Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2017

Recommended Posts

I meni je menjač na mom yarisu izlizan zbog burme.

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Vreme je za razvod

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je neko ima iskustva sa placem Auto Jankovic Cacak? Svidja mi se taj Yaris 1.5 TS ali se uopste ne opterecujem niti cu da se zabrinem ako ga proda, nego lagano, ako mi je sudjen nece da ide nigde. Iovako kupujem prvi auto i ne zuri mi se. :)

Nisu baš nešto popularni niti hvaljeni, spadaju u red zadnjih opcija prilikom gledanja auta, što ne znači da možda taj primerak nije ok. Nažalost nisam u Ča neko vreme inače bih ti pogledao. Btw na auto placevima u Ča 80% automobila su iz Italije, jetfiniji su pa je veća zarada.

Podeli ovaj post


Link to post

Nema veze, nestao je sa oglasa 1.5 T Sport, idemo dalje :). Kad smo vec kod Yarisa, da li je neko imao ili bio u prilici da proba, vozi, YRV 1.3, mislim da vi kao poznavaoci Tojote i Yarisa morali bi da znate koje automobilske marke je YRV model, ima ih par na oglasu, cinjenica je da ih malo ima i da tih par su 4x4, ali postoji i 4x2. Da li mislite da je to idealna varijanta za one koji traze slicnu pouzdanost za manje para nego kod Tojote i konkretno jarisa?

Podeli ovaj post


Link to post

Auto iz italije na placu u čačku. Ne bi pomislio da ga pogledam. Ali ovaj deluje bas dobro. Da sad treba da kupujem, odmah bi otisao. Dobra kola brzo odu!

..

Podeli ovaj post


Link to post

Zdravo svima, evo mene opet, pojavila se u oglasima jedna Corolla e110 2001, 1.6, iako me najvise privlaci Yaris 1 restyle, simpaticne su mi i ove Corolle, a i daleko su ozbiljniji auti, sta mislite o ovom primerku, ovako na prvi pogled? Razgovarao sam sa covekom, kaze da je perfektan, kupljen od prvog vlasnika, odrzavan u Zivkovicu i prodaje ga evo nakon 20 dana jer njegovoj zeni ne odgovara sto ima troja vrata. I na kraju, sta mu je ono u donjem levom uglu vratiju gepeka, izgrebano, izbledelo, zamagljeno ili odsjaj neki? :D

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11525289/toyota-corolla

Izmenjeno od NemanjaNg

Podeli ovaj post


Link to post

Ili prodaje zato sto je za 20 dana shvatio da trosi ulje. Auto je imao troje vrata i pre kupovine.

 

Ti motori znaju da trose preko 1L na 1000km. Batali taj model korole.

Podeli ovaj post


Link to post

To za potrosnju ulja, da li jje to bas pravilo za te modele, i uostalom, zar taj 1.6 vvti sa 110 konja ne ide i u sledecu generaciju? Cuo sam za ulje, meni ne bi smetalo da trosi 1.5l na 10 000, ali ako stvarno trose toliko koliko kazes, to jest ako mogu da trose toliko, onda nisam pametan vise.

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da trose. Meni je trosio. Trosi navodno i u sledecoj e12 generaciji do restyle-a, mada nisam naleteo na nekog da je priznao da mu trosi, al je toyota to popravljala u garanciji.

Podeli ovaj post


Link to post

Pa neka trosi, kupujem prvi auto i veoma malo bih prelazio sa njim. @japanautofan, jel mozes da mi kazes nesto o toj Koroli? Sve me zanima u vezi nje, dobre i lose strane, nesto mi narocito bode oci, recimo - da li je nizak auto? Kad kazem nizak mislim i na to koliki mu je klirens a i na to koliko je visok ukupno auto, kako se sedi u njemu? I jos nesto sto sigurno znate, da li  taj 1.6 vvti 2001. ima lanac?

Izmenjeno od NemanjaNg

Podeli ovaj post


Link to post

Za vvti ne znam. Ja imam E 11 iz 98. i odlicno mi se pokazao. Imam stari 1.6 4AFE motor u njemu i ne trosi ulje.

Trosio od zamene do zamene (10.000 km) posle 6000 km tek malo. Sada menjam na 7000. Valjda razbije ulje ili sta vec. Mozes kod mene videti u temi "Corolla e 11 buljava" sto sam vec pisao. Trenutno sam na 319.000 km i jos nemam nameru da je se resavam.

Znaci da sam zadovoljan ;)

Nisko se sedi ali klirens je ok i ne kacis ivicnjake.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da trose. Meni je trosio. Trosi navodno i u sledecoj e12 generaciji do restyle-a, mada nisam naleteo na nekog da je priznao da mu trosi, al je toyota to popravljala u garanciji.

Meni trosi. Ne 1l na 1000km nego 1l na kekih 8000km

 

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

da li je 1.6 110hp u e110 restyle potpuno isti kao onaj u koroli od 2002.?

Podeli ovaj post


Link to post

Imas dve vrste 1.6 koji su isli u e11 i oba su sa 110 konja. Stariji motor je 4a-fe koji je proizvodjen do 2001. Njega je nasledio 3zz-fe, 3zz motor nosi oznaku vvt-i tako da ves ih lako raspoznati koji je stariji a koji mladji.

 

Evo i ja da se javim da moj 1.6 u e12 trosi ulje, oko 1.5l na 10000 km.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je jos neko ovde ima utisak da je Korola e110 veoma lep automobil spreda i sa strane, a da od pozadi gledano jedino hatch je cak malo i simpatican, ali malo, bas malo :D?

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×