Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

Slikano na OMV pumpi na Karaburmi, mada je nisam vidjao, a ima jos jedna koju vidjam malo dalje odatle, isto crna i isto 5 vrata :) U poslednje vreme se dosta pojavljuju TS-ovi 

Podeli ovaj post


Link to post

Ram od tablica toyota turing, prvi put je u oglasima, ne znam auto, mada ima detalja koji ukazuju da nije bas tip top. Mahatmin je klasa za ovaj sudeci po fotkama, a ti si ga @@Peca video uzivo pa proceni

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Mahatmin samo da se zavrsi limarija, jedne od TS felni i to je to :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj crni auris 1.6 izgleda super. Gospodja prelazi 6-7000km godisnje pa i nije neka usteda u potrosnji u odnosu na dizel.

Znam da su prethodni benzinci imali problema sa trosenjem ulja, jel to slucaj i kod ovog godista? na sta da obratim paznju kod ovog modela kad budem isao da gledam?

Podeli ovaj post


Link to post

Ne, ti motori nemaju problem sa potrosnjom ulja. Sto se aurisa benzinca tice, pa nema nesto posebno, kao i svaki polovnjak. Teraj ga u servis da te ne boli glava

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Apropo onog TS-a. Zadnji branik mu je od restyl-e. Sto i nije lose estetski, samo da je sve ok pozadi.

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam ja taj Yaris par puta na Karaburmi, nisam daleko, nije baš u najboljem stanju, definitivno je imao lupanje na zadnjem delu.

Podeli ovaj post


Link to post

Cudno da i ranije nije otisao, mlad, mala km, dobra cena, lep model, sve kockice su se uklopile za nekoga sa 8 k€ a mozda je otisao kod @@vogon

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Vazno da je samo za muskarce. :-)

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Off topika "kao u priči".

Drugari, pokrećite teme u kojima želite da pišete, NIKO VAM NE BRANI DA PIŠETE o čemu sada diskutujete, ali UVEK, tema je promašena! Neko ko želi baš taj info o čemu vi sada pišete nemoguće je da isprati i da pronađe podatke koje želi da pročita.

Toyota Corolla 1.8 4x4 (savet, preporuka, kupovina, polemika)

Koristite pretragu foruma i pišite u temama koje već postoje, ako tema o kojoj želite da pišete ne postoji na Forum, slobodno je otvarajte novu.

Ovako treba da izgleda, zaista nećemo više da vas opominjemo, krenućemo sa bodovima upozorenja.

Podeli ovaj post


Link to post

Evo jedno odlično Yare 1.3 ako neko traži. Nisam stavio u temu "prodajem" jer nije po pravilu pošto auto nije moj, a nije u oglasima. Auto prodaje lik koji ga je dobio od tetke pa su zato BG table. Tetka je prvi vlasnik i na satu je originalnih 110 000km. Yare je 2005. godište i u odličnom je stanju. Pregledao sam ga i spada u retke koji nemaju vode u gepeku :) . Motor šapuće , samo vidim da na ventil deklu malo balavi i to je sve. Nema ni malo dima ni na čepu ni na meraču. Volan je kao nov, nema presvlake i sedišta su u odličnom stanju što potvrđuje kilometražu. Dve male ogrebotine sa leve strane što sam slikao. Auto je u Šidu i ako nekoga stvarno interesuje tu sam za dalja pitanja ili spajanje sa čovekom. Prodaje se jer imaju još jedan auto i ovaj im ne treba, ali nije im hića tako da neće puno spuštati cenu. Traže 3200e. Moje mišljenje je da je odlična prilika za nekog ko traži auto za sebe. 

post-1983-0-24114900-1489671702_thumb.jpg

post-1983-0-25862400-1489671703_thumb.jpg

post-1983-0-33479900-1489671713_thumb.jpg

post-1983-0-21850100-1489671714_thumb.jpg

post-1983-0-17469300-1489671715_thumb.jpg

post-1983-0-13344500-1489671716_thumb.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste To je taj. Nisam ga video u oglasima. Uglavnom , pogledao sam auto i odličan je! To mi je i rekao, da je matori prvo tražio 3500, a sad je rekao da je cena 3200e.

Izmenjeno od matori

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam predstavu koliko ih je uopšte i prodato . Sve su sa malom kilometražom osim jedne 1.4 D4D 170,000km vrlo brzo se prodaju i većinom su 2015-2016-to godište. 

Podeli ovaj post


Link to post

Cini mi se da su ovoj sa linka farbana vozaceva vrata, takodje i luft izmedju krila i vrata deluje velik

Podeli ovaj post


Link to post

Može da bude do fotoaparata. Njihove metalik boje imaju dosta perle i u zavisnosti od svetla različito se presijavaju. Ako nekoga zanima treba da vidi uživo. Isto ti je i sa zazorima , imaš utisak (zbog dosta perle) kao da zazori nisu u redu. Meni je tako izgledalo u salonu kada sam ih gledao. 

Podeli ovaj post


Link to post

Cini mi se da su ovoj sa linka farbana vozaceva vrata, takodje i luft izmedju krila i vrata deluje velik

Apsolutno si u pravu i to se vidi "iz aviona".

 

Ne @@Piske iz ovakvog ugla nema sanse da zbog kristala bude drugacija nijansa ako nije farban automobil.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vidim na jednoj slici se pomera naslon za ruke. Ja nisam probao kod svoje da li moze :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Premeri se debljina farbe na licu mesta. Ima spravica za takve stvari. Ako je udarana. Mogu da mislim koliko je popravka izašla .

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×