Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

Lepo sam ja pricao da je ono Yare od moje prijateljice dobra ponuda.

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste nema sta, al ovaj je presao 85kkm.

Kp ponekad zna da izleti sa nekim biserima.

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je u redu sa stop svetlima. Pojedini paketi opreme (najači) kod Yarisa imaju takve štopaljke (imaš i kod nas ) Što se tiče samih kola pregled u ovlašćenom servisu s obzirom da je nov auto , da bi imao uvid u el. servisnu knjižicu

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jel moze uopste da se vidi elektronska servisna za automobile iz Italije ovde u Srbiji? Cim vidim da je Sabac pomislim da je neko peglanje posle saobracajke u pitanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne verujem da će ti dati podatke sa el. servisne ako se samo pojaviš sa brojem šasije.

Podeli ovaj post


Link to post

Nece.

Podatke iz servisne daju samo ako ste vlasnik doticnog vozila sto se dokazuje uvidom u saobracajnu dozvolu.

I NE SMEJU da daju!

To podleze zakonu o zastiti privatnih podataka.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@@vogon Jedino ako se pojaviš sa vozilom na pregledu u ovlašćenom servisu i vlasnikom ( u ovom slučaju auto plac ) možeš da dobiješ podatke iz el.servisne. Proveri sve za svaki slučaj. Najbliži ti je Toyota servis u Bogatiću.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobio sam broj sasije, probacu da dobijem i elektronsku u Beogradu ili makar da mi samo provere, ne moraju da printaju. Ovako bih potrosio previse vremena na provere.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne moze. Prvo nece da daju bez vlasnika, drugo elektronske imaju pristup samo za region. Pogledacu onog crnog yarisa iza Nisa 2012, ali su preterali sa cenom za auto sad vec 5 godina staro.

Podeli ovaj post


Link to post

Inace, jel neko od vas vlasnika 1.33 imao problema sa naslagama karbona na glavi motora? Po stranim forumima spominju da se desava cesto sa 1.33 motorom.

Podeli ovaj post


Link to post

Interesantno, dugo je ta na oglasu i cena joj pada. Ne znam nista o tom autu ali ovako na fotkama dobro izgleda.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Jedna od retkih TS rolla sa 5-oro vrata kod nas. 

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ima ona sto je ivica iz js prodavao, ista ovakva, nesa iz surcina ima u karbon foliji, ova nije ni jedna od tih. Zanimljivo je da se taj auto prodavao kod nas i da su uglavnom te sa pet vrata ovde kupljene.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Možeš na prste jedne ruke da ih nabrojiš. 

Podeli ovaj post


Link to post

Džabe, ako neko hoće da kupi nudim pomoć svoje skromno poznavanje E12 TS-a

 

M9

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Je l' znaš nešto o ovoj Rolli TS sa oglasa?

"Neispravan vti senzor. " Koliko je to ozbiljno i koliko bi koštala popravka? Šta misliš o ovom primerku? Da li bi te odbilo to što ima ugradjen plin? Da li polako dolazi na naplatu sva ušteda kroz gorivo?

To su neka pitanja koja mi prolaze kroz glavu.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Senzor je oko 8000 din. , a možda može i stari da se lepo opere i pregleda, tako sam ja moj rešio na starom Yaretu. Pitanje samo da li je stvarno on u kvaru. Najbolje je da Miloš bude prisutan ako misliš da gledaš auto. I opet plin na takvom autu - no comment.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×