Jump to content
CometBoy

Slatke muke AE92 gti (4age)

Recommended Posts

Evo i moje slatke muke, ima posla radice se uskoro. 4age, 92kw izgleda ofucano jer je stajala dugo. najveci problem mi je da nadjem majstora koji radi mehanicko stelovanje ventila jer niko nema plocice a ja ne bih nosio celu glavu na obradu zbog toga.. bilo kakave informacije o nekome ko radi to bi mi zlata vredele.. :)

post-4740-0-67421400-1507045516_thumb.jpg

post-4740-0-37107600-1507045534_thumb.jpg

post-4740-0-98380500-1507045576_thumb.jpg

Izmenjeno od CometBoy
  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao

Lepo izgleda japos. Dobra boja.Crna je crna

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao

Lepo izgleda japos. Dobra boja.Crna je crna

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

 

hvala, jos da sredim te ventile i onda ce da se sredjuje detaljnije :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dva crna hatch-a su se motala po oglasima dugo...da li je to jedan od njih? Jel GS-i oprema sa 4A-FE ili ubacen 4A-GE naknadno??

 

Najzad da nije crveni ili u sivoj boji hatch. Baci slike motora i unutrasnjosti

 

Ima majstora koji su radili generalne na Gt-i uspesno...i manje uspesno :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dva crna hatch-a su se motala po oglasima dugo...da li je to jedan od njih? Jel GS-i oprema sa 4A-FE ili ubacen 4A-GE naknadno??

 

Najzad da nije crveni ili u sivoj boji hatch. Baci slike motora i unutrasnjosti

 

Ima majstora koji su radili generalne na Gt-i uspesno...i manje uspesno :D

Pogresno sam napisao gore, pravi pravcati 4age je ako sam se lepo informisao red top (92kw), nista ubacivano naknadno, ovaj je bio jednom na oglasima i skinut od drugara sam ga uzeo.. motor ne bih kacio dok se ne sredi treba da pobacam od plina sve sto su ubacili i ventile da nastelujem onda ce biti slika, a unutrasnjost kao iz '89 :D ocuvana, bice jos slika samo da krene da se radi 

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Pa okaci nam onda te slike ocuvane unutrasnjosti ;)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kaci slike nije bitno kako izgleda sad,samo obavestavaj o projektu sta kako ,dobro nam dosao na TCS

Podeli ovaj post


Link to post

Baci slike kakve god da su. 

 

Savetujem ti da ostanes aktivan bar na svojoj temi jer malo je ostalo pravih Gt-i na putevima....bar da se zajedno ispomazemo  za odrzavanje. Ja ih imam par komada pa mi malo lakse za neke delove koji mi trebaju. Javljaj kako idu radovi

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i mene sa novostima.. Ventili napokon nastelovani, pomucio sam se bas.. radi se i dalje nesto gas ne prima lepo sad to resavam ipak je dugo stajala ne znam ni odakle da pocnem sa mojim sirotinjskim budzetom :D sve u svemu najvecu brigu sam resio sad prelazim na dalje mehanicke radove.. 

 

post-4740-0-18403300-1507500429_thumb.jpg

post-4740-0-71566800-1507500467_thumb.jpg

post-4740-0-98220300-1507500492_thumb.jpg

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

daj slike motora :D

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i slika motora, sutra novi filter goriva i vazduha, a onda potraga za protokomerom. Plin je raskacen jos samo da se izvadi :D 

post-4740-0-49996500-1507564637_thumb.jpg

post-4740-0-66882600-1507564662_thumb.jpg

post-4740-0-93028000-1507564834_thumb.jpg

post-4740-0-77943200-1507565019_thumb.jpg

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

4AGE :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Fino je to, druze :)

Ima malo posla, ali bilo bi dosadno da je sve tip top ;)

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Izmenjeno od laki72
  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Daj resi se XL volana za pocetak

 I zadnjeg stakla i opelove bobine i jos koje sitnice :D moram polako da je radim nemam ja toliko znanja ni gde ni kako da nabavljam sto mi treba (prvi auto mi je) tako da moram sve polako :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam 2 gti volana i jedan trokraki sve origigi. I par donor auta.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam 2 gti volana i jedan trokraki sve origigi. I par donor auta.

Volan i te vizuelne stvari cu kasnije da resavam imam u planu bas da ga picnem da bude clean, sad mi je muka za protokomer. Danas zamenjen filter goriva (jedva) i nadam se da kad zamenim protokomer resavam stvari sto se tice mehanike, onda elektricar da pregleda (to isto moram da nadjem nekog) i onda se ja bacam na detaljisanje :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Samo lagano i obaveštavaj nas o progresu. ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Bice to puska, obavezno javljaj sta se desava :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i mene sa abdejtom..Auto je radio normalno na leru, nije primao gas, zamenim filter goriva, raskacim ono od plina sto je bilo raskaceno,m znaci samo mehanicki to rasrafim i izvadim, ono nece da upali.. struju baca-ne baca kako mu se hoce, skinemo razbvodnik, vratimo upali.. kapiram da mi to treba sad ono magnetno paljenje, pored protokometa.. niti znam gde bih nasao to niti jel stvarno to.. pametan vise nisam, ako neko ima neki savet tu sam.. 

post-4740-0-14981000-1507823685_thumb.jpg

Izmenjeno od CometBoy

Podeli ovaj post


Link to post

a koji ti se problem javlja sada nisam razumeo bas najbolje :(

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Javlja se to da auto nece da upali vise uopste, samo zavergla... Dok nisam promenio filter goriva palio je i radio, sada odjednom nece kao da sam ne znam ni ka sta promenio, cas ima struju cas nema a nije pomeran niti ista, dva dana pre toga je palio normalno samo nije primao gas.. Ne znam ni sam pogubljen sam sav..

Podeli ovaj post


Link to post

Vergla tako i vrv u nekom trenutku upali?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×