Jump to content
Dijenek

Presvlake za sedista

Recommended Posts

Mozda bih i ja pazario tamo al sacekacu utiske.

Moje neko iskustvo sa presvlakama (univerzalnim) je da je to mac sa dve ostrice kada je u pitanju cuvanje sedista- posto sam imao obicaj da ih skidam i perem posle godinu-dve, svaki put kad bi ih skinuo sacekalo me je bas dosta vidljive prasine na sedistima. Valjda su presvlake previse porozne i propustaju prasinu koja se onda ne vidi ali postoji ;)

I ako se to dobro "utaba" znojem i sedenjem, moze da se napravi veci problem nego kada su sedista bez presvlaka. Tada bar vidis na cemu si i uvek mozes prasinu usisati ili obrisati magicnom krpom.

Podeli ovaj post


Link to post

Koje dsnas ne valjaju!? Kad si svaki dan u autu nema tih na kojima se nece poznati. Nemojte Miću uzimati ubobzir jer njegov auto stoji. Dodje covek, provoza se pa opet ode, a auto ostavi. Njegove presvlake ce izdrzati 6 god. , a iste takve kod mene 2 god. Svake su dobre, samo da se sedista ne "sole" od znoja.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobre su i one tvoje za prednja sedista. Ko nema malu decu dovoljno imati samo napred.Da pohvalim zujalicu i ovde javno :) Lepo yare, ocuvano. Felne ko bonbona ;)

Cak me i provozao 768 metara.

 

Fala za drustvo @matori i spontano i opusteno picence.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×