Jump to content
Mr Nebojša

TOYOTA Yaris I Gen Restyle

Recommended Posts

Ukoliko postoji da neko prodaje model prve generacije Yarisa restyle (far sa suzicom) pišite ovde.

Jurim jedan pismen primerak za rođenu sestru.

 

Uslov su:

  1. poseduje 5 vrata,
  2. da je održavan korektno i poseduje servisnu istoriju,
  3. poželjan 1.4 D4-D al dizel nije obavezujući, može i benzinac,
  4. da je u dobrom stanju;

I dalje vodim borbu da mi u garažu ne udje Mini Cooper, znate onu žensku priču: Joj što je lep, tako da pomagajte.

Do sada što sam pogledao 20-tak placeva po Čačku sve su leševi iz Italije sa vraćenom kilometražom.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Imao je Matori neki jaris sa poznstom istorijom zena odustala od prodaje pitanje je dal je opet aktivna ponuda

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi sa placem gold motors u cacku, ako nadjes nesto ili mogu da ti nadju za dalje se javi meni.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@Imperatus

Hvala, @matori javi se, jel znaš šta o tom Yarisu.

 

@Mića

Sasa iz Gold Motorsa mi je prijatelj, baš treba da se vidim sa njim ovih dana. Mada u prolazu, koliko sam video nema Yarisa, u ponudi su mu skuplji i noviji automobili.

Pričaću svakako i sa njim na temu Yarisa.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi sa njima da ti uvezu to sta trazis. To je najbolja opcija.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Oustala je od prodaje. Ima još jedan koji je neko već gledao ovde sa foruma pa je rekao da mu je jako isčvrkan. Meni se auto sviđa, nije perfekcija , ali meni izgleda stvarno dobar. Čovek ga svakodnevno vozi. Dobio ga od tetke iz BG koja je bila prvi vlasnik i sad bi da ga proda jer ima drugi auto. Mislim da je 2004 ili 2005. god. Mislim da traži 2800. 

Podeli ovaj post


Link to post

Eto, toliko sam se trudio da u porodicu dodje jos jedna Toyota, ali bezuspešno. Toliko Yarisa smo pogledali, proverili, vozili u Toyotu na pregled sve su bili krsevi u koje je trebalo puno da se ulozi pa da na nešto liče. A na kraju krajeve ne može se od babe napraviti devojka. Izleteo je slučajno, baš njen favorit, tako reći auto iz njenih snova i to u odličnom stanju, sa pravim, ne vraćenim km, sa celokupnom servisnom istorijom, uvoz iz Švajcarske, utegnut i tačan auto. Ušao mi je u garažu Mini Cooper. Da ga malo izgustira, pa će nadam se na prodaju. Yaris koji je dobar a da je na prodaji valjda će se pojaviti u skorijoj budućnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srećom! Lep , pravo mladalački auto :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke na kupovini. Atraktivan i lep auto u svakom pogledu 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam ti rekao da imam za tebe full Yaris 2008 u chatu 2017 sam napisao ti nista 1.0 je

Podeli ovaj post


Link to post

@Imperatus

hvala, ali suzili smo izbor na samo 1.3 i 1.4D-4D

Podeli ovaj post


Link to post

Znam,bas steta, jer svi vole kao i ti proveren auto sa tacnom istorijom servisa itd,steta ali nema veze,nek te dugo i jeftino sluzi britanski autic

Podeli ovaj post


Link to post

×