Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

@Mica

To je ona sto sam postavljao pre par godina, cica je poklonio njegovom rodjaku pa je ona sad prodaju. Pitao sam skoro kad sam video oglas.

Ima da se poradi lepo oko nje.

Inace cile je prvi vlasnik, kaze da je tad u celoj Srbiji uvezeno 6 komada. Koliko se secam i cena je bila paprena mislim da mi je rekao da je mogao da kupi 2 x golfa 2 za taj novac.

I msm je pogresio godiste u glavi mi je 1976.

Ako nekog zanima uskoro idem u te krajeve pa mogu da pogledam.

 

PS: Bila je ista takva pre jedno dve godine zlatne boje u extra stanju negde gore u Vojvodini. Otisla je za 1000 e.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Izmenjeno od Seba
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Tesko da ce ona zavrsiti kod mene @seba hvala u svakom slucaju, nemam vremena ja za to ni prostora gde cu sa njom greota da je ne uzme neki entuzijasta i zaljubljenik u toyote

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kolega i ja bili na tom placu pre par meseci, gledali smo Aurisa D4D. Slike bile fenomenalne, auto ni blizu. Još kada smo počeli da postavljamo pitanja, nisu lagali ali su i na ona na koja moraju da imaju odgovor govorili da "ne znaju" u tolikoj meri da smo se pokupili i otišli. Auto je na kraju kupio na Balkan Express placu.

 

Sent from my Tesla_SP9.1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

auris sa troje vrata? spusten sa 17 felnama, zadnji spojler kacket, srebrne boje, jel o njemu pricas?

Podeli ovaj post


Link to post

@Dijenek Postavite printscreen oglasa, da kada link nestane korisnici znaju o kom oglasu je bilo reči.

Podeli ovaj post


Link to post

Samo je pitanje kako je uradjena posto je pre restauriranja bila u bas jadnom stanju, a cena...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

ko zna, zna vanja sta je radjeno i kako  :lol:  cena.....? pa imaj u vidu da je bela iz smedereva koja je bila u prvoj farbi, bez korozije, skoro u savrsenom stanju otisla za dve iljade, cuo sam pricu da je otisla i za manje. koliko je meni poznato na prostorima bivse sfrj nema ni jedne koja je GT, sve su ovo ST modeli koji i u evropi imaju nesto nizu cenu. generalno su papreno skupe, sad sam bacio pogled na mobile.de, ide cena izmedju 15-20 k eura ali za bas bas extra ocuvan i dobar primerak. 

vanja je imao, mozda ima jos uvek jedan od retkih primeraka honde legend coupe iz 1992 godine, dugo je prodavao, ne znam sta je sa tim autom sada, ali bio je odlican.

edit, ovo je ta iz smedereva

post-132-0-70708800-1505591880_thumb.jpgpost-132-0-45771300-1505591891_thumb.jpgpost-132-0-93765400-1505591900_thumb.jpg

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam info da samo u okolini NS-a po selima ima oko 10 komada sto TA 22 sto TA 28.

Iskreno mene je popustila zelja da se zaludjujem sa time pa nisam ni istrazivao vise.

Mozda jednog dana kad odem u penziju pa lagano da se igram.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ma kakvi, ne stizem ni svoj auto da operem i zezam se oko njega a gde jos da se upustim u takav projekat, pre deset godina bi, sada jok, mada iskreno, kada bi mi naleteo neki lep sredjen primerak razmislio bi, ali i tu bi se lomio pa kad vec uzimam onda bi uzeo stari ford mustang mk I.

 

Ovo yare moze da bude zanimljivo zbog cene koja verovatno moze jos dole, uz malo rada eto jeftinog i dobrog yarisa za male pare.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10888126/toyota-yaris-10

58b4f9191d2f17e062fc1ac0a6311c37.jpg

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Treba ovo pogledati, moze da bude povoljno. Cini mi se da su prednja leva vrata malo ulubljena do krila...

Podeli ovaj post


Link to post

@Imperatus

Ti ne znaš kako to trese dok se voziš.

Kratko medjuosovinsko rastojanje, užasno neudobno.

A ovako, izgleda baš dobro očuvan!

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Kontam za grad zujalica 60km ne preko toga :)

Podeli ovaj post


Link to post

Bice uskoro polovnih yarisa 1.0 u MAG-u.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

 Sta mislite o ovoj http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10909194/toyota-yaris ja sam gledao neki noviji 1.0 ali ih ima slabo po oglasima.

ne kapiram zasto juriti auto sa najgorim motorom, 1.33 ne trosi nista vise a daleko je kvalitetniji i bolji, kao polovnjak mu nije nesto papreno veca cena, stari 1.0 je imao 4 cilindra i bio je ugladjeniji, ovaj ima tri klipa, prakticno isti motor kao sto ide u aygo, ja ga ne bi uzeo u obzir pri kupovini.

Podeli ovaj post


Link to post

1.3 uvek pre 1.33 ali 1.0 nikako

Podeli ovaj post


Link to post

pa odavno nema 1.3, msm od 2010 god, kapiram da hoce mladji auto. slazem se, bolje 1.3 ali onda neka peca one izmedju 2006-2010 god.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sto volim kad mi ljudi kazu nesto sto ne znam i kad sam kupio pola osta sam na ovom forumu samo zbog ljudi

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Samo vi kudite "moj" 1.33 :D

Napravila je to :toyo: odlicno.

Na 3500km, od cega je 800 autoputa, 700 magistralnog (pola dinarske planine) 600 BG voznje i ostalo lokala po primorskim mestima (ukljucujuci i guzve po gradovima) prosecna potrosnja je 6,2l/100km :D

A koga mrzi da se malo pozabavi menjacem, ima ljidi i automatika i cvt u ponudi, pa uzmite. Nemojte kuditi dok se na nesto ne navoknete i naucite da ga korstite :D ;)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×