Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. TcS i NIPPON Car Servis - Novi Sad - TOYOTA club Serbia - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

TcS i NIPPON Car Servis - Novi Sad

toyota tojota club klub srbija serbia popust nipon nippon

• Molimo vas ulogujte se kako biste odgovorili
19 odgovora na ovaj post

Mr Nebojša

nippon_car_Servis_1.png

Poštovani članovi kluba,

Sa zadovoljstvom Vam predstvljam joše jednu, novu saradnju TcS-a u nizu.
Ovoga puta u pitanju je NIPPON Car Servis iz Novog Sada, firma koja je specijalizovan za servisiranje TOYOTA i LEXUS vozila.

NIPPON Car Servis počinje svoje poslovanje i prikuplja kvalifikovan i profesionalan tim koji iza sebe ima zavidnu biografiju.
Njihov stručni kadar ima višegodišnje iskustvo u radu sa TOYOTA i LEXUS vozilima, ali i brojne sertifikate koje potvrđuje TOYOTA Adria.
Znanje i kompetentnost njihovih mehaničara prati i najnovija oprema za rad, dijagnostike i tehnološke inovacije, kako bi uvek bili u korak sa modernom i inteligentnom tehnologijom koju japanska vozila nude.
Neophodno je i napomenuti da koriste motorno ulje i auto delove isključivo renomiranih svetskih proizvođača.
Zadovoljni klijenti su njihov prioritet, a hiljade Vas čije poverenje uživaju potvrduje im da odlično obavljju svoj posao. Stručnošću, profesionalnošću, timskim radom, ljubaznošcu i pristupačnim cenama usluga osiguravaju stalne klijente koji garantuju za njih. Oni Vam garantujemo za ispravnost, sigurnost i odgovornost prema svakom vozilu koje im se poveri.

nippon_car_naslovna_2.jpg

Pogodnosti koje su dogovorene izmedu TcS-a i NIPPON Car Servis-a su sledece:

•     Popust od 20% na sve automehaničarske usluge;
  •     Popust na delove 10%;

Sve ugovorene popuste i pogodnosti izmedu TcS-a i NIPPON Car Servis-a se ostvaruju važećom TcS ID članskom karticom.

Kontakt:

NIPPON Car Servis
Novosadski put 28, 21203
Veternik, Novi Sad
021/ 820-070, 021/824-815,
065/287-3008 Srdan Ososlija
063/522-040 Ðorde Ilic
nipponcarservis@gmail.com
http://nipponcar.rs/

• 4

toyota_gif_alwaysbetterway.gif

Skipper

Skipper

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 544 poruka

Odlikovanja

Bilo bi dobro ako bi neko iz servisa bio registrovan i aktivan na forumu, verujem da bi to značilo.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
  • 2

***Ako si nekom pomogao spremi se da trpiš posledice***

Imperatus

Bio danas,prvo Djoletova zena preljubazna,Djole kao Djole malo prica puno kaze,sve u svemu jedan respektabilan servis i mozda najbolji u Novom Sadu i sire,moja preporuka!
  • 2

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

Odlično! Svi hvale Nippon i ovo je super. Bilo bi savršeno još kad bi se i Skipperov predlog ispunio. 

• 0

Dijenek

Dijenek

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 757 poruka

Odlikovanja

Bravo!
  • 0
No, no, no. There's no such thing as cheap and cheerful. It's cheap and nasty & expensive and cheerful.

Mr Nebojša

@Skipper

Ljudi su zauzeti i nerealno je očekivati da se takav zahtev ispuni. Javili su se da ih obavestimo kada budu skupovi da se druže sa nama, i koliko i ako im vreme dozvoli pratiće nas na forumu. Ne vidim zašto se pravi pompa oko toga što nemamo mehaničare na forumu. Sve probleme koje imate možete poslati upit i to na pravu adresu Toyota Srbija: https://www.toyota.r.../live-chat.json i stručni ljudi će Vam u najkraćem roku odgovoriti na problem. Odgovor možete podeliti ovde na forumu, kako bi i ostali mogli da se upoznaju sa istim a i da se ne dupliraju pitanja ka Toyoti.

• 0

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

Ma nije to pompa Nešo. To je samo predlog koji bio dobrodošao i koji je samo veliki plus i za forum i za servis koji bi se time pozabavio. Stručno lica na licu mesta, to je velika stvar. Ako ne mogu da to ispune , opet dobro. Shvati to kao predlog i ništa više. 

• 0

Mr Nebojša

@matori

Razumemo se. Danas sam pričao sa gospodinom Srđanom, menadzerom servisa, jako prijatna osoba. Naravno da sam ih pozvao da se aktivno uključe u rad našeg foruma, ali objasnio mi je da su zaista jako zauzeti i koliko mogu pratiće nas, a u najboljem slučaju uključivaće se povremeno. Ja ih potpuno razumem. Razumem i Vas, i predlog je više nego dobar, ali moramo biti i realni. ;)

• 0

Japanautofan

Japanautofan

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 715 poruka

Odlikovanja

Ako se raspisemo ovde o kvarovima i pitanjima majstoru, moze neko da pomisli da se Toyota cesto kvari :P :)
Inace sjajan primer strucnosti i znanja je Expandable ,pa ako se takav neko u svojstvu mehanicara pojavi ovde bio bi zaista dobrodosao bez obzira iz kojeg servisa :)
  • 1

Imperatus

Srki je kul tip,ako kaze da stvarno nema vremena onda ga nema,inace ovo sa slike je Djoletom is 220d leksus,video ga danas uzivo,lepo izgleda ocuvan i ima tu neku liniju od naprd bas onako kako treba :)
  • 0

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

Naravno Nešo, to je sve ako ljudi mogu. Nešto slično kao i Expendible (mislim da sam napisao dobro :) ) . Čovek se povremeno uključi i objasni na neko pitanje o uljima. Stvarno se razume. Tako i ovo. Neko od njih malo proprati s vremena na vreme pa ako neko ima neki ozbiljniji problem postoji i savet , a i ono, dođite moramo da pogledamo. Ima li boljeg mesta za reklamu :) ? Još uz to svi hvale taj servis, ja ne znam jer ne idem kod njih , ali samo reči hvale. I opet se ponavljam , ovo je samo predlog pa ako mogu super, ako ne niko ne zamera. Razumemo i da imaju obaveze. Sve 5 ;) 

• 0

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

Jel to na glavnom putu Kroz Veternik? Često tamo prođem , a nisam primetio. Ako je, da skrenem baš da vidim servis.

• 0

Imperatus

Kod “Čekićara” 28 broj od kruznog toka prema gradu nema cini mi se 300 m,javi se oticemo zajedno ako hoces

Izmenjeno od Imperatus, 12 October 2017 - 10:07 PM.

• 0

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

:twothumbsup:

• 0

ニッポン車

ニッポン車

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 38 poruka

Odlikovanja

Нисам механичар, али могу да помогнем?! :)
  • 0

Dijenek

Dijenek

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 757 poruka

Odlikovanja

Pozdrav Srdjane, i veliki pozdrav za Djoleta i ostalu ekipu. Samo reci hvale imam za vas!
  • 0
No, no, no. There's no such thing as cheap and cheerful. It's cheap and nasty & expensive and cheerful.

ニッポン車

ニッポン車

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 38 poruka

Odlikovanja

Поздрав свима, хвала!!!
  • 0

matori

matori

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 3871 poruka

Odlikovanja

Nisam ni ja ginekolog , al mogu da pogledam :) . Pozdrav i dobrodošli!!!  :)

Izmenjeno od matori, 12 October 2017 - 11:06 PM.

• 0

simela

Bio u servisu,prijatna ekipa nema sta.

Napravili smo plan resavanja problema,prenosim utiske kad zavrsimo posao.

• 0

simela

Servis za preporuku
  • 0

Takođe tagovano sa jednom ili više ovih ključnih reči: toyota, tojota, club, klub, srbija, serbia, popust, nipon, nippon

0 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 0 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 24 članova

Chiki, Vilenjak, Mr Nebojša, 021Dejan, urosrajic1992, omega1, vlada_ivana, Vlada91, velournubuk, Japanautofan, vily, tripiks, sutac, goranv, zoki_ns, Milos CTS, zorvuk, wewerica, wazzuu, Vedo, maxy, TcS, Dijenek, simela
Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji