Jump to content

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Postoji li mogucnost ugradnje usb ulaza na fabricki kasetefon u Rav4?

 

Znaci, da ubacim dole recimo gdje se pale grijaci sjedista...fabricki je changer 6 mp3 cd-ova, al prakticniji bi bio usb.

 

Hvala

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala. Jos neki prijedlog?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imaš i one uređaje što idu u autoupljač pa posle puštaš muziku preko audio uređaja.

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

To je po meni bogohuljenje. Užas kvalitet zvuka.

A i de to u Rava :D

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Ono sto sam ja gledao je da ili platis car aux kabal koji ide pozadi na radio ili sam otvaras uredjaj i lemis konektore na FM RF modul i pravis sam od bilo USB konektora. Aliexpress ti je od 20-45$

Podeli ovaj post


Link to post

Skuplje opcije su xcar link ili yatour i onda imas usb, sd karticu i aux. Jeftinija opcija kao sto liftman rece, otvoris radio i prelemis aux kabl, samo ja bih isao na levi i desni kanal na cd-u.

Jos jedna opcija je da na prelemljeni aux dodas bluetooth modul i onda pustas muziku preko bluetootha.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ni ta opcija xcar i ytour..ili slicnih sa aliexpressa...mozda nije skupo resenje za 3-4000din.

Podeli ovaj post


Link to post

mislim da su oni 6-7.000

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam nasao par prodavaca na alibabi da bi dali Ytour za 30-36$ i na Amazonu za 26 ali bez dzeka...sto i nije problem da ih sam prepakujes u svoj postojeci.  A svi ostali su sto kazes 6-7000. 

 

Ovaj Mikrolink ima moj kum ali on je kupio pre 2 god kada su kostali 25e...videli da je trazeno pa digli cenu. 

 

http://www.microlink.rs/

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima!! evo poslao sam upit microlinku, obzirom da na stranici nema uredjaja za toyotu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Aaaa...znaci osim yatoura, nema nista bolje?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@ravator

Sto ne kupis aftermarket player, pioneer, sony, jvc, kenwood, sa usb inputom, bluetooth, mikrofon... polovnu kao novu sam uzeo sebi i nista bolje nisam mogao da zamislim, bluetooth streaming muzike, usb po potrebi, ima sa i bez cd-a, handsfree razgovori, glasovne komande... sa nosacem telefona za soferku dobijas i navigaciju, sad telefoni podrzavaju split screen... za 50-60 resavas sve probleme

Podeli ovaj post


Link to post

@ravator

Sto ne kupis aftermarket player, pioneer, sony, jvc, kenwood, sa usb inputom, bluetooth, mikrofon... polovnu kao novu sam uzeo sebi i nista bolje nisam mogao da zamislim, bluetooth streaming muzike, usb po potrebi, ima sa i bez cd-a, handsfree razgovori, glasovne komande... sa nosacem telefona za soferku dobijas i navigaciju, sad telefoni podrzavaju split screen... za 50-60 resavas sve probleme

Moze neka slika da pogledam?

 

Hvala, dobra ideja. Jedino zbog estetike, al vidjao sam negdje one maske koje popune onu rupu kad se izvadi fabricki player.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dzaba slika, single din uredjaja ima svakakvih, kod mene ovako... https://postimg.org/image/ln078hcf3/

 

A ima i maskica za zatvaranje double din rupe posle vadjenja fabricke muzike, to vidi na ebayu ili otpadu...

Hvala,raspitacu se.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Strci mi kabl iz kasete, pretpostavljam da je to za taj aux adapter za kola, e sad, kad bih mogao da nadjem samo taj adapter bez kabla, ili da mi neko proda sa foruma polovan koji mu ne znam sto ne bi trebao :D

3153473073651045944.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×