Jump to content
polo2014

Mirsad & Auris 1.6 vvt

Recommended Posts

imaju neke odlične Japanracing felge uglavnom većih dimenzija doduše i prilično skupe.

ako uspijem da nabavim mnogo mi se sviđaju.

Izmenjeno od polo2014

Podeli ovaj post


Link to post

auris je prvi put vidio beograd. voznja ugodna osim neshvatljivog cekanja na izlazu iz srbije (sat i 15 minuta). kamiona kolona kilometrima.

 

kako mi se cini sada je motor zivahniji kao da je startniji sto mi se jako svida. isto tako kao i da nesto manje trosi.

ili se ja to varam. ne znam.

presao oko 2800 km ukupno.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Batrovci? Nije problem u izlazu iz srb vec u ulazku u hr, tj eu, pojacana kontrola. Trebao si na sid ili neki manji prelaz da ides.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Na Raci bude guzva jer idu iz RS da sipaju gorivo u BIH.

Podeli ovaj post


Link to post

zimske gume sava s3 eskimo postavljene.dan vedar svjeze nije mnogo hladno ne cuju se previse jedino dojam da je grublje vozilo sada. stavljene na celicne felge koje su bile i prije. ali felge planiram na proljece.

suvozacevo stropno svjetlo popravljeno. sve dobro za sada.

Izmenjeno od polo2014
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Mirsade, kako ide makina? Imal' mana?

Izmenjeno od bane1321

Podeli ovaj post


Link to post

treba da postavim neke slike, prešao sam 15000 km ono što je najvažnije ja sam zadovoljan. navikao sam se da nema snage u donjim obrtajima i onda ide niža brzina i ubrzava solidno. baš skoro mislim na forum a vozim 4 oko 3000-3500 obrtaja 100km/h i fino ide. meni najbolje leži u krivinama. trudim se da kad god strelica pokaže da se smanji brzina tako i radim. mada mi je to ponekad malo glupo. tacno je da bi voleo da bolje startuje  i da ima turbo ali nije sportski auto.

sa potrošnjom sam zadovoljan čak sam uspio ispod 6l.  5,7 npr na nekih 40 km razdaljine, mislim da se on još razrađuje.

 

kod mene više nema dileme. nijemci zdravo bez obzira šta bilo u pitanju. atmosferci benzinci japan. nisam mogao skupiti dovoljno za mazdu 3 što bi vi rekli cenim da je bolja od aurisa. dolazi u obzir još i koreja.

 

ko bi to rekao da ću tako promjeniti mišljenje.

Podeli ovaj post


Link to post

Mazda 3 mi je spolja prelepa, ali unutra, nekako mi je instrument tabla i celo vozacevo okruzenje bolje leglo kod Aurisa!

I polako s tu Koreju! B))

Podeli ovaj post


Link to post

evo pokusavam da stavim jednu sliku, svidio mi se broj na kilometrazi, to je otprilike u godinu dana koliko sam presao.

post-4708-0-10424700-1534936918_thumb.jpg

Izmenjeno od polo2014
  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

A i pesma je dobra!!

Podeli ovaj post


Link to post

nesto i o manama auta.

 

mislim da je za sada najgora osobina limarija. sklona je sitnim ostecenjima od kamencica i slicno i to vrlo za moj ukus.

vrlo osjetljiva i dosta  mekana limarija.

sta bi tek bilo da se stalno vozi makadamom.inace je gradska ili autoput.

od0-5 ocjena jedva 3 sada.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja to nisam primetio, još moja boja nije metallic nego osnovna... Mada jeste da lim deluje tanje nego na, recimo, Bravu.

Meni iskreno najviše smeta što su sedišta kratka i onaj mutavi infotainment zna da iznervira (mada se ne ložim na to), čini mi se da bi i duga svetla mogla biti bolja, ali ih nisam puno koristio!

Inače, kakav si sa potrošnjom?

Izmenjeno od bane1321

Podeli ovaj post


Link to post

sto se tice potrosnje u pocetku je bila oko 8 9 l cak i vise ali se to vremenom spusta pa me iznenadilo da je pokazao ispod 6. zna se desiti 5,7   5,9  doduse i od tezine noge zavisi, ali cini mi se da sto se vise vozi da se razraduje i da je s tim bolje mnogo.

Podeli ovaj post


Link to post

nesto najnovije

 

na jednoj kracoj relaciji  oko 40 km,(nije autoput) u stvarno smirenoj voznji na niskim obrtajima, pazeci na shift brzine,

prosjecna potrosnja na bordu na kraju nevjerovatnih 4,9l/100km.

 

:huh:

Izmenjeno od polo2014

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nisam poništavao potrošnju od kupovine, trenutno je na 6.7! Ali nikad nisam uspeo relacije da spustimo ispod 5.6

Podeli ovaj post


Link to post

jedno pitanje

 

ako se upali onaj zuti trokut na tabli? da li je neko imao takvih situacija?

upali se i na sljedećem paljenju auta ga nema.

Podeli ovaj post


Link to post

×