Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

laki72. veliki oprez pri kupovini cece i bez probe i to malo duze nikako se ne zaleci... primera radi 4 amorta su ti 50000 din plus ugradnja plus se cekaju iz licnog ti iskustva govorim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Onda je to @@laki72 sasvim druga priča ako "ruke" ne bi koštale ništa, ako samo delovi koštaju onda to je drastično manje, još ako iskoristiš popuste koje TcS ima svuda, može se fino uštedi. Vizuelno deluje na slikama da je sve na mestu, nema nekih zazora, čudnog stajanja i tome slično, očuvano i pedantno. Ostalo samo proveriti.

Podeli ovaj post


Link to post

nemoj moja je skupa

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Videcu jos...
brine me jedino prica o fabrickoj gresci sa potrosnjom ulja...

@rajan

batice, kad stavljas OEM delove na nju, ne punis amorte , ne remontujes kugle, pa jos i svecice kupujes i menjas ulje u menjacu ...  ;)  X)) 

Podeli ovaj post


Link to post

imas crnu 4300 na vozdovcu, lepa felna kako kaze dosta je izmenjao... taj ga daje za 4000 + reg je + mozes da je provozas....

meni bi ta bila prvi izbor.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Laki da sam na tvom mestu pogledao bih ovo. Takodje se raspitas po otpadima za cene tih motora, isli su u gomilu toyota i verujem da mnogima skupljaju prasinu. To sa menjanjem motora da bude najgori moguci scenario, sve jeftinije od toga je plus. A takodje i ako dodje do toga da treba da se menja motor tad lepo sve pretreses i znas na cemu si kad sklopis auto. I pretpostavljam da ti ne bi tesko palo to sredivanje, naprotiv ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

S obzirom da nije prvi auto, mislim da je vrijedi otići barem pogledat.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9633029/toyota-yaris-ts

Screenshot_2017-02-18-19-43-42-1_zpspszr

Zvao. Prednji i zadnji branik farbani. Nema servisnu. Krilo i još neke sitnice nije hteo da farba. Uvoz Italija. Carinjen na prikazanu kilometražu. Preko telefona korektan prodavac. Preko slika se ne gadjaju krajevi pojedinih delova, i bodu oči neki detalji. To, onako odokativnom metodom na daljinu. Meni je daleko da bih išao da ga gledam, ali ako je neko slobodan sutra da ga pogleda i kaže da je auto ok i za preporuku, onda bih mi bila ozbiljna tema za razmišljanje i ko zna .

Podeli ovaj post


Link to post

Mutne slike jb  Išao bih da ga pogledam u svakom slučaju odnosno ne bih ga zaobišao. Za detaljan pregled imaš Tria 

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda shodno godinama. Volan je istrošen, to ako se neka plastika (branik) ne uklapa skroz , to im je boljka jer ako i malo se prisloni negde više ga ni japanci ne mogu uklopiti :). Treba videti motor. I cena još jedno 150-200e ide dole pa računaj i to. Da ga skroz servisiraš od poda do krova je 15 000 dinara. Isto je za idržavanje kao i 1,3 tako da znaš cene. Treba pogledati. 

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9633029/toyota-yaris-ts

 

Zvao. Prednji i zadnji branik farbani. Nema servisnu. Krilo i još neke sitnice nije hteo da farba.  Preko slika se ne gadjaju krajevi pojedinih delova, i bodu oči neki detalji. To, onako odokativnom metodom na daljinu. Meni je daleko da bih išao da ga gledam, ali ako je neko slobodan sutra da ga pogleda i kaže da je auto ok i za preporuku, onda bih mi bila ozbiljna tema za razmišljanje i ko zna .

to sto su mu branici farbani nema veze, realno je da za 16 godina nesto mora da se ofarba i sredi, lepo izgleda ovako, imas djoleta, nippon servis pa mozes i tamo da ga teras, ako se ne varam @@Dijenek je iz novog sada, ako je voljan da baci pogled a i svoj auto servisira kod djoleta pa ti on moze biti od pomoci  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Znam to za farbanje. Ne tražim fabriku, samo čisto info radi sam rekao. Interesantan mi je.

@@Dijenek ako imaš vremena pogledaj ga sutra. Ako je sve ok došao bih pa pravac sa njim do Tria ili kod Djoleta.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Drage volje cu pomoci i pogledati auto. Samo ne mogu obecati za sutra-prekosutra. U hiper sam guzvi sa poslom, radim i po 13 sati dnevno. Javim ti sutra jesam uspeo nekako uglaviti. Sto se tice pregleda to te mogu odvesti i mozemo sa Djoletom popricati ako se odlucis za njega...

 

 

Odakle si ti uopste? Ja na mobilnom kucam i ne pise mi lokacija.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pex je kod Velike Plane. Nije mu bas blizu Novi Sad.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Presli smo @pexx77 i ja na viber :) ne uspevam da navatam prodavca danas. Van grada je sa porodicom.

Podeli ovaj post


Link to post

I moj brat je zainteresovan za Yarisa TS, sa 5 vrata bi bio pun pogodak, ali se ne bi bunio ni za model sa 3 vrata.

Podeli ovaj post


Link to post

@@pex77 @@Dijenek ne gledajte da li ima tackicu ovde ili onde i da li se neko negde naslonio pa mu zazor branika negde veci negde manji. Limarijski da li je i sta farbano, motor, kvacilo, menjac, to je bitno. Ja bi pre isao kod djoleta jer je doktor samo za toyote, kod tria ne znas kome ces da zapadnes u ruke i da li je taj majstor ikada video, radio ili seo u yarisa ts. To je moje misljenje

@@vlada_ivana ima yare ts u obrenovcu sa 3 vrata, @@mahatma kaze da je odlican ali njemu 3 vrata ne igra ulogu.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Moraću nekako da ugrabim vreme da odem do Obrenovca da ga pogledam.  Brat je solista, vozi sad Sparka iz 2006. godine kojeg hoće da proda i kupi Yaris.

Izmenjeno od vlada_ivana

Podeli ovaj post


Link to post

@@Mića Napravio sam komunikaciju sa @@Dijenek ,ali prodavac izmiče celo jutro. Probaću da aktiviram poznanike iz N.Sada ako imaju vremena. Sutra sam ja zauzet, tek u utorak bih mogao da idem ako neko od prijatelja ima vremena da pogleda i ako je sve ok kao što si naveo da treba da se pogleda.

Podeli ovaj post


Link to post

Ovom su dosta dugo drzali jaku cenu. Ne znam kolko bi je spustali, al ja bi im ponudio manje od 2, pa se našao na 2000-2100. Mimo lupanja pozadi u bas dobrom je stanju. Ima odlične zimske gume. 2015. Motorni prostor je ko nov a nije pran. Gepek je baš otišao unutra. Na žalost nemam slike.

One lampe pozadi što su popucale su u tcb 15000, mada ima sad jedan na kp za čerupanje.

Ono što mogu da ti ponudim su dobar limar, ffarbar sa umke i šlep iz obrenovca.

Limar je samnom izašao na plac pogledao auto i reko cenu. Farbar je 70e deo. Šlep je valjda 2500.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Za gepek barem ovako po slikama deluje da nije strasno. Na koroli sam imao dosta jaci udarac od ovog, posle 5-6 udaraca teskom macolom vratio se na default :) Ovo pominjem cisto da znas ako ti je cim za pare za popravku da mozes i sam da ga malo izlupas i dovedes da bude gepek funkcionalan (pretpostavljam da sad isti ne moze da se koristi)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ovom su dosta dugo drzali jaku cenu. Ne znam kolko bi je spustali, al ja bi im ponudio manje od 2, pa se našao na 2000-2100. Mimo lupanja pozadi u bas dobrom je stanju. Ima odlične zimske gume. 2015. Motorni prostor je ko nov a nije pran. Gepek je baš otišao unutra. Na žalost nemam slike.

One lampe pozadi što su popucale su u tcb 15000, mada ima sad jedan na kp za čerupanje.

Ono što mogu da ti ponudim su dobar limar, ffarbar sa umke i šlep iz obrenovca.

Limar je samnom izašao na plac pogledao auto i reko cenu. Farbar je 70e deo. Šlep je valjda 2500.

 

Ako nije tajna, koju cenu si mu ponudio?

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×