Jump to content

Recommended Posts

Zdravo,

 

nov sam na forumu, medjutim uclanio sam se samo s jednim razlogom... a to je da se raspitam u vezi ovog modela Tojote :)

 

Video sam negde na forumu da ima spisak svih koje su u domacem vlasnistvu, pa me zanima, ima li neko da bi je prodao, i po kojoj ceni?

 

Razlog zbog kog pisem u ovoj grupi (Saveti) jeste taj sto jos uvek ne znam da li cu je kupiti ili ne... nadam se da to ima smisla?

 

Hvala!

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao! Naravno da ima smisla ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala! :D

 

Elem, sto se detalja tice, po mogucstvu Trueno, hecbek, DOHC motor i da je u voznom stanju :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Poslednji aktivni clan foruma sa ae86 je @damn86. Mislim da on svoju ne prodaje ali pitaj ga,sve ima svoju cenu.

Na oglasima poslendnji put se pojavio jedan crveni kupe i cena je bila 5500e(preskupo),imas ga u temi *toyote iz oglasa*. Osim toga ne secam se da je neko prodavao hačija kod nas u poslednjie dve-tri godine.

Srecna potraga i kupovina sa moje strane ali nece ti biti lako.Pozz

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Truneo neces naci kod nas posto je to bio samo model za japan.

Tako da ti ostaje samo Levin varijanta hatch ili sedan.

Veoma su retke i kad izlete na prodaju uglavnom su krsevi koji se krecu od 1200 e +

A dobar primerak je kod nas isto skup. Damn ima 2 komada jedan hatch i jedan sedan.

Ako si uporan i strpljiv mozda izleti koja po oglasima, na godisnjem nivou jedno 3 komada max.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jako retko

 

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ah, steta :(

 

Moracu da gledam nesto drugo onda.

 

Hvala u svakom slucaju, praticu oglase pa sta bude.

 

Pozdrav! :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Poslednji aktivni clan foruma sa ae86 je @damn86. Mislim da on svoju ne prodaje ali pitaj ga,sve ima svoju cenu.

. Osim toga ne secam se da je neko prodavao hačija kod nas u poslednjie dve-tri godine.

Srecna potraga i kupovina sa moje strane ali nece ti biti lako.Pozz

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

@frank skoro je prodata jedna u Novi Pazar, i sprema se za Kruzne trke..  ;)  inace to je bivsa AE86 od Drift vozaca Nebojise Petosevica.

Ima jos jedna u BG za koju znam ali nije za prodaju jer je u fazi restauracije  ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@jonnyq87 srecno druze u potrazi  :)  ali da nadjes Ae86 kod nas tesko ce biti  :(

Podeli ovaj post


Link to post

A to ne moze ni da se uveze jer nije Euro 3 a nije ni oldtimer, tako?

Podeli ovaj post


Link to post

Tako je

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

A to ne moze ni da se uveze jer nije Euro 3 a nije ni oldtimer, tako?

i da moze da se uveze to su sulude cifre u inostranstvu + sredjivanje ne znam koliko se to sve isplati :(

Podeli ovaj post


Link to post

 

i da moze da se uveze to su sulude cifre u inostranstvu + sredjivanje ne znam koliko se to sve isplati :(

Primetio sam :(

 

Onda je verovatno ipak bolje da gledam nesto drugo :(

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno :)
ee90 swap 2zz-ge

prednji pogon 192ks :) kao corolla e12 samo laksa :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ako si bas resio da uzmes AE 86 onda moras da imas dosta strpljenja da docekas na oglasu i ceprkas svuda da je nadjes. Takvi auti se ne nalaze za mesec dana.

A sa druge strane razmisli o Nisanu 200 sx, cenovno mu dodju tu negde s tim da je 200 sx idelan za tuning i ima puno tuning delova za njega i daleko su jeftiniji sto za AE 86 nije slucaj.

A sa njim u startu imas 170 ks.

A da bi tu konjazu dobio u AE 86 treba da puknes bar jos jednu realnu vrednost auta.

Evo Wewerko vozi taj motor u svojoj Rolli pa nek ti kaze koliko je para dao da ga digne na oko 150 konja a sledeci korak su bregaste koje kostaju jezivo.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×