresovan postaviću sve detalje za ugradnju.

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×