Jump to content
Mr Nebojša

XIII TOYOTA club Serbia skup - Beograd/Košutnjak

Recommended Posts

Skup će bazično biti u blizini restorana "Košuta" na parkingu kod česme, koordinate 44.7684333,20.4384595, a predlog je da se obavi primarno okupljanje kod bazena pa odatle defile do mesta skupa, koordinate 44.7658472,20.4241166.

Ko želi može doći direktno na mesto skupa. Ukoliko dođe do bilo kakvih izmena bićete obavešteni u ovoj temi.

Podeli ovaj post


Link to post

Jel ima neki video ili neko slično objašnjenje za te kordinate? Ne baratam navigacijom toliko dobro , znam da ukucam adresu i to je to. Ako ima neka adresa , super, postavite.

Podeli ovaj post


Link to post

@@matori adresa restorana kosuta je :Pionirska 32, Beograd, lokacija je samo 20 metara dalje tako da nemas problem

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Od sada svoje učešće možete potvrditi na još jedan način, osim upisivanje u ovoj temi. Na sledećem linku se nalazi "događaj" vezan za skup sa opcijom potvrde učešća i svim informacijama. http://www.toyotaclub.rs/forums/calendar/event/1-xiii-toyota-club-serbia-skup/

Podeli ovaj post


Link to post

Taj parking je prilicno popularan vikendom? Da li ce mozda biti rezervisa, Toyota only?

Podeli ovaj post


Link to post

Oce, ako nas 7-8 ode u 07 i parkira se bezobrazno ;)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

@@laki72 kad je TcS u pitanju moze i u 6h,ja sam za Da  ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Haha, meni daleko da dodjem i zsuzimam mesto. Moram ustatibu 4 da stignem, mislice zena da se svaleram. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nego.....kisa danas, sutra i u subotu. Vreme ce u nedelju biti suvo ali bice blato od ovoliko kise

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Po mojoj progrnozi kisa treba da stane oko 11h danas... sutra kisa... subota oblacno... u nedelju sunce, temperatura 19 stepeni :(

Podeli ovaj post


Link to post

Sve ce biti mokro i blatnjavo

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vreme ne ide na ruku za otganizovanje skupa, slazem se... :(

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

I ako bude kise danas ili sutra to ce samo malo da okvasi. Zemlja je zedna i ima da osusi za sat vremena. U nedelju suncano.

Podeli ovaj post


Link to post

Nađite mi jedan TcS veliki skup sa lošim vremenom,
Mićo širiš nepotrebno paniku iako si jedan od članova sa dužim stažom

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je prosledjen poziv za skup i prijateljskim klubovim iz okruzenja???

Podeli ovaj post


Link to post

Ako nije kasno, prijavio sam se preko kalendara :)

Sta bi za defile i sa koje tacno lokacije? Koordinate su lose ;)

I osim hrane i pica sta da ponesem? Cumur, nozeve, posude, hvataljke, dobru volju? :D

Podeli ovaj post


Link to post

@@Bauk011 Obavešteni su svi prijatelji sajta,foruma i kluba, naravno.

@@marketman Hvala na ukazanoj grešci sa koordinatama, izmenjene su u postu. Što se tiče defilea jeste u planu samo da vidimo kako će proteći organizacija jer lokacija skupa je popularna baš pa azahteva da se ranije zauzme mesto, svakako bićete obavešteni ovde u toku današnjeg i sutrašnjeg dana.

Za poneti, osim dobrog raspoloženja pre svega, nije zgoreg poneti nešto od sitnica radi lakšeg pripremanja roštilja, ko šta ima, posudica, rešetki i hvataljki nikad dovoljno :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jos vreme da posluzi i da ne iskrsnu neke vanredne obaveze....

 

aa5b7fafa4a67a504d3de9e161b79c01.jpg

 

Neka, sad sam bar zvanicno "drug clan" :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Dolazim i ja da vas vidim malo, ukoliko uspem da se iskradem sa posla ;)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Donosim resetku za pecenje rostilja, samo vreme sa posluzi :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

ja cu u kompletu sa zenom i bebcetom ako vec bude lepo vreme :)

Podeli ovaj post


Link to post

Okupljanje na Košutnjaku od 8h (zauzimanje mesta ko može nek dođe slobodno) od 11h skup počinje na Košutnjaku i tada bi trebalo svi da stignu kako bi smo odradili krug u koloni po Košutnjaku (nema okupljanja na bazenu kao što je inicijalno bio plan).

 

Prognoza je odlična, a ujutru će biti objavljeno u temi koju tačno pečurku smo zauzeli.

 

Da podsetim:

Dosadašnja praksa organizacije skupa je ostala neporomenjena a za one koji dolaze prvi put evo nekoliko saveta:

  • poneti hranu i piće po želji
  • poneti nešto do pribora za ručavanje
  • ukoliko posedujete rešetku za roštilj, ćumur, stolice, prostirke za sedenje, dig. aparat za slikanje.. itd.

Podeli ovaj post


Link to post

×