Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

Ovo ista moja. Ovo je super ponuda! Jos se verov moze cenkati...

Podeli ovaj post


Link to post

Htedoh edit ali nije mi uspelo, ko je sledeci? ma ide ovo za 14

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih ovo ozbiljno uzeo u obzir da se pojavilo na vreme...

Podeli ovaj post


Link to post

Ekstra ponuda. Toliko su tražili za model pre restyla i sa većom kilometražom. 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih ovo ozbiljno uzeo u obzir da se pojavilo na vreme...

Pa samo 982 km na satu, novo ona bela sa 9000 km na satu, msm da je bila 2013 god.je imala istu cenu. Mislim na onu prodaju zbog nesrecnog slucaja

Ne 2015 ali 11000km

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9352329/toyota-corolla-16-valvematic-luna

746e4e6107242fb91943fb838439b1db.jpg

Послато са SM-J500FN

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo ih je još nekoliko za te pare (početna cena) i sa većom kilometražom od 10000km. Više ih nema u oglasima 

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo izgleda i sa ovim felnama...ja sam moju video uvece u salonu pa mi skroz drugacije delovala. Lepo Boga mi..

 

U svakom slucaju jako dobra ponuda!

Podeli ovaj post


Link to post

Ali je malo presao, spusti cenu na malo ispod 7 i mislim da bi to bilo ok.

Ja sada iz ove perspektive bi gledao yare dizel, to je idealan motor za taj auto, odlican je i taj benzinac ali balans snaga, potrosnja je na strani dizela.

Послато са SM-J500FN

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Da nije 7 malo mnogo ispod cene?

Izmenjeno od vogon

Podeli ovaj post


Link to post

Izvini, htedoh napisati malo ispod 8

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Bio je oglasen na 8900 do pre 2 dana pa su spustili na ovu cenu.

Podeli ovaj post


Link to post

Za cca 9 k (verovatno cena moze dole, 8 - 8.5 bi verovatno bilo ok ako je u top stanju ) imas Aurisa 2010 1.6 kupljen u SRB sa okvirno 60 + kkm. Ne mogu da pristupim "polovnim" inace bi okacio link.

Podeli ovaj post


Link to post

Taj auris je bolja kupovina od onog yarisa.

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo bi nam bio drugi auto u porodici i 99% vremena ne bi izlazio van grada. Posto bi gospodja vozila bitna je preglednost.

 

Naravno i potrosnja, troskovi odrzavanja itd. Ovaj yaris ima manji motor, gume, laksi je, manje trosi. To su mi neki argumenti za yarisa. Malo sam iznenadjen i cenama polovnih yarisa, dobro drzi cenu.

Izmenjeno od vogon

Podeli ovaj post


Link to post

u toj varijanti mislim i iz licnog iskustva da bi ti yaris dizel bio bolja opcija, odrzavanje kosta isto, mozda cak i manje, nema plivajuci, nema dpf filter, potrosnja u gradu je ispod 5, realno 4.8, dok taj benzinac mislim da u gradu ispod 8-8.5 ne ide, stavi sve na papir pa odluci sam  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam, sta god da na dizelu zvekne ima da kosta vise. Pritom 80% vremena ce se voziti hladan jer su sve kratke gradske relacije. Ne znam kakav je taj dizel u yarisu ali i corolli e120 je bio malo trom, kratke prve dve brzine.

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste dizel rizacan u tom smislu ali ako nadjes korektan primerak sa malom km i adekvatnom servisnom istorijom neces imati nikakvih problema.

Generalno, trebalo bi za iste novce kupiti najbolji moguci prevoz (uz zadate individualne kriterijume).

Za potrebe koje si naveo (iskljucivo), ako odbacis chadjavog, Auris 1.33 bi bio moj izbor (sa 422 cm se odlicno snalazi u gradu i ne verujem da je bitno skuplji za odrzavanje). Svaka prica prestaje ako se gospodji svidja Yare .

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×