Jump to content
Mr Nebojša

XIII TOYOTA club Serbia skup - Beograd/Košutnjak

Recommended Posts

Meni došli burazer i snajka u goste pa neću moći da dođem od 11, eventualno popodne mogu da svratim sa ženom ako se do tada ne rasturite.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja dolazim bilo kise ili ne,pa iako bude mokro i blatnjavo pa sta? Nismo od secera pa cemo se istopimo!

Podeli ovaj post


Link to post

Samo da vam pozelim lep provod svima na skupu sutra i nek vas vreme posluzi :)

Podeli ovaj post


Link to post

Lep provod svima!

 

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

malo cu kasniti drustvo,nadam se da stizem do 11h  :viber14:

Podeli ovaj post


Link to post

8ae339650981d8a6790f845422e1dc5d.jpg

 

ea98687217df36059d90157cad17789e.jpg

 

Na lokaciji predvidjenoj za skup kolege iz Alfa kluba se druze danas, tako da smo malooo pomerili lokaciju unapred i necete moci da nas ne vidite.

 

Pre restorana Kosuta sa desne strane, odmah nakon sto se izadje iz podvoznjaka ili ako idete niz kosutnjak sa leve strane pre podvoznjaka ;)

 

Vidimo se :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Ja malo kasnim, ali stize jos jedan toyota-š "s'mene" :D

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Cerkica imala drugacije planove nocas izmedju 3-6 pa nije bilo sanse da dodjemo pre podne.

Jedino da krenemo za po' sata ako nije kasno?

Podeli ovaj post


Link to post

Htedoh da postavim fotografije sa danasnjeg skupa, kad riknulo napajanje na kompu :(

Tako da , od mene fotografije najranije sutra...

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nemam ni jednu drago mi je da sam se video sa nekim ljudima posle puno godina, isto tako sto sam se konacno upoznao sa dosta ljudi, da ne imenujem sada ponaosob i jedne i druge btw, bilo super danas, odlican skup

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Extra skup, extra ekipa, extra druženje! Svaka čast ljudi!  

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

ja opet ispalio, cerkica je imala druge "planove" za danas pa nisam uspeo ni da odem dalje od parka ispred zgrade :/

Podeli ovaj post


Link to post

Nek je ona samo živa i zdrava, biće skupova pa ćete zajedno ;) !

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ja se tek oko 2 sata oslobodio, čak sam oko pola 4 bio na Košutnjaku i hteo da vas potražim ali je žena bila u fazonu kako ćemo prazne ruke na skup :-)

Baš sam želeo da upoznam ekipu sa foruma, ovako je ostalo za sad na poznanstvu sa wewericom i tarantinom a za ostale neki drugi skup, jbg.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Skup jedan od boljih, kao i što Mića kaže dosta starih i novih lica, sada možemo da nastavimo roštiljanje svake prve nedelje u mesecu

 

SM-T705

  • Upvote 8

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično posećen skup. Jedan od većih u zadnjih nekoliko godina. Svaka čast organizatorima.

P.S

Kada će neke fotke i video snimak 

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Fotke sutra do kraja dana, ako je moguće da se ne kače ničije fotke nigde dok se ne pojave zvanične fotografije. Budite strpljivi, ako mogu da zamolim.

Video, čim se pribavi sa sve 4 kamere koliko je korišćeno za video, kreće se sa motažom, očekujemo video da bude spreman za nekoliko dana.

Hvala svima na današnjem predivnom danu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Falio je @@mahatma sa svojim ts-om

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima na odličnom druženju! Posle one prve Avale uspeo sam konačno i ja da se nacrtam u Košutnjaku. Zaista sam uživao!

 

P.S.

Izvinjavam se ako je nešto od roštilja bilo prepečeno ali sam se svojski trudio da sve bude ispečeno dobro i da niko ne ostane gladan  ;)  (u jednom trenutku je žar bio prejak pa sam malo prepekao jednu turu i izvršio depilaciju ruke  :cry: )!

 

Jedva čekam slike!

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Ne, pogresno si protumacio, ima vise skupova, ljudi se okupljaju cak i u zimskim mesecima, samo su ta okupljanja "manje formalna" :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odličan skup !!! Ljudi, automobili, prostor i vreme sve je bilo odlično. Drago mi je što sam video stare i upoznao nove prijatelje koje sam znao samo po imenu sa foruma. Imam par slika, ali sačekaću da ih objavim posle oficijelnih. Sve pohvale za organizaciju i jedino mi je žao što nismo odradili jednu zajedničku fotografiju svih prisutnih pored C-HRa.

 

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od pex77
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Kakvi su utisci voznje C-HRa ?

(ako ste vozili)

Zao mi sto nije postao automobil godine kod nas. Po meni ipak mnogo bolji od Pezoa 3008

Podeli ovaj post


Link to post

E to je super, ja sam razumeo 'direktora' kluba da se skupljamo samo 1 godisnje... Mogli bi nekad da imamo neke defilee po srbiji.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Kakvi su utisci voznje C-HRa ?

(ako ste vozili)

Zao mi sto nije postao automobil godine kod nas. Po meni ipak mnogo bolji od Pezoa 3008

Ma nije hteo da upali. Ja okretao ključ par puta i ni da zavergla, ništ' se ne čuje i na kraju batalio . ;) 

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

×