Jump to content
valerianll

Corolla Verso 2003 god centralna brava problem

Recommended Posts

Evo prva poruka od mene na ovom forumu :-)

 

Juce posle ugradnje LED sijalica u kabini i na tablicama primetih da mi se daljinski ne zakljucavaju i ne otkljucavaju vozaceva i suvozaceva vrata,ostala vrata se zakljucavaju i otkljucavaju na daljinski.... 

 

Kljucem u bravu normalno zakljucavam i otkljucavam sva vrata. ali kad ih zakljucam kljucem,na daljinski se otkljucaju samo zadnja i gepek.

 

Na centralno dugme u kabini se sva vrata zakljucavaju i otkljucavaju...

 

Intikator otvorenih/zatvorenih vrata reaguje.

 

Proverio osigurace u kabini svi OK.

 

 

Onda sam skinuo Led sijalice i vratio fabricke ali se desava isto problem sa zakljucavanjem.

 

 

Samo da napomenem da nisam 100% siguran da je problem nastao neposredno posle ugradnje LED... moguce da je javio koji dan ranije... jednostavno sam primetio tek sada kad sam ugradio sijalice.

 

Da li neko ima ideju sta bi moglo biti.?

Podeli ovaj post


Link to post

LED ne verujem da pravi problem. Pokusaj sa skidanjem kleme na nekih 10-ak min, pa vrati i probaj ponovo daljinac. Vidi da sva vrata budu u istom polozaju (otkljucana, zakljucana).

Podeli ovaj post


Link to post

Skidao sam kleme medjutim isto.

 

Simtomaticno je da su samo prednja vrata problem, drugar mi kaze da na toyotama dosta cesto crkavaju motorici od centralne.... pa zar je moguce da u istom momentu crknu oba prednja.

 

Primetih da se na kljuc vise ni suvozacka vrata ne zakljucavaju, jednostavno kao da yapinje nesto vidim ono crveno se mrda milimetad tamo vamo... kao da hoce neku komendu da prihvati.

 

Sad vise ni iznutra nemogu da iih zakljucam na dugme centralne.

...

Podeli ovaj post


Link to post

×