Jump to content
Mr Nebojša

TcS i NIPPON Car Servis - Novi Sad

Recommended Posts

nippon_car_Servis_1.png

 

Poštovani članovi kluba,

 

Sa zadovoljstvom Vam predstvljam joše jednu, novu saradnju TcS-a u nizu.
Ovoga puta u pitanju je NIPPON Car Servis iz Novog Sada, firma koja je specijalizovan za servisiranje TOYOTA i LEXUS vozila.

 

NIPPON Car Servis počinje svoje poslovanje i prikuplja kvalifikovan i profesionalan tim koji iza sebe ima zavidnu biografiju.
Njihov stručni kadar ima višegodišnje iskustvo u radu sa TOYOTA i LEXUS vozilima, ali i brojne sertifikate koje potvrđuje TOYOTA Adria.
Znanje i kompetentnost njihovih mehaničara prati i najnovija oprema za rad, dijagnostike i tehnološke inovacije, kako bi uvek bili u korak sa modernom i inteligentnom tehnologijom koju japanska vozila nude.
Neophodno je i napomenuti da koriste motorno ulje i auto delove isključivo renomiranih svetskih proizvođača.
Zadovoljni klijenti su njihov prioritet, a hiljade Vas čije poverenje uživaju potvrduje im da odlično obavljju svoj posao. Stručnošću, profesionalnošću, timskim radom, ljubaznošcu i pristupačnim cenama usluga osiguravaju stalne klijente koji garantuju za njih. Oni Vam garantujemo za ispravnost, sigurnost i odgovornost prema svakom vozilu koje im se poveri.

 

 

 

nippon_car_naslovna_2.jpg

 

Pogodnosti koje su dogovorene izmedu TcS-a i NIPPON Car Servis-a su sledece:

  •     Popust od 20% na sve automehaničarske usluge;
  •     Popust na delove 10%;

Sve ugovorene popuste i pogodnosti izmedu TcS-a i NIPPON Car Servis-a se ostvaruju važećom TcS ID članskom karticom.

 

Kontakt:

NIPPON Car Servis
Novosadski put 28, 21203
Veternik, Novi Sad
021/ 820-070, 021/824-815,
065/287-3008 Srdan Ososlija
063/522-040 Ðorde Ilic
nipponcarservis@gmail.com
http://nipponcar.rs/

 

 


 

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo bi dobro ako bi neko iz servisa bio registrovan i aktivan na forumu, verujem da bi to značilo.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Bio danas,prvo Djoletova zena preljubazna,Djole kao Djole malo prica puno kaze,sve u svemu jedan respektabilan servis i mozda najbolji u Novom Sadu i sire,moja preporuka!

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično! Svi hvale Nippon i ovo je super. Bilo bi savršeno još kad bi se i Skipperov predlog ispunio. 

Podeli ovaj post


Link to post

@Skipper

Ljudi su zauzeti i nerealno je očekivati da se takav zahtev ispuni. Javili su se da ih obavestimo kada budu skupovi da se druže sa nama, i koliko i ako im vreme dozvoli pratiće nas na forumu. Ne vidim zašto se pravi pompa oko toga što nemamo mehaničare na forumu. Sve probleme koje imate možete poslati upit i to na pravu adresu Toyota Srbija: https://www.toyota.rs/campaigns/live-chat.json i stručni ljudi će Vam u najkraćem roku odgovoriti na problem. Odgovor možete podeliti ovde na forumu, kako bi i ostali mogli da se upoznaju sa istim a i da se ne dupliraju pitanja ka Toyoti.

Podeli ovaj post


Link to post

Ma nije to pompa Nešo. To je samo predlog koji bio dobrodošao i koji je samo veliki plus i za forum i za servis koji bi se time pozabavio. Stručno lica na licu mesta, to je velika stvar. Ako ne mogu da to ispune , opet dobro. Shvati to kao predlog i ništa više. 

Podeli ovaj post


Link to post

@matori

Razumemo se. Danas sam pričao sa gospodinom Srđanom, menadzerom servisa, jako prijatna osoba. Naravno da sam ih pozvao da se aktivno uključe u rad našeg foruma, ali objasnio mi je da su zaista jako zauzeti i koliko mogu pratiće nas, a u najboljem slučaju uključivaće se povremeno. Ja ih potpuno razumem. Razumem i Vas, i predlog je više nego dobar, ali moramo biti i realni. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se raspisemo ovde o kvarovima i pitanjima majstoru, moze neko da pomisli da se Toyota cesto kvari :P:)

Inace sjajan primer strucnosti i znanja je Expandable ,pa ako se takav neko u svojstvu mehanicara pojavi ovde bio bi zaista dobrodosao bez obzira iz kojeg servisa :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Srki je kul tip,ako kaze da stvarno nema vremena onda ga nema,inace ovo sa slike je Djoletom is 220d leksus,video ga danas uzivo,lepo izgleda ocuvan i ima tu neku liniju od naprd bas onako kako treba :)

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno Nešo, to je sve ako ljudi mogu. Nešto slično kao i Expendible (mislim da sam napisao dobro :) ) . Čovek se povremeno uključi i objasni na neko pitanje o uljima. Stvarno se razume. Tako i ovo. Neko od njih malo proprati s vremena na vreme pa ako neko ima neki ozbiljniji problem postoji i savet , a i ono, dođite moramo da pogledamo. Ima li boljeg mesta za reklamu :) ? Još uz to svi hvale taj servis, ja ne znam jer ne idem kod njih , ali samo reči hvale. I opet se ponavljam , ovo je samo predlog pa ako mogu super, ako ne niko ne zamera. Razumemo i da imaju obaveze. Sve 5 ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

Jel to na glavnom putu Kroz Veternik? Često tamo prođem , a nisam primetio. Ako je, da skrenem baš da vidim servis.

Podeli ovaj post


Link to post

Kod “Čekićara” 28 broj od kruznog toka prema gradu nema cini mi se 300 m,javi se oticemo zajedno ako hoces

Izmenjeno od Imperatus

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav Srdjane, i veliki pozdrav za Djoleta i ostalu ekipu. Samo reci hvale imam za vas!

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ni ja ginekolog , al mogu da pogledam :) . Pozdrav i dobrodošli!!!  :)

Izmenjeno od matori

Podeli ovaj post


Link to post

Bio u servisu,prijatna ekipa nema sta.

 

Napravili smo plan resavanja problema,prenosim utiske kad zavrsimo posao.

Podeli ovaj post


Link to post

Servis za preporuku

Podeli ovaj post


Link to post

×