Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

Mahatma , plin je sam po sebi loš. Sagoreva drugačije od benzina, oslobađa veće temperature, odlaze ventil(koliko znam samo Opel ima pojačana ležišta ventila), odlazi dihtung glave, izduvna grana, katalizator,....Naravno da je sam po sebi loš za motor koji nije napravljen za njega nego za benzin. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Kakva veze ima ovo sa Temom?

 

Ljudi već dugo koristite forum naviknite se da koristite adekvatne teme.

 

M9

Podeli ovaj post


Link to post

Na temu cena. Ja sam moju jedva prodao za 2000 2014 godine!

Bila je u odlicnom stanju, mimo potrosnje ulja, koja ne verujem da je ni ovu zaobisla.

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste lep primerak. Kada sam prodao Yarisa 2015 cena im se kretala 1500-2000e . Odustao sam od kupovine zbog poznatog problema sa potrošnjom ulja. Dosta se pisalo na tu temu na forumu

Btw 

Postala je dosta redak auto kod nas. Mnogo više viđam stare corolla sa kraja 80-tih...

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je uradjen motor u garantnom roku onda ne bi trebalo da ima problem sa potrosnjom ulja.

Podeli ovaj post


Link to post

Sumnjam. Da je E12 pa i ajde, al na E11..tesko..

Inace, nikad bolji auto kome odgovara sa troja vrata.

Sa 5 vrata ulazi u top 5 najruznijih automobila ikada, koliko god voleo Toyotu.

Izmenjeno od mahatma
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se Rolle tice kao prvo ja je ne bi ni gledao zbog plina, a kao drugo najsumnjiviji su mi auti koji se prodaju sa kvarom od 100€. Da je to samo to uzeo bi, popravio pa onda prodavao ispravan auto. Ako nemam pare pozajmio bi toliko dok ne prodsm. Moje misljenje je da je macak u dzaku i to macorcina.

 

tako je da nije kvar do 100 tinjak eura niko ne bi prodavao neispravan auto...ko zna sta se tu krije ali uz odlazak kod majstora sto ne kupiti

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nije ni majstor svemoguć. Neće ga voziti mesec dana pa da kaže šta ne valja. Ne odgovaram nikoga od tog auta već realno. Kaže majstor, ne dimi , dobar motor, Ti dodješ kući i na 1000km ode litra ulja. Realno majstor koji se razume u limariju je dobrodošao, a oko motora samo poslušati kako radi i videti da li dimi, ostalo je sve sreća. Mene taj kvar jeftiniji od 100e jako nervira, iskreno. :)

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Treba mu dati tih 100€ pa nek ga popravi. Nema tu logike, okacio je svezu fotku sa skijanja, znaci auto se vozi a vlasnik nije da nema para da to sredi kad ima para za skijanje ( ne virim nikome u novcanik vec mi nije jasno da kao nema 100€ za sitan kvar a ima za putovanja ) to navodi da je popravka daleko skuplja, ali kako se onda usudio da putuje tim kolima ako je nesto ozbiljno!? Sve je to malo cudno i dok se ne nakaci na dijagnostiku dzaba svo nagadjanje.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam sta su radili na vesanju ali taj model pozadi nema multilink i nije bas stabilan u krivinama. Vozio sam 1.4 d4d oko 6 godina i u poredjenju sa ovim sto sad vozim prilicno se naginjala pri skretanju. Kako li ide sa skoro 200ks mogu da zamislim.

Podeli ovaj post


Link to post

Ima baš dobar paket opreme. Ima još jedna tamno siva Toyota Auris  za 10500 sa malo izgrebanim branicima i slabijim paketom opreme.

Podeli ovaj post


Link to post

Da, u tera paketu...cena je u medjuvremenu pala na 9.8 k (ako ne gresim) .

Ovaj model mi je lepsi nego aktuelni, ali tabla podbacuje u odnosu na fl.

Podeli ovaj post


Link to post

Tera je osnovni, bazni paket opreme.  Meni je lepši restyle, stvar ukusa. Uvek je bolje kupiti restyle modela, Nepisano je pravilo  da se uvek sitnije greške otklone u restyliiranom modelu bez obzira o kojem se proizvođaču radi. Razlika je samo u veličini grešaka koje se otklanjaju 

Izmenjeno od Piske
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo tako, stvar ukusa. Slazem se da je fl uvek bolja opcija.

Zaboravih, Auris 2 je imao opciju Toyo dizela 2.0 dok je FL presao na 1.6 (iz bmw kuhinje).

Izmenjeno od GoForit

Podeli ovaj post


Link to post

E ovako.

Napravicu malo duzi uvod, pa unapred izvinite zbog toga.

Proslog meseca smo ja i moja bolja polovina isplatili subvwncionisani kredit za punto CLASIC 1.3 MJET.

Razlog kupovine je bio sto je do posla i nazad supruga prelazila oko 50km svaki dan, a odabir automobila je bio uslovljen kreditom i kamatnim stopama koje se u to vreme nisu mogle meriti sa onima za FIAT koje je subvencionisala drzava.

Elem, supruga vec godinama ne ide na posao na drugi kraj grada vec celih 50m peske :)

Iz tog razloga prednost male potrosnje ovog fantasticnog motora nije vise primarna.

I da skratim malo, ;)

Gledam ja danas oglase, (onako kao sto stariji sugradjani listaju umrlice) i vidim oglas za celicu.

I krenem kroz zezanje zeni da pricam kako sobzirom da retko vozi, moze i malo veceg potrosaca da priusti i kako zasluzuje ovako nesto

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9576706/toyota-celica-18-vvti

 

:toyo:

I za cudo, ona se slozi :D

 

Meni na prvi pogled ovaj automobil deju lepo i pedantno.

E sad, kvaka je u ovom, "motor ne radi kako treba"

uvek ima neko ali koje srecu kvari :(

 

Ima li nekakvih predloga

ili je neko isao da vidi ovaj primerak?

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

E ovako.

Napravicu malo duzi uvod, pa unapred izvinite zbog toga.

Proslog meseca smo ja i moja bolja polovina isplatili subvwncionisani kredit za punto CLASIC 1.3 MJET.

Razlog kupovine je bio sto je do posla i nazad supruga prelazila oko 50km svaki dan, a odabir automobila je bio uslovljen kreditom i kamatnim stopama koje se u to vreme nisu mogle meriti sa onima za FIAT koje je subvencionisala drzava.

Elem, supruga vec godinama ne ide na posao na drugi kraj grada vec celih 50m peske :)

Iz tog razloga prednost male potrosnje ovog fantasticnog motora nije vise primarna.

I da skratim malo, ;)

Gledam ja danas oglase, (onako kao sto stariji sugradjani listaju umrlice) i vidim oglas za celicu.

I krenem kroz zezanje zeni da pricam kako sobzirom da retko vozi, moze i malo veceg potrosaca da priusti i kako zasluzuje ovako nesto

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9576706/toyota-celica-18-vvti

 

:toyo:

I za cudo, ona se slozi :D

 

Meni na prvi pogled ovaj automobil deju lepo i pedantno.

E sad, kvaka je u ovom, "motor ne radi kako treba"

uvek ima neko ali koje srecu kvari :(

 

Ima li nekakvih predloga

ili je neko isao da vidi ovaj primerak?

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

43cb1e396e71efd4b69dee63e0b56ca6.jpg

 

613c8dd96b7f8a2a0444310b4541a742.jpg

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Izmenjeno od laki72
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dodas jos malo para i kupis ispravan,sa dig. klimom i registrovan...

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od frank
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@@laki72 ti motori su imali problem sa potrosnjom ulja, ne znam do koje godine je to kod celice bio problem ali budi obazriv. Ja ovo ne bi kupio.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Do restyle verzije 2003 god ovi motori su imali problem sa potrošnjom ulja. Posle više ne, kao ni TS verzije što nisu nikada imale taj problem. Toyota je to rešavala u garanciji zamenom polumotora.

Takođe redovno pratim oglase za Celice, zbog sebe, neke zvao, neke ne, mogu ti reći samo da dobru Cecu, da je ok teško da ćeš kod nas naći za ispod 4000 pa naviše. Desi se ali retko neka iz uvoza da valja a da je oko 300€ + reg.

Ovu konkretno bih zaobišao, razlog, mogo stvari tu može da ne štima, naravno nije zgoreg pogledati je ali oprez.
 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@frank
@Mića
@Melo87

 

Da , potpuno zaboravih tu Tojotinu nemilu epizodu sa potrosnjom ulja :(
 

Digitalna klima mi inace ne znaci nista, imao sam je na dva auta, i Ok, ima prednosti, ali je precenjena prica.

Ovaj primerak me je privukao upravo zato sto je motor u pitanju, pa pretpostavljam da je zato i stigao kod nas na prodaju, sto je opet mnogo bolje nego da je peglan i farban za prodaju (kao sto jesu mnogi primerci koji stizu na nase trziste).

Ovo tim pre posto bi eventualne mehanicarske intervencije bile besplatne jer bi ih radio sam u drustvu sa zetom i pasenogom...

 

A ucinio mi se ocuvanim, pedantnim i urednim primerkom

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×