Jump to content
rajan

Rajan i Lexus CT200h

Recommended Posts

Kako se to vozi ? :)))

Podeli ovaj post


Link to post

@Imperatus

Vozi se odlično.

Testirali smo upravo taj model 2012god, u sport modu sećam se da niko nije mogao da nas stigne. :)

 

@rajan

Jel si ga ti uvezao ili si ga uzeo u Srbiji? Pretpostavljam da je imao servisnu istoriju?

Koliko se kreću sada CT200h u takvom stanju, ako nije tajna?

Podeli ovaj post


Link to post

Kupljen je u italiji godinu dana star...kupio ga je moj drugar ....vozio ga dosta ali i odrzavao...

Stanje vizuelno nije bas bili sjajno ofarbao sam 2/3 auta on nije imao vremena da ceka da se to sredi.

Cifra je ok 10+ izaslo na 11 s obzirom da nisam odma dao lovu ekstra

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

To je super cena.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

U sport modu guta 10+ ?

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da u sportu pokazuje do 30 pun gas....al prosek je tu negde preko 10 mislim ne znam samo u eko vozim a sport za preticanje

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Sa kojim autom bi ga mozda uporedio svoj leksus? Jel volan bas precizan ?

Podeli ovaj post


Link to post

Extra, ne znam koju drugu reč upotrebiti. Stvarno extra! 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Gde odrzavas automobil ? Koja je fora sa tim baterijama kad crknu ? Vidim da ti je potrosnja oko 5,5 sto je odlicno eko voznja kruzing po gradu odmor od bg guzve. Pitam jer ako nije skup za odrzavanje a to verovatno ni ne znas jos jer hvala bogu nije ti crklo nesto skupo ja bi verovatno kupovao takav automobil kao tvoj pa ako mozes par smernica da mi kazes bio bi ti zahvalan

Podeli ovaj post


Link to post

Potrosnja od 5.0 do 5.5...

Odrzavanje mali servis oko 7000 din..majstor isti kao i za celicu ortak iz osnovne.

Delovi su jako skupi u originalu npr vodena pumpa je 550e nova....ne crkava ali cene su paprene.

Baterije kazu traju dok i auto...ako nesto rikne rikne nisam bolje ni sa celicom prolazio

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

A ima li delova u aftermarketu?

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Znas kako prodao sam pola i imam golfa na raspolaganju pa bi nagrebo oko 10k plus moj strkic ispruzio bi se do 11,500 za taj leci al me brine odrzavanje i te baterije......a auto je top

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se odlycis da uzimas svakako zovi da pogledas detaljno i provozas ovaj moj ....pa ako ti odgovara juris preko

Izmenjeno od raki
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Za delove nema aftermarket ali ak9 imas nekog krstenog majstora koji oce da ti pomogne dosta se delova uklapa sa drugih toyo vozila...tipa desna gumica balans stangle toyota corola 2008 a leva neki drugi model....ne secam se

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Popricacu prvom prilikom sa Djoletom Nippon pa cemo da vidimo sta kaze,a za ovaj poziv da probam tvoj auto puno hvala

Podeli ovaj post


Link to post

Pa vidi glupo je da juris auto od 12k da kupis npr preko i sednes u njega i ne lezi ti...bacio si bar 500 eura..

Ako si zagrejan bas kazem ti kad sam slobodan dogovorimo se dodjes sve ti pokazem probas pa bar znas sta dalje

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

E to volim da vidim (procitam)

Saradnju medju Toyotašima ;)

Svaka cast. :)

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

  Поштовање Раки,

Још се нисам узео хибридни Аурис, недаш ми мира са CT200h :-)

Заправо када једном седнеш у Лексуса сваки други ауто те жуља.

 

Елем, могу ли питати пар ствар:

- да ли је ЦВТ мењач толико бучан када се нагло убрзава, колико на свим приказима галаме? 

- да ли је незгодан онај џојстик за мултимедиу? Видим да га и због тога критикују.

- за ово време колико га возиш да ли си наишао на нешто што ти је баш засметало? Тромост, стабилност у кривинама, бучно зујање када је дужа узбрдица (пар километара)?

Морам да питам за мане, јер је подужа листа ствари које ми се свиђају код њега :-)

15-18 l/km је озбиљна потрошња (примера Lexus IS200 SporCross је трошио 15l при 180km/h, али је поприлично тежи). 

 

Za delove nema aftermarket ali ak9 imas nekog krstenog majstora koji oce da ti pomogne dosta se delova uklapa sa drugih toyo vozila...tipa desna gumica balans stangle toyota corola 2008 a leva neki drugi model....ne secam se

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

 

 

Узгред постоје и копије делова за Лексуса и релативо лако се могу набавити. Имао сам IS200 SporCross па ме мука натерала да се сналазим :-)

Елем, прво нађеш серијски код потребног дела. Најлакше преко VIN-а, на сајту:

http://www.toyodiy.com/parts/

Имао сам и оригиналну Тојотину апликацију са базом делова...., али ако ниси аутомеханичар не треба ти.

А затим на овом сајту тражиш део:

https://www.amayama.com/en

Обично поред оригиналног (made by Toyota) добијеш још једну или две копије у понуди. У Београду имаш и Бимиду која сарађује са неким од фирми које праве "копије". Само мноогооо су килави у Бимиди, део сам чекао  скоро два месеца (брже би дошло из Јапана).

А делова има и на: ebay.com

И испоручују и једни и други, проверено ;-)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se cvta tice cudan je, jeste bucan kad das pun gas mada neces ga voziti pun gas duze od par minuta.

Na uzbrdici gubi dah sa 4 osobe npr od bubanj potoka ka bgdu ( verujem da je i sa aurisom isto jer isti su motori u njima).

Dzojstik je po meni ok.

Trom jeste kad su baterije prazne a da se pun gas, doduse nije bas preterana razlika.

Gepek je jako mali, moze jedan bas bas ogroman kofer da stane.

Deluje kao jako stabilan i upravljiv automobil ali nisam ga preterano brzo vozio po krivinama ali kad sed es u njega sve puca od luksuza.

I potrosnja u sportu je ta 15-18 u trenutku ubrzavanja a nisam ga vozio duze ni u sportu ni na tim brzinama pa ne znam tacan podatak.

Leti 110 kmh auto put kako kad od 3.7 do 4.1

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Пуно безбедних километара и драго ми је да има још људи који размишљају. Ауто је топ, за одржавање као и обичан бензинац...само гас!

Podeli ovaj post


Link to post

×