Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

Nova godina i novi automobili :)

 

Stara tema se nalazi na linku

Podeli ovaj post


Link to post

Popravka je 500 min + gume + rega + aku. Na granici je da je isplativ. 

Izmenjeno od mahatma
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam, znam da bi ja taj auto kupio ali kao sto sam napisao u staroj temi za dva soma a cena se blizi toj cifri. Realno popravka 500, aku bi kao sto sam i uzeo na rate, gume na rate. Cak i u keshu gume 200€, aku 50€ rega 250€ to je 3000€. To je cena obicnog yarisa, cak mozda malo ispod. Ako sad ne ode po ovoj ceni treba racunati da za 1900 moze da se dobije sto je ok cena.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam, znam da bi ja taj auto kupio ali kao sto sam napisao u staroj temi za dva soma a cena se blizi toj cifri. Realno popravka 500, aku bi kao sto sam i uzeo na rate, gume na rate. Cak i u keshu gume 200€, aku 50€ rega 250€ to je 3000€. To je cena obicnog yarisa, cak mozda malo ispod. Ako sad ne ode po ovoj ceni treba racunati da za 1900 moze da se dobije sto je ok cena.

 

Послато са SM-J500FN

Kad sam bio da ga gledam, na autu su bile sve 4 iste zimske gume.

Danas sam prolazio pored placa i zapazio da im je stigao jos jedan yaris, 5 vrata, udaren gepek i branik koliko sam video iz kola.

Izmenjeno od Peca

Podeli ovaj post


Link to post

Ma pazi, ako taj auto sa limarijskom popravkom kosta 2500€ onda je to ok. Svaki, ali svaki ce imati neko ulaganje, svaki mora da se registruje, mali servis itd, itd. Ako me kupovina akumulatora od 40€ odvrati od kupovine onda jbga. Moj stav je da volim da vidim sta kupujem u izvornom stanju pa ako nesto treba da se odradi da ja to odradim, naravno da mislim na kupovinu po razumnoj ceni. U srbiji je jedan u milion da nema dinar ulaganja, ima ali je cena jaka. Ovo je opet kazem po meni dobra kupovina citajuci pecin i mahatmin post. Mora ga pogledati limar, za mehaniku se ne bi brinuo puno, zna se ime i prezime vlasnice u ch pa se zema moze naci i kontaktirati....sve su to plusevi. Retki su ts sa pet vrata i za te pare ga je nemoguce naci.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Zvao sam ga, ima dve i obe su vec rasturene u delove. Crvena je ista ko moja pa ga pitah za amorte, kaze mora da proveri kakvi su. Ako @@wewerica interesuje motor 7A-FE ima, karadan i diferencijal da pravi 4x4 neka ga cimne, po meni to bi mu bio bingo za prenos snage

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Elem, pojavio se danas Rav 4 2003. god, troje vrata, metalik sivi, 2.0 d4d, na nemackim tablama za 1300e, covek prevarant, oglas skinut pre nego sto sam uspeo da kopiram. 

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam, nisam stigo da okacim. Mozda je ekspresno prodat.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ako mi ovako cesto gledamo oglase sta li tek preprodavci rade :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Isto to s tom razlikom sto oni zarade na tome

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

ti neverovatno jeftini....

to su oni mamci za budale

po sistemu uplati mi za gorivo

ili reko mi covek da dolazi po njega, jedino ako kaparises postnetom i slicna sranja...

 

1300E i da je sa `validnim` tablama i da je sa zimskim gumama stigao iz Nemacke do Srbije....

ma vazi

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

@mica nisam u Srbiji, ako mozes pecni ga za cenu :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@@Seba Nelici mi na Nesin plac u Surcinu a i broj tel se nepoklapa sa njegovim.. :) usvakom slucaju zanimljiva Ceca ko god da je prodaje

Podeli ovaj post


Link to post

Sta sam vam rekao za cenu da itekako moze da se spusti, zima cuda cini, skinuli sa 2700 na 2200€ ovo moze jos da se spusti i garantovano ce ga uzeti neki preprodavac za 1900 koji ce da ulozi 500€ pa ce da ga valja za 3200

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9162909/toyota-yaris-15-ts

853eba0b8c5f7b2b3867a0bfcd80d42e.jpg

 

Послато са SM-J500FN

 

 

Ne znam sto je jos uvek aktivan oglas  B))

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Predstavi ti to kako dolikuje pa tamo da cestitamo odlican si posao napravio

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ocu ocu, danas sam ga uzeo, samo malo da ugrabim vremena

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke. Predstavljaj bre makinu, na laganoj smo vatrici ;) !

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitke i sa moje strane.

Sa srecom da ga vozis i nek lepo sluzi Yare :)

Podeli ovaj post


Link to post

E bas necu u temi 'oglasi' da cestitam

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×