Jump to content
zeljko33

Zeljko i Auris 1.33

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Pre nekoliko meseci sam, posle nekoliko polovnjaka, pazario svoj prvi nov automobil u zivotu :) Kupovina je bila polu-agonija sve dok se nisam odlucio za toyotu i aurisa jer sam se zapravo troumio (pa cak i cetvoroumio) :) Dosta su mi znacile i informacije sa ovog foruma i zahvaljujem se svim ljudima koji svojim iskustvima (iz prve ruke) pomazu celoj zajednici ljubitelja automobila.

 

Tek sad sam zapravo kreirao nalog, a najveci razlog za to je sto i ja sada imam sta da kazem i zelim da podelim svoje iskustvo o ovom automobilu. U principu, dosta iskustava koje sam citao po raznim internetima, sto domacim sto stranim, su malo 'netacna' i cesto ljudi daju komentare koji potencijalnim kupcima Auris-a mogu izazvati negativne konotacije, a istina je drugacija - Auris je totalno lud i otkacen automobil. Sto ga duze vozim, to mi se vise svidja (probna voznja me uopste nije impresionirala, npr).

 

Sve u svemu, ovih dana cu otvoriti novu temu sa svim svojim utiscima za ovih nekoliko meseci, i nadam se da cu pomoci nekome, ili jos bolje - doprineti da se odluci za ovu masinu :)

 

Pozdrav svima,

Zeljko

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro došao Željko na TCS forum. Samo nastavi da pišeš u istoj već otvorenoj temi. Podeli iskustva o potrošnji , kako si zadovoljan kako vuče auto i generalno kolima, eventualne zamerke... Čekamo slike auta pod obavezno i što pre.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao,  :proud:  može i neka slika da vidimo točudo od auta :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao! Meni se isto svidja Auris i mislim da mu je taj motor sasvim dovoljan. Daj slike :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao,pisi zamerke i obrnuto,sta ti se svidja toliko kod Aurisa i koju sliku naravno :))

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Bukvalno nemam slike automobila, to sam shvatio sada kada mi je neko zatrazio iste :) Fotkacu ga koliko danas.

Jedino sto imam trenutno je slika dok je jos bio u salonu, odnosno slika koju mi je prodavac poslao kada mi je slao ponudu na mail. Iskusno je to obavio da me izlozi jos vise na kola koja hoce da mi proda, nema sta. Mada, i pre toga sam vec znao da cu ga kupiti.

Na ovoj slici ima i krovne nosace koje sam izboksovao po nekoj nizoj ceni, ali o tome opsirnije u post-u o automobilu.

Podeli ovaj post


Link to post

izgleda da jos nisam naucio da okacim attachment :)

 

p.s. okacicu jos neke slike, ali nema tu sta spektakularno ni da se vidi. Obican Auris bez ikakvih fensi dodataka, nema cak ni alu-felne.

post-4720-0-77176200-1501170159_thumb.jpg

Izmenjeno od zeljko33
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Lepa boja! Cestitam!

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

evo i nekih fotografija prljavog aurisa :)

post-4720-0-97582800-1505316439_thumb.jpg

post-4720-0-26411800-1505316445_thumb.jpg

post-4720-0-82392400-1505316454_thumb.jpg

post-4720-0-97582800-1505316439_thumb.jpg

post-4720-0-26411800-1505316445_thumb.jpg

post-4720-0-82392400-1505316454_thumb.jpg

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

×