Jump to content
Bauk011

Toyota Corolla 1.8 4x4 (savet, preporuka, kupovina, polemika)

Recommended Posts

Zvao sam na oglas pre neki dan. Sutra idem da je gledam, ako nije prodata u medjuvremenu. Uvezena iz Švice. Ta kilometraža. Zimske na čeličnim. Alu felne idu uz nju bez guma. Potreban je servis da se uradi. Zaribao ležaj kompresora, pa je skinut kaiš da ga ne bi pokidao. Ne vozi se jer je istekla registracija. Ponudio sam Yare u zamenu, ali ih interesuje samo dizel. Eto, toliko o autu. Sutra dodatni info .

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Karavan, 17 godina star i 112.000 km. Analogni kilometar-sat koji se lako namešta, a drugi i treći broj čudno stoji. Nadam se da grešim.

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Karavan, 17 godina star i 112.000 km. Analogni kilometar-sat koji se lako namešta, a drugi i treći broj čudno stoji. Nadam se da grešim.

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Ako je samo drugi i treci nikakav problem...

Podeli ovaj post


Link to post

Nadam se i ja. Msm danije lepo legla dvojka jer je tek okrenut krug i na 100km ima lepo da legne. Valjda .

Zadnji auto sa analognim sam imao pre 13 godina. Neka @@Mića potvrdi, jer on vozi takvu istu, samo nije restajl, ali je razlika minimala.

Podeli ovaj post


Link to post

Možda su uspeli samo lepo da nameste prvi.broj :) Šalu na stranu, uvek sam sumnjičav prema maloj kilometraži naspram ozbiljnih godina, pa još karavan. Zaribao kompresor klime, pa je skinut pk kaiš, sve mi to miriše da nije bio baš redovno održavan.

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Održavan je kod Živkovića. Ima sve papire od servisa.

Podeli ovaj post


Link to post

Sve se da proveriti. Imas JS pa teraj tamo na proveru

..

A drugo mislim da mozes da spustis cenu prilicno na racun ovih zamerki koje si naveo

..

Podeli ovaj post


Link to post

Uvezen 2006 sa 80-ak hiljade km i slabo je vožen jer su imali tri auta, a ovaj malo više troši, pa su ga retko koristili. Zato sad hoće samo dizela.

Podeli ovaj post


Link to post

Što je rekao prodavac meni, ja kažem vama.

Podeli ovaj post


Link to post

Onda se očigledno nisu pozabavili sa klimom, inače ne bi kompresor zaribao

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nešto ima, nije bez ništa. Imam sutra obaveze do Bg, pa kad sam već tamo zašto da ne vidim. Gledanje je još uvek gratis .

Podeli ovaj post


Link to post

Pravac JS, samo pazi na akumulator, ako mu je skinut pk kaiš, ne radi alternator, a sa takvim kompresorom cena moze dobro da se spusti. Malo mi je čudna njihova priča, treći auto, za 11 godina kod njih prešao 32000 km, prodaju ga da bi kupili dizela koji će manje da troši... A pre prodaje ga je ispolirao da sija, ja bi pre kupio polovan kompresor klime i namestio da radi da se izvuče solidna cifra za taj auto, ovako će svako u startu da ubija cenu 400 eura

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Meni ludilo ovih dana pa nikako da se ukacim sa prodavcem @@pex77 izvini znam sve o tm autu, sve je tako kako jeste, bila je u vlasnistvu ambasade, uvezena je iz ch sa nekom smesnom kilometrazom, taj auto nije sluzio kao teretno magare, videces po tepihu gepeka i po oblogama u gepeku. @@pex77 nudi koliko ti rekoh mada je i ovo veoma povoljno. Pa gledaj da ja za moju koja nije restyle, dve god.starija, presla 186 k km i realno losije izgleda dobijam na keca 2500€.

Mane-potrosnja grad oko 8.5-9, zimi i 10, otvoreno 6.5-7. Jbga, permanentni 4x4.

Od "obicne" se razlikuje po rezervoaru za benzin i lezajevi zadnjih tockova. Sve drugo ima aftermarket i oem i jeftin je za odrzavanje. Vredi taj auto tih para a uzvratice visestruko.

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Nema problema @Mića. Hvala i na ovim informacijama. Ipak si ti jedini na ovom forumu sa ovom japanskom egzotikom .

Ne znam kako da izvedem taj pregled u JS jer je istekla registracija? Idem sutra da vidim kakav je prvi utisak. Pa, za dalje videćemo.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sve preporuke za E11.

Ne mislim na konkretan model nego uopste.

Mene sve vise odusevljava a ima samo 300.000 km :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Taj auto je servisiran u ovl.servisu tako da je u njihovom kompu, verovatno u poslednje vreme kod zivkovica. @@pex77 taj auto je starog kova, prost i jednostavan, gledaj da ga bar malo provozas. Kvacilo kako hvata, jel vuce, trese. Ako nista drugo, oteraj je bar do nekog servisa u blizini da provere spone, viljuske, manzetne, blic pregled odozdo, i da ne zaboravis, lepo da prebrojis tegice na felnama

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ima više od 4 tegića na prednjim točkovima, ne kupuj  ;)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

:lol:  Vlada mudro zbori :) . Šalu na stranu, mislim da bi trebalo pogledati ovaj stroj. Stvarno izgleda prva liga i može biti odlična kupovina.

Podeli ovaj post


Link to post

Ma kakvi, za otpad odmah.

@@vlada_ivana moguce je to za kilometrazu, evo ja sam svoju vozio najvise zimus, sada ce da stoji, eventualno kad nosim bajk negde ili vozim pse, ali to je 200-300km mesecno maximum.

 

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo bi i ja vozio :)

Ima li neki član iz Subotice da ode da ga pogleda, ja sam još najmanje 7 dana nepokretan.

Podeli ovaj post


Link to post

×