Jump to content
veizovic_v

Toyota Celica T18 2din maska

Recommended Posts

Pozdrav... već par dana jurcam da nadjem 2 din masku za celicu, ali bezuspesno... hoću da ugradim multimediu, tako da ako neko ima, ili zna gde ima da se nadje, molim da mi pusti poruku na pp, ili napiše ovde  :lol:

Korisnik @frank mi je poslao sliku, ovako izgleda maska 

post-4600-0-66115100-1498479452_thumb.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Imas na fejsu grupu Toyota klub Hrvatska. Meni se čini da je neko to kupovao od njih i bila je priča da ima u ZG neka prodavnica sa tim stvarima pa možeš tu pitati. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Da osvežim temu... nigde nisam mogao da nadjem 2 din masku, tako da je radila burgija, nije bilo druge... ispalo je jako fino (uz pomoć komšije)

5761e3aa8861026c09bc3be9f4c7fb7f.jpg

Sutra stavljamo u kola pa postavljam slike

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo je čučnula multimedija. Svaka cast za snalazljivost

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Pravo osvezenje za unutrasnjost.

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jel može neka informacija o samoj multimediji, njene karakteristike, ili samo link gdje si je kupio.

Hvala!

Podeli ovaj post


Link to post

Jel može neka informacija o samoj multimediji, njene karakteristike, ili samo link gdje si je kupio.

Hvala!

Imaš na kupujem-prodajem, oko 200e su ove univerzalne, ja sam lično zadovoljan, ima bukvalno sve, gps, mesto za sd karticu, 2 usb-a, dvd citac diska, izlaz za digitalnu televiziju, radio naravno, bluetooth... za sada koliko je koristim ne koči mi nigde sem u glavnom meniju, sto je slucaj kod skoro svih multimedia koliko sam cuo... kad se ukljuci navigacija ne koci ni malo, to je najbitnije

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×